Лікування каналів зуба: чистка, пломбування

Інформація, надана в статті, не може бути використана для постановки діагнозу, призначення лікування і не заміняє консультацію лікаря.

Лікування каналів зуба

Ціни на лікування кореневих каналів зуба

Послуга Ціна
Консультація стоматолога

від 249 грн

Оптрагейт

210 грн

Використання кофердаму

180 грн

Комп'ютерна анестезія STA

400 грн

Мікроінвазивна механічно-медикаментозна обробка одного каналу

1850 грн

3D обтурація одного кореневого каналу розігрітою гутаперчою

1050 грн

 

Сьогодні лікування каналів зуба – повністю безболісна процедура. Забудьте назавжди про накладання миш'яку, цей метод давно в минулому.

Тепер Ви зможете швидко вилікувати зуби, навіть якщо у Вас високий поріг чутливості.

Сучасні анестетики діють практично миттєво, не спричиняючи жодних алергічних реакцій.

 

Чому важливо вчасно лікувати канали зуба

Порожнину зубного кореня заповнює пульпа. Глибокий карієс може спровокувати її інфікування й запалення, спричиняючи таке захворювання, як пульпіт. Запущений пульпіт призводить до патології навколокореневих тканин – періодонтиту.

 

Стоматологія в мікроскопі відео:

Запалення каналів зуба супроводжується високою чутливістю, особливо на холодну їжу, виникає гострий зубний біль, який особливо посилюється в нічний час.

Несвоєчасне лікування каналів спричиняє пошкодження кістки під зубом, набряк ясен, провокує високу температуру й може навіть призвести до нагноєння з виникненням остеомієліту щелепи. Так недовго втратити не тільки зуб, але і здоров'я.

 

Етапи лікування каналів зубів

Для корекції лікування часто вимагається рентгенівський знімок, який дає можливість побачити всі порожнини зуба і правильно провести процедуру.

На першому етапі лікування каналів стоматолог звільняє доступ до запаленої ділянки, обмежуючи водночас попадання слини пацієнта. Потім приступає до чищення каналу та ліквідації вогнища інфекції механічним шляхом або за допомогою антисептичних засобів.

Після завершення чищення починається етап пломбування. Від того, наскільки грамотно лікар здійснив усі етапи чищення й дезінфекції кореневого каналу, залежить його якість, тобто довговічність пломби.

Пломбування каналів зуба

Залежно від форми й довжини каналу, а також складності клінічної картини, фахівець рекомендує пацієнту той чи інший різновид герметичного матеріалу. У деяких випадках може знадобитися попередня установка тимчасової пломби до загоєння тканин. Усі варіанти заповнення порожнини є абсолютно безпечними, довговічними й міцними.

Головний принцип клініки Лукашука – зберігати цілі і здорові тканини пацієнта, адже рідні корені зуба – це найкращий фундамент для майбутньої коронки. Фахівці нашої стоматології намагаються завжди зберігати або, за можливості, відновлювати рідні корені, хоча в деяких особливо запущених випадках їх доводиться замінювати штучними аналогами.

 

Стоматологи-ендодонтисти:

Сподобалося у нас? - Поділися сторінкою з друзями!
33 голосів, оцінка: 4.81 з 5
×
Записатися на консультацію
Записатися на консультацію
Ваш телефон *