Лікування зубів

Інформація, надана в статті, не може бути використана для постановки діагнозу, призначення лікування і не заміняє консультацію лікаря.

Лікування зубів в клініці Лукашука

Ціни на Лікування зубів

Послуга Ціна
Консультація стоматолога

від 249 грн

Оптрагейт

210 грн

Використання кофердаму

180 грн

Комп'ютерна анестезія STA

400 грн

Лікування клиновидного дефекту

1100 грн

Лікування карієсу 1 поверхні композитом

1390 грн

Лікування карієсу 2-х поверхонь композитом

1850 грн

Лікування карієсу 3-х поверхонь композитом

2080 грн

Реставрація зуба

2310-3850 грн

Невідкладна допомога при пульпіті

350 грн

Розпломбування кореневого каналу зуба

580 грн

Мікроінвазивна механічно-медикаментозна обробка одного каналу

1850 грн

3D обтурація одного кореневого каналу розігрітою гутаперчою

1050 грн

Діагностичне лікування одного каналу

1270 грн

Механічно-медикаментозна обробка склерозованого каналу

250 грн

Пломбування каналу кореня зуба тимчасовою пастою

150 грн

Видалення анкерного або скловолоконного штифта з каналу зуба

1575 грн

Видалення суцільнолитої штифтової вкладки

2625 грн

Закриття перфорації стінки каналу склоіономерним цементом

925 грн

 

Незважаючи на використання ефективних зубних паст, регулярну заміну зубних щіток та чищення зубів, застосування інших засобів, спрямованих на догляд за зубами та ротовою порожниною, послуга лікування зубів не втрачає своєї популярності.

Здоров'я зубів, ясен безпосередньо пов'язане не тільки з регулярними гігієнічними процедурами і якістю пасти, щітки, що використовуються, але і від того, чи систематично ви відвідуєте стоматолога. Звертатися за профілактичними оглядами необхідно регулярно – раз на півроку. Стоматологічні захворювання спочатку можуть проходити безсимптомно, не завдавати больових відчуттів, тому людина і не здогадується, що необхідний терміновий візит до стоматолога. Приходячи систематично на прийом, лікар зможе вчасно виявити та попередити ураження зубів та ясен.

Стоматолог і обладнання

У клініці Лукашука лікують зуби різної складності, застосовуючи якісні матеріали, сучасне технологічне обладнання, передові технології. У нашій стоматології ви зможете скористатися послугами лікування каналів, карієсу, лікування зубів під мікроскопом та фторування. Наш прайс на лікування зубів є оптимальним, ми не формуємо високу цінову політику, щоб наші послуги були доступними.

 

Лікування зубів під мікроскопом

Електронний мікроскоп є високоточним оптичним приладом, за допомогою якого проводять лікування карієсу, кореневих каналів, діагностують, оцінюють стан зубів після того, як встановили вініри, коронки, виявляють і видаляють надлишок композитного матеріалу під яснами. Зображення з монітора виводять на екран, можна поетапно фіксувати процес та ефективність лікування.

В яких випадках застосовують мікроскоп:

 • Проведення діагностики - за допомогою мікроскопа можна діагностувати карієс, відрізнити його від нальоту, побачити об'єм та ступінь ураження тканин зуба, розпізнати мікротріщини. Завдяки цим маніпуляціям відбувається потім щадне лікування зубів. У Києві не всі стоматології пропонують послугу діагностики, лікування зубів під мікроскопом, тому, щоб мінімізувати ризики, звертайтеся до наших фахівців.
 • Лікування кореневих каналів - за допомогою мікроскопа можна визначити, скільки кореневих каналів у певного зуба, їх відгалуження, завдяки цьому вдається якісно пролікувати кореневу систему. Проводячи лікування кореневих каналів під мікроскопом, є можливість побачити тріщини, переломи коренів та визначитися з найбільш оптимальною тактикою лікування. Здійснюючи повторне лікування, застосовуючи мікроскоп, стоматолог обережно та якісно розпломбовує кореневі канали, якщо буде потреба, витягне штифти, обламаний інструмент.
 • Реставрація зубів під мікроскопом - застосовуючи мікроскоп на етапі підготовки до реставрації зубів, стоматолог здійснює щадне, точне, якісне препарування. За допомогою мікроскопа вдається досягти відмінного крайового прилягання реставрації до зуба, полірування виконується якісно. У цьому випадку виключається ризик ускладнень, вторинного карієсу, зміни кольору реставрації.
 • Професійна гігієна і профілактика захворювань зубів - використовуючи мікроскоп, процедури гігієни проводяться на високому рівні, ризики травм ясен повністю виключаються. Профілактика під мікроскопом полягає в ранньому виявленні каріозних уражень, завдяки цьому фахівець при мінімальному втручанні може впоратися з проблемою. Щоб лікувати зуби якісно, отримати консультацію, дізнатися скільки коштує лікування 1 зуба – звертайтесь до нашої стоматології.

Лікування зубів під мікроскопом

 

Лікування каналів зуба

Лікування кореневих каналів – складна процедура, коли лікар, застосовуючи ротаційні та ручні інструменти, а також спеціальні препарати, очищає кореневу частину зуба від вмісту та заповнює пломбувальним матеріалом. Щоб якісно проводити ремонт зубів, ендодонтичне лікування, фахівець повинен володіти великим багажем знань у галузі анатомії, топографії, гістології зубів, практичним досвідом та навичками. Наша клініка пропонує профілактику захворювань ротової порожнини та лікування у стоматолога, наші розцінки на лікування зубів прийнятні, а якість наданих послуг висока.

Головна складність даної процедури полягає в тому, що стоматолог не має прямого, безперебійного доступу до кореневих каналів, оскільки найчастіше вони викривлені, вузькі, немає візуального контролю процесу.

Лікування каналів зуба

Лікуванн каналів може знадобитися, якщо:

 • присутній зубний біль;
 • ясна опухли, стали чутливими.

Щоб точно дізнатися, що викликає біль і яке лікування знадобиться, необхідно зробити рентген. У нашій стоматології працюють професійні фахівці, які проведуть якісну діагностику та лікування зубів. Київ налічує чимало стоматологій, однак у клініці Лукашука працюють висококласні фахівці, які чудово справляються зі своєю роботою, ціна їхніх послуг є прийнятною.

 

Фторування зубів

Фторування вважається чудовою профілактикою утворення зубного карієсу. Цю процедуру рекомендують проводити тоді, коли в організмі спостерігається нестача фтору, адже саме цей елемент впливає на те, наскільки міцні зуби. Фтор характеризується сильним та дієвим протикаріозним ефектом, зміцнює емаль, запобігає її руйнуванню.

Фторування зубів

Процедуру фторування варто проводити, якщо:

 • на зубах виявлено карієс у початковій стадії, фторуючи зуби, є можливість запобігання його розвитку;
 • вагітнім жінкам – фторування компенсує фтор, втрачений на розвиток дитини;
 • слабка емаль - нестача фтору передалася як спадковість;
 • після проведення відбілювання.

Розрізняють два види фторування, лікар індивідуально підбирає найбільш доцільний метод для конкретного пацієнта, виходячи зі стану його зубів.

 • просте фторування – спеціальний препарат, що містить фтор, наносять на зуби;
 • глибоке фторування – здійснюють професійне чищення, наносять склад та просушують. Після цього на зуби наносять ще один засіб, за рахунок чого активні компоненти проникають у глибокі шари емалі та створюють якісний захист для зубів.

У клініці Лукашука здійснюють фторування зубів. Ми пропонуємо чудові ціни на наші послуги.

 

Лікування карієсу

Розрізняють різні види карієсу, і відповідно до цього призначають конкретне лікування. Виходячи з глибини ураження зубів, карієс буває:

 • Стадія потемніння емалі - характеризується появою матових плям.
 • Поверхневий - відбувається демінералізація емалі, з'являються дефекти, що не зачіпають дентин.
 • Середній карієс, який зачіпає дентин.
 • Глибокий карієс, який провокує запалення пульпи.

Лікування карієсу

Клініка Лукашука пропонує ефективне безболісне лікування зубів, застосовуючи передові технології, методики без бормашини. Таке лікування підійде в тому випадку, якщо каріозні ураження поверхневі.

 

Лікування зубів без болю – методи:

 • Інфільтрація – застосовується при ураженнях зубів на стадії плями після того, як зняті брекети. Для усунення вогнища підходить хімічно-механічна обробка.
 • Озонова терапія – здійснює вплив на бактерії, сприяє ремінералізації.
 • Повітряно-абразивна обробка - на уражені карієсом зуби направляють повітряний потік, до складу якого входять абразивні домішки.
 • Лікування лазером.

Ці методи ефективні лише у разі початкової стадії захворювання зубів, саме тому, щоб не допустити розвитку глибокого карієсу, необхідно здійснювати профілактичне та стоматологічне лікування.

Якщо ж відбулося ураження глибоким карієсом, вартість лікування зубів може зрости, все залежить від серйозності та глибини захворювання. Процедура лікування глибокого карієсу передбачає анестезію, висвердлювання уражених ділянок зуба, пломбування.

Ціни на лікування зубів відрізняються, виходячи з того, яка обрана стоматологія, лікування, особливості захворювання. Якщо ви ставите питання, де лікувати зуби, клініка Лукашука пропонує надання послуг на вищому рівні. Наш прейскурант на лікування зубів є доступним, надається гарантія, також можна скористатися послугою лікування зубів у кредит (цей момент варто обговорити окремо з представниками стоматології). Скільки коштує лікування одного зуба вам підкаже стоматолог, адже вартість послуг залежить від багатьох факторів, тож обов'язково слід пройти консультацію.

 

Стоматологи-терапевти:

Головний лікар Андрій Лукашук

Показання

- глибока каріозна порожнина сполучена з порожниною зуба (воспалений нерв);

- неякісно раніше проліковані канали;

- пропущені канали;

- періодонтит.

Протипоказання

- тріщина кореня;

- неможливість подальшого відновлення коронкової частини зуба (зруйнований глибоко під ясна);

- карієс кореня.

Сподобалося у нас? - Поділися сторінкою з друзями!
22 голосів, оцінка: 4.5 з 5
×
Записатися на консультацію
Записатися на консультацію
Ваш телефон *