Керамічні брекети

Інформація, надана в статті, не може бути використана для постановки діагнозу, призначення лікування і не заміняє консультацію лікаря.

Керамічні брекети

Ціни на керамічні брекети

Послуга Ціна
Брекет-система на одну щелепу Damon ormco 3 clear керамічна

27930 грн

Брекет-система на одну щелепу керамічна

19950 грн

Брекет-система на одну щелепу самолігуюча керамічна

26460 грн

 

Естетична стоматологія сьогодні виходить на якісно новий рівень, допомагаючи людині в будь-якому віці отримати гарну білосніжну посмішку. Для корекції прикусу використовують найбільш сучасні брекет-системи, які допоможуть правильно підібрати кваліфіковані ортодонти нашої клініки в Києві.

Розмаїття матеріалів, з яких виготовлені брекети, є величезним. Зупинімося докладніше на описі найбільш популярної й естетично привабливої керамічної брекет-системи.

 

Керамічні брекети – знахідка естетичної стоматології

Керамічні брекети являють собою вестибулярну систему, яка легко й надійно кріпиться на зовнішній стороні зубів, залишаючись завдяки своїй природній матовості абсолютно непомітною для оточення. Відтінок брекета підбирається лікарем-ортодонтом індивідуально кожному пацієнту, завдяки цьому керамічні конструкції зливаються з кольором зубної емалі і виглядають максимально природно.

Встановлення керамічних брекетів

Керамічні брекети зовнішньо більш привабливі, ніж металеві, від прозорих сапфірових їх відрізняє відсутність не завжди бажаного блиску. Важливою перевагою керамічних брекетів є їхня гіпоалергенність, лише такі системи підходять для людей із підвищеною чутливістю до металів.

Установка керамічних брекетів є повністю безболісною, процес проходить удвічі швидше, ніж установка інших систем. Завдяки своїй конструкції керамічні брекети краще фіксуються на зубах і не відклеюються в процесі носіння. Вибравши їх, ви значно знижуєте ризик травматичності порожнини рота, адже такі системи мають закруглену і гладку поверхню.

Важливою перевагою керамічних брекетів є доступна ціна. Вартість установки залежить від типу обраної керамічної системи (з лігатурами або без), а також складності клінічної картини пацієнта й розраховується індивідуально лікарем-ортодонтом.

 

Відмітні особливості керамічних брекет-систем

Бюджетність, естетична привабливість і непомітність на зубах роблять керамічні брекети найбільш популярними сьогодні. Як і будь-які інші, такі брекети мають свої певні особливості.

Термін корекції за допомогою керамічних брекетів дещо більший, ніж під час використання інших систем. Залежно від клінічної картини й динаміки лікування, носити їх доведеться на 2-3 місяці довше.

Кераміка, з якої виготовлені брекети, – крихкий матеріал, що вимагає додаткової обережності в догляді, а самі брекети трохи більші від інших різновидів корекційних систем.

Вигляд керамічних брекетів

Аби запобігти зафарбовуванню, пацієнту з керамічними брекетами необхідно обмежити вживання кави, чорного чаю, червоного вина й соків. Сам механізм не змінює колір, процес потемніння відбувається через зубний наліт від вживання їжі, тому рекомендується чистити й полоскати зуби якомога частіше (до 4 разів на день).

Безлігатурні (саморегулюючі) керамічні брекети дають змогу скоротити час щоденних гігієнічних процедур, а відвідувати лікаря достатньо лише раз на два місяці.

Регулярне відвідування ортодонта й дотримання всіх правил догляду за брекетами допоможуть вам швидко отримати гарну посмішку, мінімізуючи ризик запалень.

Якщо ви давно мрієте про красиву посмішку, довірте установку керамічних брекетів найкращим фахівцям у місті Києві, відвідавши нашу клініку. Здоров'я зубів і естетична краса – наш головний пріоритет!

 

Стоматологи-ортодонти по встановленню брекетів:

Сподобалося у нас? - Поділися сторінкою з друзями!
25 голосів, оцінка: 4.0 з 5
×
Записатися на консультацію
Записатися на консультацію
Ваш телефон *