Видалення зуба під загальним наркозом

Інформація, надана в статті, не може бути використана для постановки діагнозу, призначення лікування і не заміняє консультацію лікаря.

Видалення зуба мудрості під загальним наркозом в Києві

Ціни на видалення зубів под загальним наркозом

Послуга Ціна
Видалення зуба

2000 грн

Медичний сон (седація) 1 година

3700 грн/ 1 година

 

Кожна людина хоче мати витончену посмішку і здорові зуби, але водночас страх перед болем часто зупиняє пацієнта від походу до стоматолога. Тоді на допомогу приходить загальна анестезія (наркоз) – комплекс заходів, спрямованих на розслаблення нервової системи людини і зниження чутливості до болю. Видалення зубів під загальним наркозом є на 100% безболісним і не спричиняє неприємних відчуттів.

 

У яких випадках не обійтися без загального наркозу в стоматології

Пацієнти мають різний больовий поріг, деякі схильні до психоемоційних страхів перед білим халатом або шумом стоматологічного обладнання, а можуть і зовсім не усвідомлювати важливість проведення процедури.

Видалення зуба під загальним наркозом в клініці Лукашука

Розглянемо основні випадки, коли видалення зубів та інші складні маніпуляції краще проводити під загальною анестезією:

  • наявність непереносимості загальних анестетиків, коли немає можливості зробити укол у десну;
  • великий обсяг роботи, коли неможливо провести процедуру за 1 сеанс;
  • високий ризик травматичності операції (наприклад, у разі видалення зубів мудрості з глибоким корінням на нижній щелепі);
  • яскраво виражений блювотний рефлекс;
  • психічні розлади особистості (олігофренія і схожі захворювання);
  • психологічний страх і паніка пацієнта;
  • дитяча стоматологія. Особливо актуально в запущених випадках, коли немає іншої можливості вилікувати зубки дитини.

Застосовувати загальну анестезію не рекомендується пацієнтам з анемією, частими нападами епілепсії, захворюваннями серцево-судинної й дихальної систем, а також астмою, діабетом і деякими іншими захворюваннями. Протипоказаний загальний наркоз під час алкогольного, наркотичного сп'яніння і вагітності.

 

Підготовка і проведення загальної анестезії

Видалення зуба під загальним наркозом переноситися важче від інших видів знеболювання й може мати деякі ускладнення, тому перед операцією проводять комплексне обстеження всього організму. Лікар-анестезіолог розповість про всі правила підготовки до процедури. Зазвичай рекомендується заздалегідь не їсти й не пити кілька годин.

Є два різновиди загального наркозу: повна інгаляційна седація пацієнта за допомогою маски й поверхнева внутрішньовенна анестезія. Використання глибокого наркозу може дещо ускладнювати проведення маніпуляцій, під час часткової анестезії пацієнт залишається притомним, може виконувати команди лікаря, що значно полегшує процес видалення зубів.

Анестезія при видаленні зуба

Поширеною є помилка, що загальний наркоз може призвести до погіршення роботи мозку або втрати пам'яті, негативно впливає на роботу серця, а його наслідки мало передбачувані. Сучасні способи анестезії дають можливість мінімізувати ризик порушень, а будь-який післяопераційний дискомфорт найчастіше є недовгим і оборотним.

Видалення зубів під загальним наркозом повністю виключає травми з вини пацієнтів, таке лікування не приносить психологічного дискомфорту й не є стресом для пацієнта, для маленьких дітей – це практично єдина можливість отримати стоматологічну допомогу. Саме тому процедура така популярна, хоч і вимагає певних умов.

Для проведення будь-яких стоматологічних процедур під загальним наркозом знадобиться сучасне обладнання і злагоджена робота команди професійних лікарів-анестезіологів, реаніматологів та лікарів-стоматологів, а тому ціна такого видалення дещо вища, ніж лікування під місцевою анестезією.

У нашій стоматології в Києві працюють фахівці найвищого профілю, які грамотно й безболісно проведуть процедуру видалення, гарантуючи відмінний результат.

 

Лікарі-хірурги:

Стоматологія Лукашука на Теремках

Сподобалося у нас? - Поділися сторінкою з друзями!
25 голосів, оцінка: 4.5 з 5
×
Записатися на консультацію
Записатися на консультацію
Ваш телефон *