Кому потрібна імплантація?

Інформація, надана в статті, не може бути використана для постановки діагнозу, призначення лікування і не заміняє консультацію лікаря.

Кому потрібна імплантація зубів | Фото 1

Ціни на імплантацію зубів в Києві

Послуга Ціна
Консультація хірурга-стоматолога

від 270 грн

Установка імпланта (NeoBiotech)

7750 грн

Установка імпланта (Південна Корея) MegaGen

від 14900 грн

Установка імпланта (Південна Корея) Osstem преміум

12800 грн

Установка імпланта (виробник Швейцарія) Straumann Ti

17500 грн

Установка імпланта (виробник Швейцарія) Straumann Roxolid, SLA, TiZr

24400 грн

Установка імпланта Straumann Roxolid SLAactive

26900 грн

Медичний сон (седація) 1 година

4000 грн/1час

Кісткова пластика за допомогою титанової сітки

6700 грн

Кісткова пластика (1-2 зубів)

8000 грн

Використання стерильного хірургічного набору

740 грн

Синус-ліфтинг (закритий)

6500 грн

Синус-ліфтинг (відкритий)

17000 грн

Комп'ютерна анестезія STA

500 грн

Виготовлення хірургічного шаблону до 3-х зубів

2880 грн

Видалення зуба

2200 грн

 

Нерідко люди відкладають візит до стоматолога до того моменту, коли проблеми із зубами вимагають негайного вирішення. Варто зазначити, що таке ставлення створює додаткові проблеми, яких можна було б уникнути. Багато пацієнтів досі сприймають візит до стоматолога як неприємну й болісну процедуру.

Але розвиток науки й технічний прогрес за останні кілька років призвели до суттєвих змін у стоматології. На сьогодні візит до сучасної клініки виключає неприємні моменти, які здебільшого були присутні лише кілька років тому.

Сучасні методи і професіоналізм стоматологів дають змогу імплантувати зуб, відновити який неможливо, якісно та безболісно. Однією з найбільш прогресивних методик є імплантація зубів.

 

Основні плюси імплантації:

  • На відміну від тимчасових протезів, імплантований зуб виключає можливість випадання зуба.
  • Імплантація дає змогу зберегти сусідні зуби здоровими, оскільки за інших методів протезування застосовується обточування зубів.
  • Імплантація дає змогу зберегти щелепну кістку, тим самим запобігаючи розвитку пародонтиту.
  • Тимчасовий імплант можна встановити відразу після видалення зуба. Це дає змогу вирішити відразу кілька проблем, серед яких зміщення зубів, ослаблення кісткових тканин, порушення жувальних функцій тощо.
  • Коронка імпланта настільки схожа з натуральним зубом, що знайти різницю складно.
  • Функціональність коронки на імпланті ідентична до здорового натурального зуба.
  • На цей момент імплантація не є дорогою стоматологічною послугою й може бути доступна кожному.
  • Коронки на імплантатах мають тривалий термін служби.

Кому потрібна імплантація зубів | Фото 2

 

Що робити, якщо зуб втрачено?

Швидке відновлення фактично втраченого зуба дає змогу уникнути можливих ускладнень і захворювань порожнини рота. Винятком є тільки зуби мудрості. Пацієнти частіше гостро переживають через втрату передніх зубів. Найперше, це пов'язано з естетичною стороною. Тому відвідування стоматолога в такому випадку, як правило, відбувається в найкоротші терміни. Втрати бічних зубів менше хвилюють пацієнтів, тому і в клініку не завжди відразу звертаються, оскільки  до процесу пережовування можна звикнути дуже швидко, навіть за відсутності бокового зуба.

Подібне зволікання в подальшому може перерости в цілу низку проблем. Річ у тім, що після втрати зуба відразу ж активізуються процеси, що руйнівно позначаються на сусідніх здорових зубах, яснах і щелепній кістці.

 У місці видаленого зуба одразу утворюється порожнина (лунка), яка спочатку заповнюється згустками крові, що забезпечує заживання рани і формування кісткової тканини. Цей етап займає 2 місяці. З часом кістка починає атрофуватися, а відсутність жувального навантаження призводить до того, що сусідні зуби починають зміщуватися в бік лунки. У складних випадках це призведе до того, що зміщені зуби не виконуватимуть своїх нормальних функцій, і для виправлення цього необхідно буде застосовувати серйозне лікування.

 

Які є варіанти для збереження нормального розташування зубів?

Аби зберегти нормальне розташування зубів, застосовують чотири варіанти протезування. Кожен з них відрізняється способом установки і призначенням. Розглянемо їхні переваги й недоліки.

 

Мостоподібний протез

Мостовидний протез

Один із найбільш «нещадних» способів – установка мостовидного протеза. Недолік використання цієї методики в тому, що з поверхні зуба видаляється частина тканин для встановлення коронки, це може негативно вплинути на пульпу (пухка сполучна тканина, яка заповнює порожнину зуба).

Варто зазначити, що цей метод є одним із найбільш поширених, хоча виправданість його застосування становить не більше 70%. Навіть якісно запломбовані канали не позбавлять проблем у майбутньому.

 

Встановлення знімного протеза

Це найшвидший спосіб протезування, під час якого знімний протез із фіксуючими лапками встановлюється на місце видаленого зуба.

Недоліком методу є небезпека можливої атрофії кістки щелепи, а також недостатня стійкість протеза щодо сусідніх зубів.

 

Установка адгезивного мостоподібного протеза

Для цього способу на звільнене місце встановлюється адгезивний мостоподібний протез, який приєднується до сусідніх зубів фіксуючими лапками за допомогою постійного цементу.

Такий метод не застосовується за відсутності двох або більше зубів. Також через деякий час може відбуватися вимивання фіксуючого цементу, що призведе до утворення карієсу, тому частіше метод застосовується як тимчасовий.

Стоматологічна практика довела, що найбільш оптимальним та прийнятним способом протезування є імплантація зуба.

 

Лікарі імплантологи:

Сподобалося у нас? - Поділися сторінкою з друзями!
31 голосів, оцінка: 4.0 з 5
Поділитись pinterest
×
Записатися на консультацію
Записатися на консультацію
Ваш телефон *