Художня реставрація композитом

Інформація, надана в статті, не може бути використана для постановки діагнозу, призначення лікування і не заміняє консультацію лікаря.

Художня реставрація зубів в Києві

Ціни на художню реставрацію зубів

Послуга Ціна
Художня реставрація фронтального зуба композитом

3290 грн

Художня реставрація фронтального зуба керамокомпозитом підвищеної естетики

4050 грн

 

Уже досить давно в наш побут увійшов вислів «голлівудська посмішка». Ідеально білі й рівні зуби є невід'ємною частиною іміджу успішної людини. Але далеко не всі уявляють, як стоматологи домагаються такого дивного ефекту.

Сучасна естетична стоматологія тепер має можливість проводити встановлення вінірів не тільки абсолютно безболісно, але й у щадному режимі, без попереднього обточування зубів. Звичайно, такий метод підходить не у всіх випадках, але якщо можливо мінімально впливати на зуби пацієнта, то саме така художня реставрація зубів є найбільш виправданою.

 

Чим відрізняються вініри «без обточування» від звичайних вінірів?

Вініри «без обточування» (люмініри) – це ті ж тонкі керамічні накладки, які встановлюються без обточування (препарування) зубів. Показання до таких вінірів практично такі ж: зміна форми, кольору й розміру зубів. Однак для того, щоб дізнатися, чи підходить у конкретному випадку ця технологія, необхідно пройти спеціальну стоматологічну діагностику. Ще однією важливою відміною люмінірів є те, що вони встановлюються тільки на передні зуби пацієнта.

 

У чому перевага люмінірів?

Під час встановлення звичайного вініра проводиться препарування зуба, а ця маніпуляція травмує зубну емаль. Крім того, пацієнт піддається анастезії, що є небажаною процедурою. Якщо пацієнту встановлені вініри звичайним способом, то він уже не має можливості за бажання повернути колишній вигляд зубів, а після установки вінірів «без обточування» така можливість залишається.

Реставрація зубів за допомогою люмінірів в клініці Лукашука

 

З чого виготовляються і встановлюються вініри «без обточування» для художньої реставрації?

Люмініри є надміцними керамічними пластинками-пелюстками, товщина яких лише 0,2 міліметра. Вони кріпляться до передньої частини зубів за допомогою спеціального стоматологічного цементу.

Художня реставрація зубів складається з двох етапів. Спочатку стоматолог знімає зліпок зубів, за яким у подальшому виготовляються вініри «без обточування». Після цього, під час другого візиту, стоматолог фіксує готові люмініри на зубах. До складу спеціального цементу входить фтор, який підвищує міцність зубів, а також живить емаль.

Вищеописана художня реставрація зубів дає змогу досягти ідеальної білизни зубів, усунути нерівності й щілини, а також подовжити зуби. Термін служби люмінірів – від 20 років і більше.

 

Лікарі-терапевти:

Поради та рекомендації стоматологів

Сподобалося у нас? - Поділися сторінкою з друзями!
29 голосів, оцінка: 4.7 з 5
×
Записатися на консультацію
Записатися на консультацію
Ваш телефон *