Вкладка на зуб

Інформація, надана в статті, не може бути використана для постановки діагнозу, призначення лікування і не заміняє консультацію лікаря.

Вкладка в зуб | Фото 2 - Клиника Лукашука

Ціни на зубні вкладки

Послуга Ціна
Керамічна вкладка на зуб

6200 грн

 

У багатьох людей упродовж життя розвивається карієс. Досить часто через неякісно проведене лікування зуби руйнуються, відбувається випадання пломб, унаслідок чого утворюються великі порожнини в зубах. Така реставрація зубів донедавна була непростою проблемою для стоматологів. Однак зараз сучасна стоматологія успішно справляється з цим завданням із використанням технології установки суцільнолитих анатомічних вкладок IPS e.max CAD.

 

У чому переваги суцільнолитих вкладок

Фактично, такі вкладки є мікропротезами, які призначені для відновлення анатомічної форми зубів, надання їм нормальної функціональності й довговічності.

Така реставрація зубів має низку істотних переваг перед традиційними і вже застарілими методами:

  • точно відновлюється нормальна функціональна форма зуба;
  • відтворюються горби зуба, його форма;
  • забезпечуються правильні контактні пункти у випадках, коли поверхня зуба сильно пошкоджена;
  • забезпечується естетична складова;
  • лікування карієсу цим методом забезпечує менший знос зубів і більш тривалий термін їхньої служби;
  • дуже низька ймовірність виникнення вторинного карієсу (карієсу під пломбою);

Треба також зазначити, що вкладка IPS e.max CAD має прозорість, аналогічну до природних зубів. Це дає змогу максимально точно імітувати зовнішній вигляд зубів, вкладки практично неможливо відрізнити. Колір і прозорість підбираються лікарем у кожному певному випадку, а багата палітра відтінків забезпечує естетичний вигляд зуба.

Вкладка в зуб | Фото 1 - Клиника Лукашука

 

 

Який процес установки вкладок

Щоб закріпити весь процес встановленням вкладки на зуб, необхідно заздалегідь провести лікування карієсу у два етапи.

Перший етап. При відвідуванні лікаря відбувається видалення уражених карієсом тканин і обробка утвореної порожнини. Лікар знімає зліпок для виготовлення вкладки та обирає її колір. Після цього пацієнтові встановлюється тимчасова вкладка, яка буде стояти від 7 до 14 днів, залежно від складності реставрації.

За цей час у нашій лабораторії, з використанням передового обладнання, виготовляється унікальна вкладка з найсучасніших матеріалів.

Другий етап. На завершення стоматолог виймає тимчасову вкладку і встановлює постійну. Вкладка проходить технологічний процес полімеризації, що забезпечує максимально надійне кріплення до зуба.

Вкладка в зуб | Фото 3 - Клиника Лукашука

 

Переваги нашої клініки в Києві

Далеко не всі мають у своєму розпорядженні передове обладнання та методи лікування, адже стоматологічні технології постійно і швидко розвиваються.

Найсучасніше обладнання нашої стоматології в Києві та високий професіоналізм лікарів гарантує естетичну складову, здорову функціональність і максимально можливу довговічність служби зубів.

Важливою перевагою, безсумнівно, є й той факт, що наші пацієнти не відчувають будь-яких больових відчуттів і дискомфорту на всіх етапах лікування.

 

Лікарі-ортопеди:

Сподобалося у нас? - Поділися сторінкою з друзями!
27 голосів, оцінка: 4.0 з 5
×
Записатися на консультацію
Записатися на консультацію
Ваш телефон *