Зуби за годину

Інформація, надана в статті, не може бути використана для постановки діагнозу, призначення лікування і не заміняє консультацію лікаря.

Зуби за 1 час | Клініка Лукашука

Ціни на нові зуби в клініці Лукашука

Послуга Ціна
Консультація хірурга-стоматолога

від 249 грн

Комп'ютерна томографія контрольна (сегмент)

480 грн

Індивідуальний стерильний набір

160 грн

Видалення зуба

2000 грн

 

Видалення зуба – це процедура котра не є кінцевою ціллю, а являє собою тільки 1 етап в процесі заміщення відсутнього зуба.
Варіанти заміщення одного чи декількох втрачених зубів мають плануватись заздалегідь, так як від цього залежить якість м’яких тканин та кісткової тканини навколо ділянки видалення.

 

Зуби за 1 годину. Варіанти заміщення втраченого зуба

Існує декілька варіантів заміщення втраченого зуба. Це такі як імплантація, пластмасовий протез та мостоподібний протез. Зупинимось окремо на імплантації так як інші варіанти мають багато негативних моментів пов’язаних з їх експлуатацією.

Принцип роботи нашої клініки – це зробити так, щоб пацієнт отримав новий зуб в момент видалення. Для цього ми використовуємо останні розробки в сфері імпланатції зубів – навігаційну хірургію (беззаперечна точність), одномоментну імплантацію (відразу в лунку видаленого зуба) та негайне навантаження (відразу виготовлення зуба та фіксаця його на імплантанті).

Все це дає можливість скоротити кількість візитів, максимально прогнозовано отримати гарний естетичний результат, так як ми не даємо перебудуватись кістковій та м’яким тканинам після видалення – а відразу підтримуємо їх.

Сучасна хірургічна стоматологія в клініці Лукашука

Зуби за 1 годину більше не є недосяжною мрією, так як спланувавши всю операцію та нові зуби на комп’ютері ми можемо підготуватись задовго до самої операції та цим самим скорочуємо час перебування пацієнта в кріслі.


Заміщення зубів за один день можливе навіть в тих ситуаціях, коли немає жодного зуба. Для цього ми виготовляємо проект майбутніх зубів, хірургічний шаблон (для 100 відсооткової точності установки) і приміряємо всі конструкції перед установкою імплантантів. Що дає можливість переконатись в тому що зуби повторюють контур губ та дають правильне змикання.

 

Лікарі-ортопеди:

Сподобалося у нас? - Поділися сторінкою з друзями!
33 голосів, оцінка: 4.4 з 5
×
Записатися на консультацію
Записатися на консультацію
Ваш телефон *