Синус ліфтинг

Інформація, надана в статті, не може бути використана для постановки діагнозу, призначення лікування і не заміняє консультацію лікаря.

Синус-ліфтинг в Клініці Лукашука

Ціни на синус-ліфтинг в Києві

Послуга Ціна
Синус-ліфтинг (закритий)

5880 грн

Синус-ліфтинг (відкритий)

15750 грн

 

Синус-ліфтинг: що потрібно знати

Процедура нарощування кісткової тканини називається синус-ліфтингом. Для цього використовують кістковоутворювальні матеріали, які поміщають у гайморові пазухи. Сам процес важко назвати приємним, проте він триває зовсім недовго. Завдяки застосуванню нових знеболювальних засобів для анестезії, процедура проходить для людини з мінімальним дискомфортом.

 

Показання до синус-ліфтингу

Коли необхідна імплантація зубів верхньої щелепи, але кісткова тканина атрофована, потрібна така процедура як синус-ліфтинг. Адже під час атрофії кістка має властивість звужуватися і ставати нижче від звичайного. Об’єм кістки зменшується, якщо:

  • втрачені зуби або зуб – кістка необоротно деградує, якщо з нею нічого не робити 3 місяці поспіль;
  • у порожнині рота є стоматологічні дефекти – якщо довго ігнорувати такі захворювання, то інфекція здатна потрапити в глибокі частини коренів зубів;
  • зубний ряд змінюється у зв'язку із віком;
  • у пацієнта спостерігаються інші анатомічні проблеми;
  • людина вже має аномалії від народження.

Стоматологічна практика показує, що часто проблеми створює собі сам пацієнт. Навіть якщо людина цілком здорова, важливо пам'ятати, що відсутність навіть одного зуба з часом змінює будову щелепи.

Аби досягти доброго результату від процедури синус-ліфтингу й уникнути ускладнень, у нашій клініці лікарі ретельно планують операцію. Для цього перед нею вони проводять комп'ютерну томографію щелепи. 3D-сканування дає змогу заздалегідь визначити, скільки матеріалів потрібно для операції, якої довжини й товщини вибрати імплантат.

Синус-ліфтинг | Підбирання матеріалу

 

Матеріали, що використовуються для синус-ліфтингу

Для нарощування десни лікарі застосовують:

  • Рідну кістку людини. Для цього в зоні підборіддя, нижньої щелепи (де розташовані зуби мудрості) або з тазостегнової ділянки беруть маленький шматочок кістки. Ця процедура передбачає дві операції одночасно. Водночас приживлюваність становить 100%.
  • Штучні матеріали. Розробляють їх у спеціальній лабораторії для конкретного пацієнта. Натуральному методу цей нічим не поступається. Приживлюваність також відмінна. Причому операція проходить за мінімальний час, аугментація кістки відбувається швидко.
  • Донорську кістку іншої людини. Непогано приживається. Хірургічне втручання мінімальне.
  • Кістку тваринного походження. Добре приживається. Матеріал зроблений у вигляді блоків або кісткової стружки.

 

Особливості процедури синус-ліфтингу

Кісткова тканина верхньої щелепи може нарощуватися двома способами: закритим і відкритим. Для цього лікарі користуються якісним інструментом. Так можна бути переконаним, що ускладнень від синус-ліфтингу не буде. Тут важливо вибирати хорошу клініку з професіоналами, адже хірургічне втручання – серйозна процедура.

Тепер розглянемо докладніше способи нарощування. Закритий спосіб синус-ліфтингу вважається більш щадним. Лікар робить невеликий отвір у слизовій, після чого поглиблює через нього дно пазухи. Далі за допомогою кістково-пластичного матеріалу простір заповнюється. Це те місце, куди будуть встановлювати імплантат. Аби реалізувати закритий синус-ліфтинг, потрібно, щоб висота кістки була до 7-8 мм. Коли це так і є, і немає протипоказань, то одразу ж можна провести імплантацію.

А що можна сказати про відкритий спосіб синус-ліфтингу? З боку гайморової пазухи лікар трохи розрізає слизову. Так відкривається доступ до кістки, завдяки чому легко почати збільшення дна пазухи. У порожнину заливають кістковоутворювальний матеріал і накладають шов. Якщо висота кістки понад 3 мм, можна одночасно розмістити імплантат. Після цього вже немає потреби в хірургічному втручанні. Якщо ж висота кістки не дає змогу цього зробити, то імплантат встановлюють тільки через 4 місяці.

Синус-ліфтинг | Фото 3

 

Дотримуйтесь порад лікаря після синус-ліфтингу!

Для успішного результату операції «синус-ліфтинг» пацієнт, зі свого боку, має враховувати рекомендації, які дасть йому лікар після хірургічного втручання. У жодному разі не можна користуватися старою зубною щіткою, їсти гарячу їжу (у перший день після операції). Після синус-ліфтингу для зубів страшні переохолодження. До того ж лікар призначить ліки, які обов'язково треба приймати. Ще певний час не варто займатися активним спортом.

З-поміж інших рекомендацій, які може дати стоматолог, це те, як їсти під час реабілітації, і якої гігієни дотримуватися.

Підготовчі роботи перед синус-ліфтингом дуже важливі. Завдяки їм можна значно скоротити час проведення процедури й мінімізувати ризик ускладнень. Найчастіше десна після операції відновлюється впродовж 8-10 днів. Коли цей період успішно минає, стоматолог акуратно зніме шви.

 

Протипоказання до процедури “синус-ліфтинг”

Для будь-якої хірургічної операції є свої протипоказання. Основне з протипоказань для синус-ліфтингу – порушення згортання крові та захворювання, які з цим пов'язані. Треба бути обережним, проводячи операцію, коли є хвороби порожнини рота. Усі ці моменти можна усунути лікуванням, після чого можна провести процедуру синус-ліфтингу.

Категоричним протипоказанням для синус-ліфтингу є неможливість проведення анестезії кісткової тканини. Для цього є різні причини. Це, наприклад, психічні розлади або серйозні серцеві захворювання. В інших випадках важливо слухати рекомендації лікаря.

 

Підсумки за процедурою “синус-ліфтинг”

Часто буває, що красива і здорова посмішка можлива тільки завдяки синус-ліфтингу. Цей шлях складно назвати коротким. Адже його тривалість може займати місяці, аби мати можливість провести саму імплантацію. Та, якщо пам'ятати про результат,  пережити цей період легше. Адже в результаті ви отримаєте повну заміну рідного зуба якісним імплантатом. Після цього можна повноцінно харчуватися й займатися звичайними справами.

Запрошуємо вас записатися до нас на прийом у стоматологію на Теремках, якщо цікавить синус-ліфтинг. У нас ви знайдете доступні ціни. Гарантуємо високу якість виконання операції. Для цього маємо все необхідне – і досвід, і матеріали.

 

Лікарі, які виконують синус-ліфтинг:

Сподобалося у нас? - Поділися сторінкою з друзями!
27 голосів, оцінка: 4.0 з 5
×
Записатися на консультацію
Записатися на консультацію
Ваш телефон *