Імпланти Straumann (Швейцарія)

Інформація, надана в статті, не може бути використана для постановки діагнозу, призначення лікування і не заміняє консультацію лікаря.

Импланты Штрауманн

Ціни на імпланти Straumann

Послуга Ціна
Установка імпланта (виробник Швейцарія) Straumann Ti

17500 грн

Установка імпланта (виробник Швейцарія) Straumann Roxolid, SLA, TiZr

18700 грн

Установка імпланта Straumann Roxolid SLAactive

20900 грн

 

Гарантія на імпланти Strumann пожиттєва

Система зубної імплантації швейцарської фірми Straumann визнана кращою в світі, завдяки своїй високій якості та надійності. Імпланти прості у работі встановлення, дуже швидко приживаються, а ймовірність відторгнення системи зведена до мінімуму.

Компанія Straumann ретельно стежить за тим, щоб вся продукція їх бренду відповідала міжнародним стандартам якості. Всі імпланти, привезені фірмою, мають довічну гарантію. Пацієнт отримує спеціальний «паспорт», в якому детально описується план отриманого ним лікування з використанням матеріалів Straumann.

Сучасні технології виготовлення та багаторічні клінічні випробування дозволяють встановлювати Штрауман навіть у самих запущених випадках зі складною клінічною картиною. Розробки компанії підходять самим завзятим курцям, людям, які хворіють на діабет і навіть вірусним гепатитом. Встановлення швейцарських імплантів можна виконати за будь-яких анатомічних особливостей особи, вони просто незамінні при початковій стадії відмирання кісткової тканини щелепи пацієнта.

По суті імплантація - це процес імплантації чужорідного тіла в кісткову тканину, а тому особливо важливий склад матеріалу який використовують та його властивості. Імпланти Straumann виготовляються з чистого титану найвищої якості, що має відмінну біосумісність. Медичний титан абсолютно безпечний для здоров'я і не викликає алергії, ймовірність відторгнення практично дорівнює нулю.

Завдяки застосуванню запатентованих технологій, імпланти Straumann дуже швидко приживаються, а весь процес імплантації займає до 6 тижнів. У деяких випадках кісткова тканина може зажити навіть за кілька днів. Реабілітаційний період після імплантації проходить легко та безболісно.

Технології Straumann

Поверхня імплантів Straumann ідеально підходить для прикріплення клітин, швидке приростання кісткової тканини забезпечують спеціальні пори і каверни. Застосування унікальної піскострумної технології SLA утворює на титановій поверхні штифта особливу макро-шорсткість, яка пізніше згладжується кислотним протравленням.

Значно прискорює процес загоєння і особливе покриття SLActive. Завдяки спеціальній хімічній формулі, збільшується площа контакту імпланта з кров'ю. Притягаючи білкові структури, SLActive забезпечує швидке нарощування м'яких тканин і збільшує термін служби імпланта.

Таку важливу властивість, як гідрофільність моделей Штрауман, властиве всім справжнім зубам, сприяє швидкому формуванню кістки навколо імпланта. Процес формування нових кісткових клітин починається практично миттєво після встановлення.

Конусоподібні штифти Штрауман ідеально підходять під анатомічну форму кореня, а спеціальний з'єднувальний вузол гарантує максимально міцне з'єднання абатмента з імплантів. Особлива нарізка стрижнів і різьблення імплантів дозволяє встановлювати коронки вже через кілька тижнів після вживлення штифта.

Технологія «Bone Control Design» дозволяє істотно мінімізувати травматизацію, під час установки штифта повністю виключені будь-які втрати кісткової тканини.

Імпланти Straumann виробляються в Швейцарії і транспортуються в клініку у спеціальних герметичних контейнерах. Стерильні ємності повністю захищені від механічних пошкоджень.

Для імплантації лікарю досить мати лише базовий набір інструментів. Імпланти Straumann не вимагають якоїсь особливої ​​підготовки. Одним і тим же інструментом вони витягуються з пакувальної капсули і, минаючи проміжні перекладання, встановлюються відразу в кісткову тканину пацієнта.

Встановлення імпланту Straumann

Асортимент Straumann більш ніж різноманітний. Кожна модель повторює форму і розмір справжнього кореня, а тому організм сприймає такий імплант як рідний корінь. Орієнтуючись на результати комп'ютерної томографії пацієнта, лікар підбирає потрібний розмір, діаметр і глибину різьби штифта.

Модель Straumann з гладким гвинтом носить назву «Standard». Її головною перевагою є те, що установки штифта проходить без розрізання ясна. Весь процес вживлення займає близько 10 хвилин.

Для відновлення передніх зубів найчастіше використовують імпланти Standard Plus. Вони підходять як для класичної, так і для безшовної установки.
Звужують імпланти Штрауман - Tapered Effect покликані імітувати альвеолу. Вони можуть встановлюватися відразу або через деякий час після видалення зуба.

Від обсягу і складності робіт, а також виду імпланта залежить і кінцева ціна імплантації. Навіть не дивлячись на високу ціну, Straumann є одними з найпопулярніших імплантів в світі. Позбавтеся від комплексів, зі Штрауман Ви зможете пережовувати будь-яку їжу і сміливо посміхатися вже через кілька тижнів!

 

Лікарі по імплантації зубів:

Показання

- втрата одного зуба;

- відсутність жувальних зубів;

- повна адентія (відсутність всіх зубів);

- алергія на матеріали з яких виготовляються протези (акрилати - це основа знімного протеза).

Протипоказання

- психічні захворювання;

- захворювання, на які може негативно вплинути імплантація (наприклад трансплантація органів, ревматичні захворювання та ін.);

- форми терапії, які можуть негативно вплинути на загоєння і збереження імплантату, а також на його ложе (наприклад, іммуноподавляющего кошти, протизсідні кошти, цитостатики).

Сподобалося у нас? - Поділися сторінкою з друзями!
32 голосів, оцінка: 4.09 з 5
×
Записатися на консультацію
Записатися на консультацію
Ваш телефон *