Nobel Biocare імпланти

Інформація, надана в статті, не може бути використана для постановки діагнозу, призначення лікування і не заміняє консультацію лікаря.

Імпланти Nobel Biocare | Фото 1

Засновником Nobel Biocare є Бранемарк, який вважається "батьком" сучасної імплантатної стоматології. Ця компанія встигла накопичити великий досвід у виготовленні імплантів. Зараз вона є світовим лідером серед компаній, які займаються імплантологією.

Тому не дивно, що більшості стоматологів подобається використовувати в лікуванні зубів своїх пацієнтів імплантати Nobel Biocare. У нас ви також можете пройти процедуру із застосуванням цієї системи. Є як одноетапна, так і двоетапна імплантації. Лікар підкаже, який варіант буде найкращим у вашому випадку.

 

Що важливо знати про імпланти Nobel Biocare?

Для того, щоб швидко відновити втрачений зуб, використовують якісні імпланти, такі як Nobel Biocare. Зовні вони коренеподібної форми. Конструкція має нерівномірне різьблення, а тому надійно фіксується в кістковій тканині. Абатмент має оптимальну трикутну форму для цього випадку. Самі імплантати покривають субстанцією TiUnite, яка скорочує процес остеоінтеграції.

Лікарі пропонують встановлювати імплантати, коли спостерігається як часткова, так і повна адентія.

Імпланти Nobel Biocare | Фото 2

Протягом більш ніж 40 років компанія вивчає системи імплантації. В результаті фахівці можуть користуватися сучасними науковими розробками, як реалізуються в зубних конструкціях. Тому їхнє приживлення наближається до позначки 100%.

Наші клієнти обирають Nobel Biocare, адже знають, що це високоякісні конструкції, які мають відмінні функціональні та естетичні характеристики. Кожен імплантат має реєстраційний номер, щоб нікому не попалася підробка.

Щоб отримати найкращий ефект від процедури встановлення, важливо перед цим пройти повне стоматологічне обстеження. А вже після операції – дотримуватися всіх порад лікаря, адже за імплантатами необхідний якісний догляд.

 

Види конструкцій Nobel Biocare

Серед імплантатів фірми Nobel Biocare є:

NobelActive – встановлюється у м'яку кістку, у лунку після видалення або видиму частину зубів. Це ідеальне рішення, коли в людини складний випадок, наприклад, потрібно відразу встановити імплантат під час першої операції та негайно піддавати навантаженню.
NobelParallel – система, яка має простий дизайн. Її легко застосовувати лікарям. Конструкція має високу первинну стабілізацію. Її можна застосовувати для будь-яких типів кістки та у багатьох ситуаціях.
NobelReplace – імплантати з конічним з'єднанням. Це з'єднання надійне та герметичне. По дизайну конструкція такої ж форми, як і природний корінь зуба.
All-on-4® – даний метод, це альтернатива кістковій пластиці. Це лікування дозволяє вже під час першої операції встановити повний незнімний протез. Процедура здатна реабілітувати зуби, використовуючи лише 4 імплантати. Нобель-Актив найчастіше використовують у вигляді імплантації зубів.
Replace Select – імплантат, також подібний до форми кореня звичайного зуба. Лікарі застосовують його тоді, коли потрібна висока первинна стабілізація для будь-якого навантаження негайного також.
NobelSpeedy – підходить для м'яких кісток та швидкого навантаження. Встановлюється недовго, термін лікування не займає великий проміжок часу. В основному цим імплантатом проводять повне незнімне протезування.
Brånemark System допомагає у багатьох ситуаціях. Є конструкція від 7 до 52,5 мм завдовжки. Платформа може бути вузькою і широкою.
NobelZygoma – конструкції, що спрощують лікування. Вони фіксуються у вилицевій кістці.

Імпланти Nobel Biocare | Фото 3

 

Імплантація Nobel Biocare: переваги

Завдяки властивостям покриття TiUnite протезувати зуби можна вже після імплантації того ж дня. До того ж це покриття має схожу структуру з людською кісткою, а отже приживлення буде якнайкращим. Винятки бувають рідко – якісне обстеження перед операцією допомагає їх виключити.

Імпланти Nobel Biocare мають гарні естетичні показники, посмішка після їх встановлення виходить чарівною.

Перед встановленням імплантів проводиться підготовка кісткового ложа, яка є малотравматичним. Серед імплантологів, які користуються Нобель Біокар, – 40%.

Імпланти Nobel Biocare | Фото 4

 

Підготовка до операції

  • Проходження діагностики для того, щоб виявити можливі протипоказання та фактори, що впливають на загоєння кістки.
  • Проводиться ретельна оцінка переваг від встановлення імплантів та ризиків такої процедури (у разі, якщо були виявлені проблеми).
  • Коли кісткової тканини мало, лікарі «підсаджують» певні матеріали до кістки та сприяють регенерації. Встановлювати імплантат у такому разі можна лише за кілька місяців.
  • Особливо важко працювати із верхньою щелепою. Іноді, щоб підготувати кістку до операції, потрібна процедура синус-ліфтінга.

 

Приживлення імплантів Nobel Biocare

Саме процес приживлення імплантата після операції став болючим питанням серед лікарів-стоматологів. Не завжди результат залежатиме від досвіду стоматолога та того, наскільки якісний імплантат. Більше половини відсотків займає здоров'я самої людини. До того ж на практиці люди не завжди поспішають замінювати зуби після їхнього випадіння. А якщо цей процес відтягувати, то й шанси на приживлення зменшуються.

Стоматологи вирішили розробити Nobel Biocare Implants, щоб усе було встановлено за один день. Операцію проводять уже в день видалення зуба. Таким чином немає потреби цілих 3 місяці ходити з конструкцією без коронки.

Імпланти Nobel Biocare | Фото 5

Імпланти Nobel Biocare визнали багато наших пацієнтів, які пройшли операцію. І загалом у світі проводиться безліч таких процедур досвідченими лікарями.

Після операції важливо знати, як правильно доглядати порожнину рота. Про це вам докладно розповість лікар-стоматолог. Будь ласка, дотримуйтесь його рекомендацій, особливо, коли рекомендовано періодично проходити професійну чистку у стоматолога-гігієніста. Професійну гігієну можете пройти у нашій клініці.

Ваша мрія – це чудова посмішка? Тоді наша стоматологічна клініка Лукашука на Теремках до ваших послуг! Тут вас зустрінуть професіонали, які вирізняються дружелюбністю та трепетним ставленням до роботи. Бажаємо вам прекрасного здоров'я і не лише зубів, а й усього тіла.

 

Лікарі імплантологи:

Головний лікар Андрій Лукашук

Сподобалося у нас? - Поділися сторінкою з друзями!
19 голосів, оцінка: 4.3 з 5
×
Записатися на консультацію
Записатися на консультацію
Ваш телефон *