Лікування зубів

Інформація, надана в статті, не може бути використана для постановки діагнозу, призначення лікування і не заміняє консультацію лікаря.

Лікування зубів в клініці доктора Лукашука

Ціни на лікування зубів

Послуга Ціна
Консультація стоматолога

від 249 грн

Оптрагейт

264 грн

Використання кофердаму

230 грн

Комп'ютерна анестезія STA

500 грн

Лікування клиновидного дефекту

1271 грн

Лікування карієсу 1 поверхні композитом

2000 грн

Лікування карієсу 2-х поверхонь композитом

2350 грн

Лікування карієсу 3-х поверхонь композитом

2600 грн

Реставрація зуба

2310-3850 грн

Невідкладна допомога при пульпіті

350 грн

Розпломбування кореневого каналу зуба

630 грн

Мікроінвазивна механічно-медикаментозна обробка одного каналу

2200 грн

3D обтурація одного кореневого каналу розігрітою гутаперчою

1300 грн

Діагностичне лікування одного каналу

1650 грн

Механічно-медикаментозна обробка склерозованого каналу

440 грн

Пломбування каналу кореня зуба тимчасовою пастою

300 грн

Видалення анкерного або скловолоконного штифта з каналу зуба

1903 грн

Видалення суцільнолитої штифтової вкладки

3168 грн

Закриття перфорації стінки каналу склоіономерним цементом

1100 грн

 

Незважаючи на використання ефективних зубних паст, регулярну заміну зубних щіток та чищення зубів, застосування інших засобів, спрямованих на догляд за зубами та ротовою порожниною, послуга лікування зубів не втрачає своєї популярності.

Здоров'я зубів, ясен безпосередньо пов'язане не тільки з регулярними гігієнічними процедурами і якістю пасти, щітки, що використовується, але і від того, чи систематично ви відвідуєте стоматолога. Звертатися за профілактичними оглядами необхідно регулярно – раз на півроку.

Стоматологічні захворювання спочатку можуть проходити безсимптомно, не завдавати неприємних відчуттів. Щоб уникнути ускладнень та дорогого лікування, рекомендується регулярно відвідувати стоматолога. Лікар вчасно виявить і попередить ураження зубів та ясен. Якщо патологію запущено, фахівці клініки Андрія Лукашука використовують усі можливості для збереження здоров'я ротової порожнини.

Стоматолог і обладнання

У нашій стоматології у Києві здійснюють лікування зубів різної складності, застосовуючи якісні матеріали, сучасне технологічне обладнання, передові технології.

Лікування зубів під мікроскопом

У нашій клініці є спеціалізоване обладнання для збільшення зображення ротової порожнини при проведенні стоматологічних процедур. Мікроскоп дозволяє лікарю детальніше розглянути потрібну зону, що важливо для точної діагностики та лікування різних захворювань.

Сфери застосування оптичного пристрою:

  • Визначення патології. За допомогою мікроскопа можна діагностувати карієс, відрізнити його від нальоту, побачити об'єм та ступінь ураження тканин зуба, розпізнати мікротріщини. Завдяки цим маніпуляціям, вдасться здійснити щадне лікування зубів. У Києві не у всіх стоматологіях запропоновано послугу діагностики, лікування зубів під мікроскопом, тому, щоб мінімізувати ризики, звертайтеся до наших фахівців.
  • Лікування кореневих каналів. За допомогою мікроскопа можна визначити скільки коренів у зуба, побачити їх відгалуження, тріщини, переломи та ін. При повторному лікуванні мікроскоп допомагає акуратно розпломбувати канали, витягти штифти, уламки інструменту і виконати багато інших маніпуляцій.
  • Реставрація зубів Мікроскоп корисний для точного препарування, реконструкції форми коронки, шліфування та полірування пломби. При використанні оптики виключено ризики ускладнень, вторинного карієсу, зміни кольору реставраційного матеріалу.
  • Професійна гігієна та профілактика захворювань зубів. Мікроскоп дозволяє якісно виконати видалення м'якого нальоту та каменю, та виявити карієс на стадії плями.

Лікування зубів під мікроскопом

Лікування каналів зуба

Лікування кореневих каналів – складна процедура. Лікар, застосовуючи ротаційні та ручні інструменти, спеціальні препарати очищає кореневу частину зуба від вмісту та заповнює пломбувальним матеріалом.

Ендодонтичне лікування потрібне у разі, коли зуб уражений до нерва. Показання до терапії:

  • Пульпіт.
  • Травматичне ушкодження нерва.
  • Періапікальний абсцес.
  • Випадкове відкриття пульпарної камери під час лікування.

Симптоми, що вказують на можливі проблеми з кореневими каналами:

  • сильний біль при жуванні або натисканні на коронку;
  • чутливість зуба до тепла чи холоду;
  • набряк ясен;
  • зміна кольору зуба.

Щоб точно дізнатися, що викликає біль і яке лікування буде потрібно, необхідно зробити знімок. У клініці Лукашука є найсучасніше обладнання для рентгенографічних досліджень, що дозволяє поставити точний діагноз.

Фторування зубів

Фторування вважається чудовою профілактикою утворення карієсу. Процедуру варто проводити:

  • якщо виявлено карієс у початковій стадії (фтор зупиняє розвиток патології);
  • вагітним жінкам – процедура дозволить зберегти здоров'я зубів у період гестації;
  • при слабкій емалі;
  • після відбілювання зубів.

Розрізняють два види фторування зубів:

  • просте - спеціальний препарат, що містить фтор, наносять на зуби;
  • глибоке – роблять професійне чищення, наносять склад вищої концентрації.

Фторування зубів

Лікування карієсу

По глибині ураження зубних тканин карієс буває:

  • початковий (стадія плями) - характеризується появою матових ділянок на емалі;
  • поверхневий – відбувається демінералізація захисного шару, з'являються дефекти, що не торкаються дентину;
  • середній - переходить із емалі на тверді тканини зуба;
  • глибокий - каріозне поразка стає ще більшим і може спровокувати запалення пульпи.

Лікування карієса

Лікування зубів без болю – методи

Клініка Лукашука пропонує ефективне безболісне лікування зубів на всіх стадіях патології. При поверхневому карієсі актуальні:

  • Інфільтрація – інноваційна методика, спрямована на зупинення руйнування зубних тканин без бормашини. Для лікування карієсу застосовують препарат з фторидами та аморфним кальцієм, який проникає в пористу структуру зміненої емалі, заповнює мікротріщини та уповільнює чи припиняє розвиток патології.
  • Озонова терапія – метод лікування, заснований на дезінфекції уражених зубних тканин та стимуляції їхньої регенерації. Озон має сильні антисептичні властивості і здатний ефективно знищувати бактерії, включаючи ті, що викликають карієс.
  • Повітряно-абразивна обробка – лікування полягає у видаленні каріозних тканин за допомогою апарату, що працює на основі комбінації повітряного потоку, води та часток зазвичай натрію бікарбонату або алюмінію. Порівняно з традиційним лікуванням, цей метод є менш інвазивним і дозволяє зберегти більше здорових тканин.

На інших стадіях можна здійснити лікування лазером. Випромінювання безболісно видаляє каріозні тканини та дезінфікує порожнину зуба перед пломбуванням.

Для вибору відповідного варіанта вирішення проблеми запишіться на консультацію до стоматолога-терапевта в нашу клініку. Фахівець проведе діагностику та призначить лікування з урахуванням клінічної ситуації.

Ціни на лікування зубів у Києві відрізняються залежно від патології, методу терапії та інших факторів. Точну інформацію можна отримати на консультації лікаря.

Лікування періодонтиту

Періодонтит - це запальний процес за верхівкою кореня зуба, який є наслідком невиліковного пульпіту, неякісної обробки кореневого каналу або запущеної форми карієсу. Періодонт є зв'язковий апарат жувальних органів. За відсутності лікування патологія переходити на щелепну кістку, і виникає небезпека втратити зуб.

Види періодонтитів

Хвороба класифікується за ступенем запалення, можна назвати такі види періодонтиту:

  • гострий періодонтит - запальний процес, який стрімко розвивається, виявляється він рухливістю і потемнінням зуба, больовим синдромом, запаленням щоки, виникненням набряку там, де поразка.
  • хронічний періодонтит - йому властиво безсимптомний і поступовий прояв. Ця форма захворювання вважається запущеною, тривалість лікування обчислюється місяцями. Коли відбувається загострення хронічного періодонтиту, виникає гострий біль. Дане захворювання впливає на імунітет - він стає слабким схильним до різних недуг.

Види гострого періодонтиту:

  • Серозний.
  • Гнійний.

Види хронічних періодонтитів

  • Фіброзний.
  • Гранулюючий.
  • Апікальний.

Лікування періодонтиту може бути тривалим, але сучасні методики дозволяють ефективно контролювати і навіть припинити прогрес захворювання. Основні кроки включають:

  1. Комплексне обстеження – огляд, рентгенографію, вимірювання глибини ясенних кишень, визначення рівня кровотечі ясен та інші діагностичні процедури.
  2. Професійну гігієну - видалення зубних відкладень за допомогою ультразвукового та повітряно-абразивного чищення, полірування зубів.
  3. Кюретаж - санація вогнищ запалення: чищення пародонтальних кишень, полірування поверхні зубного коріння.
  4. Лікування антисептиками та протизапальними препаратами – застосування розчинів для обробки пародонтальних кишень та усунення патогенних мікроорганізмів.
  5. Хірургічне лікування (при необхідності) - у разі просунутого періодонтиту можуть знадобитися оперативні втручання: клаптеві операції, регенерація кісткової тканини та ін.
  6. Подальше спостереження та підтримуюча терапія – регулярні візити до стоматолога для контролю, профілактичне лікування, навчання пацієнта догляду за зубами.

Важливо дотримуватися рекомендацій лікаря та підтримувати високий рівень гігієни ротової порожнини для запобігання рецидивам захворювання.

 

Стоматологи-терапевти:

Головний лікар Андрій Лукашук

Показання

  • глибока каріозна порожнина сполучена з порожниною зуба (воспалений нерв);
  • неякісно раніше проліковані канали;
  • пропущені канали;
  • періодонтит.

Протипоказання

  • тріщина кореня;
  • неможливість подальшого відновлення коронкової частини зуба (зруйнований глибоко під ясна);
  • карієс кореня.
Сподобалося у нас? - Поділися сторінкою з друзями!
31 голосів, оцінка: 4.3 з 5
Поділитись pinterest
×
Записатися на консультацію
Записатися на консультацію
Ваш телефон *