Які відмінності між імплантами

Інформація, надана в статті, не може бути використана для постановки діагнозу, призначення лікування і не заміняє консультацію лікаря.

Чим відрізняються імпланти

Ціни на різновиди зубних імплантів

Послуга Ціна
Установка імпланта (NeoBiotech)

7750 грн

Установка імпланта (Південна Корея) MegaGen

13200 грн

Установка імпланта (виробник Швейцарія) Straumann Roxolid, SLA, TiZr

18700 грн

Установка імпланта Straumann Roxolid SLAactive

20900 грн

 

Кожен пацієнт, якому потрібна імплантація, ставить одні й ті самі питання: чи є різниця між імплантами, від чого залежить ціна, і який імплантат обрати?

Істотних відмінностей між імплантатами немає, різниця виявляється лише в нюансах, але ці дрібниці суттєво впливають на вартість імплантату і, відповідно, на довгостроковий прогноз імплантації (10-15 років).

 

Відмінності між дорогими та дешевими імплантатами

Виділяють дві основні відмінності між імпланатми преміум-класу і бюджетними варіантами:

  • чистота поверхні імплантата;
  • якість і щільність з'єднання між внутрішньокістковою частиною імплантата (сам імплантат) й абатментом (зовнішньою частиною).

Чистота поверхні важлива тому, що в процесі виготовлення імплантату він контактує з різними матеріалами та інструментами, які залишають мікрочастинки на його поверхні. Нейтральним до організму людини є лише чистий титан, саме з нього виготовляють імплантат, однак мікрочастинки не мають нейтральних властивостей.

Титановий імплант

Очищення поверхні імплантата – це складний технологічний процес. Провідні фірми-виробники, з-поміж яких Astra Tech, Nobel і Straumann, вкладають великі кошти в розробку та вдосконалення способів очищення. Ступінь приживлення імплантату і стабільність кістки навколо імплантату після приживлення безпосередньо залежать від якості очищення поверхні імплантата від сторонніх домішок.

Наші фахівці у своїй практиці використовують імплантати фірми Astra Tech, які не тільки якісно очищені, але й мають хімічно модифіковану поверхню імплантату (поверхня Osseo Speed), яка посилює процес формування кістки.

Що стосується другої відмінності, можна зазначити таке: розрізняють два основні принципово різні способи кріплення зовнішньої і внутрішньої частин.

Перший – порівняно простий спосіб кріплення за допомогою шестикутника.

Другий – спосіб складніший, з замикаючим конусом Морзе.

Формування зубного імпланту

У першому варіанті з'єднання, внутрішня й зовнішня частина утримуються лише за допомогою шестигранного ґвинта. Шансів, що ґвинт може розкрутитися після закінчення деякого часу, майже немає. Але розмір щілини у з'єднанні між зовнішньою та внутрішньою частинами елементів допускає проникнення мікроорганізмів, це може призвести до розсмоктування кістки навколо основи імплантата.

Запірний конус Морзе (в імплантах Astra Tech, Ankylos) виключає можливість від'єднання частин імплантата (абатмента) і внутрішньокісткового елемента, утворюючи досить міцне з'єднання за типом холодного зварювання. Головною ж перевагою є повна неможливість потрапляння бактерій у з'єднання.

 

Правила для вибору імплантата

Природно, що дорожчий імплантат, то вища його якість і ступінь очищення. Що вищий відсоток приживлення в певного типу імплантата, то довше він зможе служити в якості опори.

І все ж, за певної різниці між імплантаційними системами, єдиним і важливим для вас завданням є вибір досвідченого і висококваліфікованого спеціаліста.

 

Лікарі по імпалантації зубів:

Сподобалося у нас? - Поділися сторінкою з друзями!
23 голосів, оцінка: 4.2 з 5
×
Записатися на консультацію
Записатися на консультацію
Ваш телефон *