Люмініри

Інформація, надана в статті, не може бути використана для постановки діагнозу, призначення лікування і не заміняє консультацію лікаря.

Люмініри

Ціни на люмініри

Послуга Ціна
Люмінір

від 10400 грн

Люмініри – це тонкі накладки, які виготовляють із фосфору, кераміки, діоксиду цирконію і встановлюють на зовнішню поверхню зубів. Вони виглядають як тонкі пластини, повторюють передню частину зуба й закривають його ріжучу ділянку.

Завдяки такій конструкції видима частина зуба набуває необхідної форми й кольору. У нашій стоматології на Теремках у Києві надається відмінна можливість установки люмінірів, ціна наших послуг прийнятна, а якість – чудова, адже працюють професіонали та фахівці з великої літери.

 

Показання до застосування люмінірів

Кожен охочий може звернутися до фахівця, щоб встановити на зуби люмініри, у такий спосіб зробити зуби рівними та білими.

Але також виділяють класичні показання, коли люмініри швидше вимушена процедура:

якщо відколений або загострений край зуба, якщо є тріщини або сколи;

коли потрібно закрити щілину між передніми зубами (діастема);

коли емаль на зубах потемніла, з'явилися плями (гіпоплазія);

якщо на зубах є старі пломби, які негарно виглядають;

якщо зуби зміщені або скручені;

коли зуби сильно стираються;

якщо зуби непропорційного розміру – передні зуби значно крупніші за бічні;

коли на фронтальні зуби встановлюють коронки.

 

Протипоказання до застосування люмінірів

Є ситуації, коли установка люмінірів неможлива чи буде досить проблематичною, а саме:

 • погана гігієна порожнини рота;
 • алергія на певні компоненти пластин;
 • зуби дуже викривлені;
 • ясна серйозно запалені, відбуваються каріозні ураження зубів;
 • пацієнт страждає бруксизмом;
 • спостерігаються серйозні аномалії прикусу;
 • спостерігається патологічна стертість зубів;
 • анатомічно фронтальні зуби занадто випирають.

Перед виготовленням і установкою люмінірів стоматолог детально оглядає порожнину рота пацієнта, вивчає зубний ряд, щоб переконатися, що протипоказань до процедури немає. Також оцінюють стан зубних одиниць, їхній розмір, форму, прозорість емалі.

 

Особливості та відмінні риси люмінірів

Люмініри характеризуються певними особливостями, які відрізняють їх, наприклад, від вінірів.

Виділяють такі параметри:

 • товщина люмінірів 0,2 мм, коли вініри у 2,5 рази товщі;
 • матеріал виготовлення міцний, що захищає виріб від тріщин, відколів;
 • завдяки використанню спеціальних моделюючих технологій вдається створювати накладки, які повноцінно повторюють форму, колір природного зуба;
 • правильно виготовлені насадки відмінно прилягають до зуба, запобігаючи утворенню навіть невеликих щілин, через які на емаль потрапляють мікроби і сприяють її руйнуванню;
 • для установки накладок немає необхідності в спилюванні зубної емалі, тобто зуб не руйнується, сама процедура безболісна. Кріплення пластин до зуба проводиться за допомогою спеціального розчину, до складу якого входить фтор – це робить зуб більш міцним;
 • термін служби накладок тривалий, у середньому – 7-8 років і більше.

Люминиры | Фото 1

 

Технологія установки люмінірів

Перед тим як прийняти рішення про виготовлення і встановлення люмінірів, стоматолог проводить огляд порожнини рота, знімає зубні камені, лікує зуби, якщо в цьому є необхідність, і тільки після цього робить зліпки. Зліпки необхідні для того, щоб повністю відбити анатомічні особливості зубів, змоделювати і виготовити повноцінно відповідні люмініри.

Після того як вони будуть готові, їх приміряють, підганяють, у разі необхідності шліфують і встановлюють.Тобто безпосередньо процес виготовлення та встановлення є  нескладним і недовгим, головне – серйозно підійти до вибору клініки, де ця процедура буде здійснена.

 

Яких правил гігієни слід дотримуватися після встановлення люмінірів

Щоб накладки зберегли свій бездоганний зовнішній вигляд упродовж тривалого часу, треба правильно доглядати за ротовою порожниною, дотримуючись таких правил:

 • чистити зуби 2 рази на день, застосовуючи звичайну щітку й пасту;
 • обов'язкове полоскання рота після кожного приймання їжі, очищення важкодоступних місць спеціальною ниткою або іригатором. Застосовувати зубочистки не рекомендується;
 • потрібно систематично відвідувати стоматолога для профілактики, щоб попередити ускладнення й захворювання ротової порожнини, наприклад пульпіт;
 • варто відмовитися від твердих і жорстких продуктів – твердих фруктів, овочів, м'яса та горіхів;
 • повна відмова від екстремальних видів спорту, оскільки це призведе до швидкого пошкодження люмінірів.

Основний недолік люмінірів полягає в їхній високій ціні. Пов'язано це з тим, що під час їхнього виготовлення застосовують дорогі матеріали, сама процедура виготовлення складна, оскільки виріб тонкий – 0,2-0,3 мм. Виправлення посмішки такими технологіями може вийти досить дорогим.

Для якісної й безболісної установки люмінірів ми рекомендуємо звернутися в нашу стоматологію в Києві – у нас працюють найкращі фахівці, які професійно проведуть огляд для виключення всіх протипоказань, правильно зроблять зліпок, щоб отримати максимально підходящі люмініри, і проведуть кваліфіковану установку, аби результат перевершив усі очікування.

 

Лікарі ортопеди:

Сподобалося у нас? - Поділися сторінкою з друзями!
27 голосів, оцінка: 4.3 з 5
×
Записатися на консультацію
Записатися на консультацію
Ваш телефон *