Osstem імпланти

Васильєв Роман Ігорович
Автор статті:
Васильєв Роман Ігорович
Лікар стоматолог-хірург-імплантолог Стаж роботи 12 років
Діючий член Асоціації імплантологів України. Спеціалізується в рішенні складних клінічних ситуацій по імплантації та реконструкції кісткової тканини, тотальному протезуванні на імплантатах.
Лукашук Андрій Миколайович
Рецензент статті:
Лукашук Андрій Миколайович
Головний лікар, хірург-імплантолог, ортопед. Стаж роботи більше 20 років.
Діючий член Асоціації імплантологів України з 2006 р. Член Асоціації стоматологів України. Спеціалізується в галузі стоматологічної імплантації та естетичного протезування.
Інформація, надана в статті, не може бути використана для постановки діагнозу, призначення лікування і не заміняє консультацію лікаря.

Зубні імпланти Osstem | Фото 1

Ціни на зубні імпланти Osstem

Послуга Ціна
Установка імпланта (Південна Корея) Osstem преміум

12800 грн

 

Кожен із нас, хто втратив один або кілька зубів, хотів би мати нові красиві зуби, які не відрізняються від справжніх, швидко, якісно й, безумовно, недорого. Цього можна досягти, використовуючи імпланти марки Osstem.

Компанія Osstem – це доволі молода південнокорейська компанія, яка зарекомендувала себе на ринку стоматології з найкращого боку. Вони випускають продукцію, яка користується попитом не тільки в Південній Кореї, але й далеко за її межами.

Велику увагу фахівці цієї компанії приділяють якості своєї продукції. Стежачи за всіма технологічними новинками, які надалі використовують у своєму виробництві, вони створюють універсальний продукт за невеликі гроші.

Клінічні дослідження показали, що системи імплантації Osstem швидко приживаються, мають збільшений термін служби, гідні якісні характеристики й можуть застосовуватися в різних клінічних ситуаціях. Їх активно використовують для заміни будь-якого виду зубів.

 

Які ж основні особливості імплантатів лінійки Osstem

Як і всі відомі світові виробники імплантів, компанія Osstem приділяє велику увагу якості покриття штифтів. Адже від цього залежить процес приживлення виробу. З цієї причини інженери Osstem докладають багато зусиль для вдосконалення поверхневого шару штифта, аби процедура заміни зубів була якомога простішою, а процес відновлення кісткової тканини навколо імплантату проходив набагато швидше.

Зубні імпланти Osstem | Фото 2

На сьогодні південнокорейська компанія Osstem у виробництві своїх систем імплантації використовує здебільшого два різновиди обробки поверхні: SA і CA.

SA – основний тип покриття, так би мовити, базовий. Верхній шар металу обробляється оксидом алюмінію піскоструминним методом, у результаті виходить особлива, шорстка поверхня. Це дає високий відсоток зрощення з кісткою, а отже, і гарантію якості.

CA – цей тип поверхні відрізняється від SA додатковою обробкою верхнього шару штифта розчином кальцію. У результаті виходить гідрофільна поверхня. У місці зіткнення такої поверхні з кістковою тканиною приплив крові стає кращим, згустки крові утворюються швидше, зменшуючи час регенерації тканин. Термін приживлення імплантату за такого методу обробки скорочується до півроку.

Різьба штифта має не менш важливе значення в справі імплантації, оскільки саме вона надає можливість створити міцне, а головне, надійне кріплення всієї системи імплантації. Моделі Osstem мають стопорний різновид різьби з двома витками, розташованими паралельно один щодо іншого. Це перетворює встановлення імпланта на комфортний і швидкий процес.

Як ми бачимо, саме якість поверхні імплантату Osstem і особливий різновид різьби дає гарантію успішної заміни відсутніх зубів. Сучасні технологічні новинки дали змогу компанії Osstem створити хороший продукт у сегменті середнього класу.

Зубні імпланти Osstem | Фото 3

 

Модельний ряд імплантів Osstem

Сьогодні лікарями багатьох клінік, у тому числі й нашою стоматологією Лукашука, використовуються імпланти Osstem таких серій:

TS. Моделі цієї серії відрізняються циліндричною або конічною формою штифта, а також різними розмірами. Поверхневий шар має спеціальну обробку, яка сприяє швидкій приживлюваності вироба.

MS. Ці імплантати являють собою більш спрощену систему і призначені для пацієнтів із вузьким гребенем кістки, а також тих, кому необхідно встановити тимчасові імпланти.

US. Ця серія вирізняється наявністю особливо надійного абатмена. Такі конструкції можна встановлювати пацієнтам із будь-якою щільністю тканини. У цьому випадку коронка міцно кріпиться до штифта, утворюючи водночас додаткову надійність конструкції.

SS. Лінійка таких систем імплантації має відмінну різьбу для надійного закріплення штифта в кістку й міцної фіксації коронки.

Зубні імпланти Osstem | Фото 4

Усі різновиди імплантів мають численні позитивні відгуки як лікарів, так і пацієнтів. Лікарі зазначають, що встановлення моделей Osstem не спричиняє жодних складнощів, приживлюваність у них хороша і працювати з ними просто. Пацієнтам подобається добра якість, комфорт і надійність за прийнятну ціну. Дозволити собі такі імплантати можуть навіть пацієнти з маленьким бюджетом. Дізнатися вартість ви можете в нашій клініці після огляду й консультації лікаря.

Зубні імпланти Osstem | Фото 5

Який саме різновид імплантів підходить саме вам? З вирішенням цього питання вам допоможуть наші лікарі. Різноманітність моделей імплантатів Osstem дає змогу проводити заміну зубів різними методами, і вибір залежить від клінічної картини.

Наші фахівці допоможуть об'єктивно підібрати потрібну вам модель. Клініка стоматології Лукашука дбає про свою репутацію, тому якісне обслуговування вам гарантовано. У нас працюють уважні, кваліфіковані фахівці, які здобули чимало хороших відгуків. Вони обов'язково знайдуть рішення вашої проблеми з зубами. Не сумнівайтеся. Ми вам допоможемо!

 

Лікарі імплантологи:

Головний лікар Андрій Лукашук

Сподобалося у нас? - Поділися сторінкою з друзями!
31 голосів, оцінка: 4.0 з 5
×
Записатися на консультацію
Записатися на консультацію
Ваш телефон *