Реставрація зубів

Інформація, надана в статті, не може бути використана для постановки діагнозу, призначення лікування і не заміняє консультацію лікаря.

Реставрация зубов

Ціни на реставрацію зубів в Києві

Послуга Ціна
Консультація стоматолога терапевта

від 249 грн

Оптрагейт

210 грн

Використання кофердаму

180 грн

Комп'ютерна анестезія STA

400 грн

Реставрація премоляра композитом

2425 грн

Реставрація премоляра керамокомпозитом

2660 грн

Реставрація жувального зуба композитом

2770 грн

Реставрація жувального зуба керамокомпозитом

2890 грн

Художня реставрація фронтального зуба композитом

3290 грн

Художня реставрація фронтального зуба керамокомпозитом підвищеної естетики

4050 грн

 

Сьогодні посмішка людини – це не тільки прояв її емоцій, але й ознака впевненості в собі, престижу і статусу. Адже ідеально білі й рівні зуби підкреслюють ставлення людини до себе і свого іміджу.

Сучасна реставрація зубів Київ передбачає не тільки відновлення пошкодженого зуба, але й містить унікальну естетичну складову, яка застосовується в кожному окремому випадку. Звичайні коронки на зуб повністю відійшли в історію. Сьогодні можна з упевненістю сказати, що реставрація є справжнім мистецтвом у стоматології Києва, займатися якою можуть лише досвідчені професіонали, що йдуть у ногу з часом.

 

Що ж таке реставрація зубів на цей момент?

Насамперед, реставрація – це скрупульозне і якісне відновлення функцій, кольору, а також форми зубів. Оскільки всі люди в різній мірі схильні до карієсу й поступового руйнування зубів, форму, стан і колір зуба можна змінити. Крім того, у деяких випадках необхідно прибрати щілини між зубами.

Кожен випадок реставрації зуба в Києві є унікальним і вимагає комплексу заходів, який у кінцевому підсумку надає зубам ідеального кольору й форми, що робить посмішку чарівною. Якісно проведена реставрація зубів дасть змогу на тривалий час забути про відвідування стоматолога.

У Києві Ви можете вибрати з-поміж великого спектра колірних відтінків самостійно або скористатися порадою стоматолога. Досвідчений стоматолог Києва може надати зубам такий вигляд, що їх буде практично неможливо відрізнити від натуральних.

Реставрация зубов Киев | Пример 1

 

Які бувають варіанти реставрації зубів

Є два варіанти реставрації в Києві: композитна (фотополімерна), яка проводиться за одне відвідування в кріслі стоматолога, і керамічна (керамічні вкладки, накладки, вініри, люмініри – вініри без обточування, коронка на зуб, виготовлені в лабораторії з високоміцної кераміки ІМАКС) – у цьому разі знадобиться кілька разів відвідати стоматолога, оскільки лікування поділяється на етапи.

 

Композитна реставрація

Перший варіант, як правило, займає менше часу і вимагає менше витрат. У цьому випадку зуби будуть виглядати порівняно красиво, однак після проведення композитної реставрації вони вимагають періодичного обслуговування. Крім того, цей варіант не такий надійний і довговічний. У разі, якщо кількість зубів, які потребують відновлення, досить велика, фотополімерна реставрація може виявитися недоцільною і важкою.

На сьогодні в Києві реставрація можлива навіть після сильного руйнування зуба. Важливим чинником є форма зуба, вона має бути з текстурним ріжучим краєм. Колір і блиск зубів також є необхідною естетичною складовою. Необхідно забезпечити правильний кут нахилу скатів зуба і вираженість горбів. Це впливає на повноцінний процес жування й на міцність самої конструкції.

Реставрация зубов Киев | Пример 2

 

Керамічна реставрація

Керамічна реставрація більш довговічна, красива й точна. У останні роки естетична стоматологія в Києві здобула велику популярність, оскільки рівень сучасних технологій дає можливість надати зубам ідеального вигляду. Люди, які зважилися на реставрацію вінірами, отримують не тільки довговічні і красиві зуби, але й задоволення від позитивного впливу власної посмішки. Безсумнівно, це впливає на емоційне, психологічне та соціальне життя.

У естетичній стоматології в Києві застосовується біологічно сумісна і функціональна реставрація. Для гармонійної сумісності зі структурами й навколишніми тканинами професіонали дотримуються ретельно проведеної комплексної діагностики та розробленого плану лікування, який проходить у кілька етапів. Якщо не так давно стоматологам Києва доводилося вибирати між естетикою і функціональністю, то зараз є можливість покращувати обидві ці складові.

Реставрация зубов Киев | Пример 3

Вініри з кераміки ІМАКС стали прекрасною альтернативою металокерамічним і керамічним коронкам. Вони мають переваги: проводять і поглинають світло так само, як і натуральна емаль, і вимагають мінімального втручання в тканини зуба. Самі вініри як матеріал досить тонкі і крихкі, але після проведення адгезивної фіксації вони набувають високої міцності.

Керамічна реставрація є більш прогресивною, естетичною та функціональною. Звичайна коронка на зуб уже не задовольняє запитів сучасної людини, яка піклується про своє здоров'я і про свій імідж.

 

Лікарі по реставрації зубів:

 

Відгуки наших пацієнтів:

Показання

- наявність каріозної порожнини в зубі;

- гіпоплазія, флюороз передніх зубів;

- травматичний скол;

- клиноподібний дефект.

Протипоказання

- патологічне стирання зубів;

- зуб після ендодонтичного лікування (зруйнований більше ніж на 50%);

- не дотримання гігієни ротової порожнини;

- бруксизм (скрегіт зубами ночами).

Сподобалося у нас? - Поділися сторінкою з друзями!
23 голосів, оцінка: 4.6 з 5
×
Записатися на консультацію
Записатися на консультацію
Ваш телефон *