Цирконієві коронки

Інформація, надана в статті, не може бути використана для постановки діагнозу, призначення лікування і не заміняє консультацію лікаря.

Цирконієві коронки

Ціни на цирконієві коронки

Послуга Ціна
Консультація ортопеда

від 249 грн

Зняття відбитків А-силікон

475 грн

Зняття цифрового відбитка

580 грн

Коронка з оксиду цирконію повноанатомічна СТАНДАРТ (гарантія 5 років)

6720-8900 грн

Гарантія на цирконієві коронки 1 рік

 

Поява металокерамічних коронок майже 40 років тому, здавалося, вирішила всі проблеми протезування. Але з розвитком нових технологій і методів з'явилися нові, більш якісні та практичні рішення. До того ж стоматологічна практика виявила цілу низку недоліків металокераміки.

Як наслідок, сучасні клініки давно відмовилися від застарілих методів. Сьогодні одна з найбільш прогресивних технік протезування – безметалева кераміка.

Цирконій був відкритий 1789 року німецьким хіміком M. Р. Клапротом. Проте цей «чудо- матеріал», що має виняткові властивості, знову став популярним в останні десятиліття  (наприклад, безметалеві коронки роблять з оксиду цирконію).

циркониевые коронки | Фото 1 - Клиника Лукашука

Пацієнт Вадим звернувся до нас у клініку з II стадією пародонтиту і відсутністю більшої частини зубів, а також із великим бажанням відновити втрачені зуби, повернути можливість вільно пережовувати їжу й посміхатися без сорому.

Командою наших лікарів було зроблено: пародонтолог Шарикадзе Анастасія Вадимівна провела лікування ясен (пародонтит), що зайняло майже 2 місяці; головний лікар, хірург-імплантолог Лукашук Андрій Миколайович встановив 8 імплантів (Straumann) та провів реконструкцію десни (синус-ліфтинг), що зайняло майже 4 місяці; лікар ортопед Мурлян Дмитро Іванович встановив керамічні реставрації (вініри, коронки) на власних зубах пацієнта та імплантатах, що зайняло часу 1 місяць.

Отже, оксид цирконію був введений у стоматологію в різних варіантах у якості заміни для металу. Цей матеріал має незвичайні властивості, такі як висока міцність на вигин (МПа вище 1000), твердість (по Віккерсу 1200-1400) і Вейбулла Модуль (10-12).

Цирконий

Цирконій частково стабілізовано ітрієм, в результаті чого компонент набуває позитивних властивостей. Межа міцності вигину цирконію додатково збільшується завдяки додаванню оксиду алюмінію. Завдяки всім цим властивостям оксид цирконію широко використовується в сучасній стоматології, ви можете замовити цирконієві коронки в Києві в нас.

Цирконій використовується для виготовлення кухонних ножів, ріжучих інструментів у промисловості, термомеханічних навантажених деталей в автомобільній промисловості та авіації.

На додаток до своєї великої міцності, він має високу біосумісність. З цієї причини оксид цирконію використовується в медицині та стоматології (коронки з діоксиду цирконію, мостові протези, імплантати). Колір цирконієвих зубів і його біотехнічні характеристики дають змогу виробляти біосумісні, якісні та естетичні зуби й імплантати.

Крім багатьох досліджень на тваринах, що стосуються придатності зубних імплантатів (цирконієві коронки), було проведено безліч документально фіксованих клінічних досліджень. Зубні імплантати з оксиду цирконію успішно використовуються вже понад 10 років, дедалі в більшій кількості клінічних випадків. 

 

Як виготовляють кераміку на оксиді цирконію?

В основі цього методу стоїть використання в протезуванні оксиду цирконію (синоніми: діоксид цирконію, або «безметалеві коронки»). Безметалева кераміка передбачає використання комп'ютерної технології CAD, САМ, яка включає в себе сканування з використанням спеціального лазера, моделювання, випилювання каркаса, який потім облицьовується низькотемпературною керамікою.

Каркас із такої кераміки точно прилягає до підготовленого стоматологом зуба, водночас виключається роздратування ясен, істотно знижується ймовірність виникнення карієсу. Естетична стоматологія з використанням цієї техніки більш щадна для зуба, якщо порівнювати з металокерамікою.

 

У чому недоліки металокерамічних коронок?

Сучасна естетична стоматологія виявила досить багато недоліків металокераміки.

Варто зупинитися на трьох основних:

 • розвиток різноманітних алергічних реакцій (непереносимість сплавів);
 • невідповідність сучасним вимогам естетики (зуби з часом змінюють колір);
 • зміна ясен навколо коронки з металокераміки (металевий каркас чинить негативний вплив на м'які тканини, що може призвести до захворювань).

 

Які переваги кераміки на оксиді цирконію?

Безметалева кераміка має низку істотних переваг:

 •  відсутні алергічні реакції;
 • колір підбирається не тільки на рівні кераміки, але й на рівні каркаса (дає можливість уникнути темної смужки на шийці зуба);
 • світлопровідність оксиду цирконію практично ідентична світлопровідності живого зуба;
 • виключено проникнення мікроорганізмів під коронку (це досягається завдяки високій точності виготовлення);
 • міцність оксиду цирконію вища за міцність металу (збільшується термін служби протеза);
 • пацієнт звикає до протезів значно швидше;
 • препарування відбувається в щадному режимі (менше негативного впливу на зуб);
 • каркас набагато легший за металевий (зменшення навантаження на зуб і ясна);
 • застосування оксиду цирконію дає можливість пацієнтові не відчувати біль від холодної або гарячої їжі (низька теплопровідність).

 

На що варто звернути увагу, вибираючи клініку

Пацієнти не завжди усвідомлюють, що саме правильний вибір клініки часто відіграє вирішальну роль. Не завжди стоматології з високими цінами на свої послуги мають необхідне обладнання й кадри. Сучасний підхід, використання новітніх матеріалів і техніки дають змогу нашій клініці, не завищуючи ціни для пацієнтів, досягти максимальної якості відповідно до європейських стандартів.

 

Лікарі ортопеди:

Сподобалося у нас? - Поділися сторінкою з друзями!
20 голосів, оцінка: 4.1 з 5
×
Записатися на консультацію
Записатися на консультацію
Ваш телефон *