Прицільний знімок зуба

Інформація, надана в статті, не може бути використана для постановки діагнозу, призначення лікування і не заміняє консультацію лікаря.

Прицельный снимок зуба | Фото 1

Ціна прицільного знімка зуба

Послуга Ціна
Прицільний рентген-знімок (комп'ютерна радіовізіографія)

180 грн

 

Що таке прицільний знімок зуба

Для діагностики захворювань зубів використовують процедуру під назвою прицільний знімок зуба. Основою цього методу є застосування рентгенівських променів. В результаті можна повністю дізнатися про проблеми тканини щелепи. Прицільний рентген зубів ви можете пройти у нашій клініці. Це доступно, безпечно та надійно.

 

Задачі, які вирішує прицільний знімок

Стоматологи використовують рентген для наступних цілей:

  • Як діагностику. Якщо діагноз поставлений правильно, це вирішить половину проблеми. За допомогою знімків можна виявити запальний процес у періапікальних тканинах, стан пародонту. Також це можливість заздалегідь почати боротися з прихованим карієсом та патологіями у скронево-нижньощелепному суглобі.
  • Як контроль. Прицільний знімок зуба став обов'язковим етапом перед ендодонтичним лікуванням. Це допомагає лікареві зрозуміти, чи надійно запломбований кореневий канал і яка його довжина. Рекомендовано проводити рентген зуба вже після лікувальних процедур. Це дозволить взяти під контроль патологічний процес (прогресує чи регресує запалення).
  • Для планування майбутнього лікування. Є спеціальні програми, якими користується лікар-стоматолог для моделювання конкретних ситуацій, після чого переносить їх на пацієнта. Це все можна робити у віртуальному середовищі. Такий підхід значно полегшує лікування.

Прицельный снимок зуба | Фото 3

Ви можете не турбуватися про те, чи шкідливий рентген зуба. Лікарі все ретельно аналізують та використовують техніку, яка дає мінімальну дозу опромінення, що ніяк не позначиться на вашому здоров'ї. До того ж кожен знімок, що проводиться, заноситься у вашу карту. Тому лікар точно знає, яка доза опромінення була отримана пацієнтом протягом певного часу.

 

Особливості самої процедури

Час проведення прицільного знімка зуба – кілька хвилин. Спеціальний пристрій розміщують навпроти тієї області, яку потрібно дослідити.

Він може бути розміщений за щокою чи зовні. Для повної безпеки пацієнта надягають захисний фартух – він захищає тіло від випромінювання. Як видно, прицільний знімок безпечний і триває недовго. 

У нашій клініці рентген зубів проводиться найсучаснішим обладнанням. Всі зображення отримуються в цифровому форматі. Такі пристрої є чудовою заміною плівковим апаратам. Вони набагато ефективніші.

Наші стоматологи якісно проведуть процедуру та нададуть точний результат. Завдяки великому досвіду роботи вони все зроблять у найкращому вигляді, адже знають усі особливості прицільного знімку зуба.

 

Сучасне обладнання має наступні переваги:

  • Безпека – мінімальна доза опромінення.
  • Зручність – можна зберегти прицільний знімок в електронному вигляді. І навіть за кілька років лікар зможе дізнатися про стан ваших зубів після довготривалого часу.
  • Практичність – за потреби прицільний знімок зуба можна збільшити, а отже, стоматолог побачить усі деталі у найдрібніших подробицях.

 

Важлива комплексна діагностика

Варто пам'ятати, що обстеження у стоматології не обмежується лише одним прицільним знімком зубів. Таким методом можна дослідити лише 1-2 зуби у двох проекціях. Тому, можливо лікареві додатково доведеться зробити, наприклад, панорамний знімок та комп'ютерну томографію.

Щоб дізнатися, яку процедуру вам найкраще пройти, проконсультуйтеся зі спеціалістами клініки Лукашука на Теремках. У нас ви зустрінете доброзичливе ставлення та сервіс, удосконалений роками. Чудового вам здоров'я!

 

Лікарі-терапевти:

Стоматологія Лукашука на Теремках

Сподобалося у нас? - Поділися сторінкою з друзями!
20 голосів, оцінка: 4.7 з 5
×
Записатися на консультацію
Записатися на консультацію
Ваш телефон *