Комп'ютерна томографія зубів (КТ)

Інформація, надана в статті, не може бути використана для постановки діагнозу, призначення лікування і не заміняє консультацію лікаря.

Компьютерная томография зубов (КТ, томограмма) в стоматологии в Киеве | Клиника Лукашука

Ціни на комп'ютерну томографію зубів

Послуга Ціна
Комп'ютерна томографія двох щелеп (120х90)

945 грн

Комп'ютерна томографія контрольна (сегмент)

480 грн

Комп'ютерна томографія однієї щелепи (120х90)

820 грн

Комп'ютерна томографія 1 сегменту (80х50)

750 грн

 

Переваги комп'ютерної томографії

Комп'ютерна томографія (КТ) – найпросунутіша методика рентген діагностики організму. Перевага КТ у тому, що це дослідження створює тривимірну картинку (3D) клінічної ситуації пацієнта на відміну від звичайного рентгена, що дає плоске зображення. До того ж це абсолютно безпечний метод, який практично не дає ніякого опромінення.

У Клініці стоматології Лукашука за допомогою отриманого 3D-зображення можна отримати повну картину стану всієї щелепи. Комп'ютерна томографія вивела на новий рівень лікування наших пацієнтів за такими напрямами:

  • Імплантологія. Максимальна точність виявлення місця встановлення зубного імпланту за допомогою КТ, а також визнечення товщини кістки при вкручуванні імпланта.
  • Ортодонтія. КТ визначає ступінь викривлення зубного ряду та спрощує ортодонту пошук рішення щодо вирівнювання зубів. Також, технологія дозволяє виявити зуби, які не прорізалися, що важливо для корекції зубного ряду.
  • Ендодонтія. Обчислення кількості кореневих каналів зуба, їх форми та довжини, можливих вогнищ запалення у каналах та уламків інструментів.
  • Пародонтологія. Оцінка стану навколозубних тканин та ясенних кишень.

 

Лікарі нашої клініки визначать точний діагноз за цифровими знімками:

Стоматологія Лукашука на Теремках

Сподобалося у нас? - Поділися сторінкою з друзями!
32 голосів, оцінка: 4.7 з 5
×
Записатися на консультацію
Записатися на консультацію
Ваш телефон *