Інформація, надана в статті, не може бути використана для постановки діагнозу, призначення лікування і не заміняє консультацію лікаря.

ГАРАНТІЇ

«Незважаючи на те, що в Україні скасовані гарантійні зобов'язання на стоматологічні послуги, ми продовжуємо їх надавати своїм пацієнтам повною мірою на всі види робіт» – відповідає головний лікар стоматологічної клініки Андрій Миколайович Лукашук.

 

Гарантія термінів обслуговування

Наша клініка має бездоганну репутацію і ми цінуємо здоров'я наших пацієнтів. Одним з основних принципів нашої стоматології є індивідуальний підхід до кожного пацієнта і професіоналізм наших лікарів, тому ми готові гарантувати кожному пацієнту якість наших послуг. Навіть після закінчення гарантійних термінів ми готові допомогти з максимальною вигодою для Вас.

Наша клініка надає гарантійне обслуговування на всі види робіт:

 • на терапевтичне лікування (пломби, реставрації) – 1 рік з моменту завершення лікування конкретного зуба;
 • на ортопедичні роботи (металокерамічні, суцільнолиті коронки, мостовидні конструкції; безметалові коронки, вкладки) – від 2 до 5 років. Гарантійні терміни починають діяти від моменту здачі роботи і від запису в медичній карті про проведені маніпуляції і визначення термінів гарантії; 
 • на установку імплантів – від 2 років до довічно (*залежить від країни виробника, ** від 10 років за умови дотримання профілактичних оглядів кожні 6 міс).

Кожному нашому пацієнту, який скористався послугами нашої клініки, надається можливість 1 раз на 6 місяців пройти безкоштовний профілактичний огляд у одного з лікарів.

 

Умови дії гарантійних термінів: виконання пацієнтом усіх приписів лікаря-куратора, дотримання пацієнтом правил гігієни порожнини рота, у тому числі не рідше 1 разу на 6 місяців здійснювати профілактичний огляд і відвідування гігієніста.

 

Гарантії якості

 • За роки роботи ми виробили суворий внутрішній контроль якості. Стандарти нашого професіоналізму – це наука і медицина, зведені в мистецтво;
 • Ми завжди робимо акценти на комплексному лікуванні та міждисциплінарному підходу до оцінки здоров'я;
 • Лікарі клініки постійно підвищують свою кваліфікацію, беруть участь у міжнародних конференціях і семінарах (у США, Японії, Німеччини, Австрії, Італії, Росії, Франції та Ізраїлю), впроваджуючи передові технології лікування;
 • Безпека пацієнтів для нас – понад усе, тому для знеболювання використовується комп'ютерна анестезія STA
 • Застосовувані нами передові технології в лікуванні та протезуванні відповідають найкращим світовим стандартам.
 • Ми працюємо з найкращими зуботехнічними лабораторіями, що дозволяє створювати роботи візуально повністю ідентичні справжнім зубам (Yamamoto, Innovo, Kalibra, DMC)
 • Більшість маніпуляцій проводиться за допомогою високоточних приладів і мікроскопів, завдяки цьому лікар може побачити найбільш приховані ділянки зуба і здійснити якісну та надійну роботу.

Гарантія професіоналізму

 • Рівень професійної підготовки наших лікарів і використання передових технологій дозволяють впевнено заявити: Ви отримаєте результат високої якості, обумовлений індивідуальним і відповідальним підходом з боку професіоналів, суворим контролем, за дотриманням технологій і норм на кожному етапі виконання роботи.
 • Досвід, професіоналізм, людська чуйність і турбота, фундаментальні пізнання у сфері анатомічної будови щелепно-лицевої ділянки є головними складовими роботи наших фахівців
 • Один із головних доказів професіоналізму наших лікарів – це радісні усмішки наших пацієнтів і спокій за здоров'я зубів після відвідування клініки.
 • Обов'язковою вимогою до наших співробітників є наявність медичної освіти та досвіду

Гарантія чистоти

Наші пацієнти можуть самі переконатися в тому, що за скляними дверима стерилізаційного кабінету всі використовувані прилади та інструменти ретельно обробляються, чим досягається абсолютна стерильність, а саме:

 • Перед прийомом кожного пацієнта в кабінеті обробляються всі прилади й поверхні дезінфікуючими розчинами.
 • Інструменти розкриваються в присутності пацієнта перед початком огляду або лікування.
 • Усі інструменти проходять стерилізацію точно відповідно до міжнародного стандарту. Знезараження виконується за допомогою сучасного технологічного автоклава Vacuklav 43B+ (MELAG, Німеччина), який забезпечує 100% стерильність інструментів. Попередньо виконується ретельна дезінфекція із застосуванням фракційного вакууму. Сушка інструментів проводиться з використанням залишкового вакууму.

Якщо у Вас виникли питання пов'язані з гарантійним обслуговуванням, ви напряму можете зв'язатися з адміністрацією клініки

 

Адміністрація 

Заступник директора Чувашова Діана Дмитрівна

телефон: (097) 98-727-98

Сподобалося у нас? - Поділися сторінкою з друзями!
28 голосів, оцінка: 4.2 з 5
×
Записатися на консультацію
Записатися на консультацію
Ваш телефон *