Лікування зубів під седацією
Послуга | Ціна | |
---|---|---|
Медичний сон (седація) 1 година | 4000 грн/1час |
Сьогодні розповімо вам докладніше про струм, чим же відрізняється АНЕСТЕЗІЯ, НАРКОЗ і СЕДАЦІЯ. Часто плутають поняття “наркоз” і “анестезія”, або все разом називають просто «знеболювання». Тому сьогодні ми постараємося розібратися, що є що, і як це стосується стоматології.
Види знеболення
Анестезія. Тут мова йде про місцеве знеболювання. Під час анестезії «виключається» чутливість у зоні, куди введений анестетик, або за ходом нерва. Як наслідок, відбувається блокування передачі нервових імпульсів, больові відчуття зникають, але водночас зберігається тактильна чутливість. Саме тому під час видалення зубів ви можете відчувати тиск, дотик або вібрацію, однак болі немає.
Седація. До седації вдаються в тому випадку, якщо пацієнт панічно боїться стоматологів або проведених ними маніпуляцій. Під час застосування седації пацієнт стає максимально розслабленим, знижується вся чутливість, стає байдуже на навколишні подразники, але водночас пацієнт притомний.
Наркоз. Найчастіше наркоз проводиться під час тривалих, великих операцій, для яких місцевої анестезії може не вистачити. Тут відбувається повне відключення всіх життєвих рефлексів, у тому числі дихальних, пацієнт непритомний.
У стоматологічній клініці Андрія Лукашука проводяться хірургічні маніпуляції (видалення, тривалі імплантації, підсадка кістки) під внутрішньовенною седацією, ми використовуємо цю технологію вже давно і з впевненістю можемо сказати, що це безпечно й комфортно для пацієнта.
Інформацію щодо лікування уві сні дізнавайтеся на консультації в наших фахівців. Вони розкажуть про переваги внутрішньовенної седації.
Перелік досліджень перед хірургічним втручанням під седацією
1. Загальний аналіз крові+формула.
2. Час згортання крові (початок і кінець).
3. ЕКГ.
4. Біохімічний пакет:
- Аланінамінотрансфераза.
- Глутамінотрансфераза.
- Лужна фосфатаза.
- Білірубін загальний.
- Білірубін прямий.
- Білірубін непрямий.
- Альфа-амілаза.
- Глюкоза.
ВАЖЛИВО! Для виключення чинників, що впливають на результат дослідження, необхідно дотримуватись таких правил:
1. Здавати кров натщесерце – 6-12-годинний період голодування. У день здачі допустимо випити невелику кількість води.
2. За 6-12 годин треба відмовитися від вживання алкоголю, куріння, вживання їжі, обмежити фізичну активність.
3. Виключити приймання ліків. Якщо скасувати приймання ліків неможливо, необхідно поінформувати лабораторію в момент здачі аналізу.
У віці до 60-ти років:
- кардіограму потрібно надати не пізніше 7-10 днів;
- лабораторні дослідження потрібно надати не пізніше 14-20 днів.
У віці після 60-ти років:
- кардіограму потрібно надати не пізніше 2-3 днів;
- лабораторні дослідження потрібно надати не пізніше 5-10 днів.