Металеві брекети

Інформація, надана в статті, не може бути використана для постановки діагнозу, призначення лікування і не заміняє консультацію лікаря.

Металеві брекети

Ціни на металеві брекети

Послуга Ціна
Брекет-система на одну щелепу металева

10950 грн

Брекет-система на одну щелепу Damon ormco Q металева

20580 грн

Брекет-система на одну щелепу самолігуюча металева

20580 грн

Брекет-система на одну щелепу металева часткова (до 8 брекетів)

6500 грн

Щира посмішка – запорука гарного настрою. Неестетична форма зубів або занадто великі проміжки між ними часто стають причиною комплексів і невпевненості в собі.

Неправильний прикус може стати причиною різних захворювань ротової порожнини й навіть спричинити порушення травлення.

Зробити ваші зуби рівними і красивими в найкоротший термін допоможе процедура корекції металевими брекет-системами.

Фото металевих брекетів

 

Переваги металевих брекетів

Незважаючи на достатню кількість сучасних технологій, більшість пацієнтів, як і раніше, надає перевагу брекетам із металу за їхню доступну ціну. Недорога корекція дає можливість вирівняти зуби в будь-якому віці й допомагає пацієнтам навіть зі складною клінічною картиною.

Конструкція металевих брекетів дуже міцна, а сам метал не зафарбовується від їжі або напоїв. Якщо дотримуватися правил догляду, ризик поломки є мінімальним.

Однією з головних переваг металевих брекетів є термін необхідної корекції. Носити такі системи потрібно значно менше часу порівняно з брекетами з інших матеріалів. Термін визначається лікарем-ортодонтом індивідуально для кожного пацієнта.

Металеві брекети | Фото 2

 

Які бувають металеві брекети

Брекети з металу відрізняються за способом кріплення до зубної емалі. Вестибулярні системи розташовують із зовнішнього боку, їх видно під час спілкування або приймання їжі.

Лінгвальні ж непомітні оточуючим, адже кріпляться на зовнішні частини зубів.

Особливу популярність завоювали безлігатурні брекети. Вони мають спеціальні замки, що дають змогу відрегулювати систему самостійно, заощаджуючи час пацієнта на відвідування стоматолога.

Перед установкою потрібна попередня підготовка ротової порожнини: лікується карієс та інші стоматологічні захворювання, а також проводиться професійна чистка, яка рятує від зубного нальоту й каменю.

Доглядати за брекетами досить просто. Регулярно чистіть зуби спеціальною щіткою й полощіть рот після кожного вживання їжі. Обмежене споживання твердої й дуже липкої їжі допоможе істотно знизити ризик ускладнень. Не забувайте своєчасно відвідувати стоматолога.

Фахівці клініки Лукашука гарантують 100% результат своєї роботи, кожен наш пацієнт пишається своєю посмішкою.

 

Стоматологи-ортодонти по встановленні брекетів:

  • Скільки коштують брекети в Україні 2021?

Сподобалося у нас? - Поділися сторінкою з друзями!
24 голосів, оцінка: 4.3 з 5
×
Записатися на консультацію
Записатися на консультацію
Ваш телефон *