Сапфірові брекети

Інформація, надана в статті, не може бути використана для постановки діагнозу, призначення лікування і не заміняє консультацію лікаря.

Сапфірові брекети

Ціни на сапфірові брекети

Послуга Ціна
Брекет-система на одну щелепу сапфірова

22680 грн

 

Дуже часто сапфірові брекети сприймають за спеціальні прикраси для зубів, адже вони яскраво блищать на сонці, підкреслюючи білизну Вашої усмішки. Не потрібно соромитися носити брекети – тепер це стильний та модний аксесуар!

Сучасні брекет-системи дають змогу виправити прикус, вирівняти зуби і зменшити проміжки між ними в абсолютно будь-якому віці. Якщо раніше ви боялися установки некрасивих металевих конструкцій, то новинка естетичної стоматології – сапфірові брекети – покликана вирішити цю проблему.

 

З чого зроблені сапфірові брекети?

Більшість пацієнтів нашої стоматології в Києві для виправлення прикусу обирає саме сапфірові брекети. Обтічні й повністю прозорі, вони зливаються кольором із зубною емаллю й зовсім непомітні оточенню, навіть у диско-клубі з неоновим світлом.

Дуже часто сапфірові брекети приймають за спеціальні прикраси для зубів, адже вони яскраво блищать на сонці, підкреслюючи білизну вашої посмішки. Не потрібно соромитися носити брекети – тепер це стильний і модний аксесуар!

Виготовлені з монокристала штучно вирощеного сапфіра, який порівнюють за щільністю лише з алмазом, сапфірові брекети дуже міцні. Кристали не змінюють свого кольору під впливом їжі або барвників. Заокруглена форма огранки не травмує слизову оболонку рота.

Гіпоалергенні сапфірові брекет-системи не викликають дискомфорту під час носіння, пацієнти до них легко і швидко звикають. Сам період корекції може тривати від 9 місяців до 2 років, залежно від стану зубів і складності конструкції.

Сапфірові брекеті | Фото 2

 

Встановлення та догляд за сапфіровими брекет-системами

Технологія установки сапфірових брекетів має кілька етапів. Первинний етап – це підготовка та санація – пацієнту необхідно вилікувати всі запалення, усунути карієс та інші захворювання порожнини рота.

Кріпляться сапфірові брекети за допомогою особливого клею (композиту), для їхньої фіксації використовують металеву дугу, спеціально пофарбовану в білий колір для кращого естетичного ефекту. Звичайно ж, за бажання пацієнта колір може бути абсолютно будь-яким.

Брекет-системи із сапфіра найчастіше мають саморегулюючу конструкцію замка (замикаючі замочки замість стандартних лігатур-кріплень), що дає можливість скоротити кількість походів до ортодонта, отже, заощадить час пацієнта.

Сапфірові брекеті | Фото 3

Доглядати за сапфіровими брекетами не складніше, ніж за традиційними металевими. Наші висококваліфіковані фахівці розкажуть і покажуть, як правильно очищати такі брекет-системи, щоб уникнути поломки й мінімізувати ризик можливих ускладнень.

Насамперед, потрібно постійно тримати зуби в чистоті, вчасно видаляти з брекетів зубний наліт, виключити з раціону харчування тверді продукти, попереджуючи налипання частинок їжі, хоча ймовірність поломки брекетів під час надкушування дуже мала.

Зняття сапфірових брекетів проходить легко й безболісно, водночас власна зубна емаль пацієнта  не деформується й не пошкоджується.

 

Ціна сапфірових конструкцій

Середня вартість на сапфірові брекет-системи в клініках Києва дещо вища, ніж на традиційні металеві. Кінцева ціна встановлення таких конструкцій багато в чому визначається складністю клінічної картини й розраховується індивідуально лікарем-ортодонтом для кожного пацієнта.

Є безліч різних фірм, що випускають сапфірові брекети, найпопулярніші – це американські Damon clear Inspire ICE від ORMCO, а також Radiance від American Ortodonics. Брекет-системи мають деякі конструктивні відмінності, різняться вони і своєю ціновою політикою.

Досвідчені лікарі нашого центру з радістю проконсультують вас і допоможуть підібрати правильне лікування за найбільш прийнятною ціною. Ми проводимо корекцію прикусу, допомагаючи навіть у найскладніших випадках.

Запишіться на прийом та оцініть якість наших послуг вже сьогодні! Уважний та терплячий персонал допоможе зберегти Ваші зуби красивими та здоровими надовго.

 

Стоматологи-ортодонти по встановленні брекетів:

Сподобалося у нас? - Поділися сторінкою з друзями!
19 голосів, оцінка: 4.2 з 5
×
Записатися на консультацію
Записатися на консультацію
Ваш телефон *