Видалення зуба під загальним наркозом
Послуга | Ціна | |
---|---|---|
Видалення зуба | 2750 грн |
|
Медичний сон (седація) 1 година | 4000 грн/ 1 година |
Кожна людина хоче мати витончену посмішку і здорові зуби, але водночас страх перед болем часто зупиняє пацієнта від походу до стоматолога. Тоді на допомогу приходить загальна анестезія (наркоз) – комплекс заходів, спрямованих на розслаблення нервової системи людини і зниження чутливості до болю. Видалення зубів під загальним наркозом є на 100% безболісним і не спричиняє неприємних відчуттів.
У яких випадках не обійтися без загального наркозу в стоматології
Пацієнти мають різний больовий поріг, деякі схильні до психоемоційних страхів перед білим халатом або шумом стоматологічного обладнання, а можуть і зовсім не усвідомлювати важливість проведення процедури.
Розглянемо основні випадки, коли видалення зубів та інші складні маніпуляції краще проводити під загальною анестезією:
- наявність непереносимості загальних анестетиків, коли немає можливості зробити укол у десну;
- великий обсяг роботи, коли неможливо провести процедуру за 1 сеанс;
- високий ризик травматичності операції (наприклад, у разі видалення зубів мудрості з глибоким корінням на нижній щелепі);
- яскраво виражений блювотний рефлекс;
- психічні розлади особистості (олігофренія і схожі захворювання);
- психологічний страх і паніка пацієнта;
- дитяча стоматологія. Особливо актуально в запущених випадках, коли немає іншої можливості вилікувати зубки дитини.
Застосовувати загальну анестезію не рекомендується пацієнтам з анемією, частими нападами епілепсії, захворюваннями серцево-судинної й дихальної систем, а також астмою, діабетом і деякими іншими захворюваннями. Протипоказаний загальний наркоз під час алкогольного, наркотичного сп'яніння і вагітності.
Підготовка і проведення загальної анестезії
Видалення зуба під загальним наркозом переноситися важче від інших видів знеболювання й може мати деякі ускладнення, тому перед операцією проводять комплексне обстеження всього організму. Лікар-анестезіолог розповість про всі правила підготовки до процедури. Зазвичай рекомендується заздалегідь не їсти й не пити кілька годин.
Є два різновиди загального наркозу: повна інгаляційна седація пацієнта за допомогою маски й поверхнева внутрішньовенна анестезія. Використання глибокого наркозу може дещо ускладнювати проведення маніпуляцій, під час часткової анестезії пацієнт залишається притомним, може виконувати команди лікаря, що значно полегшує процес видалення зубів.
Поширеною є помилка, що загальний наркоз може призвести до погіршення роботи мозку або втрати пам'яті, негативно впливає на роботу серця, а його наслідки мало передбачувані. Сучасні способи анестезії дають можливість мінімізувати ризик порушень, а будь-який післяопераційний дискомфорт найчастіше є недовгим і оборотним.
Видалення зубів під загальним наркозом повністю виключає травми з вини пацієнтів, таке лікування не приносить психологічного дискомфорту й не є стресом для пацієнта, для маленьких дітей – це практично єдина можливість отримати стоматологічну допомогу. Саме тому процедура така популярна, хоч і вимагає певних умов.
Для проведення будь-яких стоматологічних процедур під загальним наркозом знадобиться сучасне обладнання і злагоджена робота команди професійних лікарів-анестезіологів, реаніматологів та лікарів-стоматологів, а тому ціна такого видалення дещо вища, ніж лікування під місцевою анестезією.
У нашій стоматології в Києві працюють фахівці найвищого профілю, які грамотно й безболісно проведуть процедуру видалення, гарантуючи відмінний результат.