ПОСЛУГИ СТОМАТОЛОГІЇ ЛУКАШУКА
Вініри
Created by potrace 1.16, written by Peter Selinger 2001-2019
Лікування пародонтиту ясен
Created by potrace 1.16, written by Peter Selinger 2001-2019
Чистка зубів
Created by potrace 1.16, written by Peter Selinger 2001-2019
Відбілювання зубів
Created by potrace 1.16, written by Peter Selinger 2001-2019

Стоматологічна клініка Лукашука

Відкриваючи стоматологічну клініку на Теремках в Києві, я користувався основним принципом своєї роботи, який і заклав в назві стоматології: за кожен крок, від встановлення діагнозу до плану лікування, я особисто несу відповідальність. А команда, яка працює зі мною - це не просто фахівці високого рівня, а в першу чергу творці, які живуть своєю роботою.

 

Особлива увага в нашій стоматологічній клініці приділяється імплантації. За мій десятирічний досвід установки імплантів я переконався, що це єдиний правильний спосіб заміщення відсутніх зубів. До того ж це єдиний спосіб позбутися знімних протезів, що принижують гідність сучасної людини.

 

Дуже важливо знати, що будь-яка технологія або методика працює тільки в умілих руках. Але навіть вмілі руки на можуть повноцінно працювати, якщо немає 100% видимості всіх поверхонь зуба. Використання в нашій стоматології (Теремки) сучасного оптичного мікроскопа і оптичних бінокулярів створює унікальні можливості для лікування каналів, протезування та імплантації зубів.

 

Доктор Лукашук Андрій Миколайович

Відгуки про стоматологію в Києві
Про лікарів стоматологів
8 ПРИЧИН ВИБРАТИ СТОМАТОЛОГІЮ ЛУКАШУКА У КИЄВІ НА ТЕРЕМКАХ
Досвідчені професіонали
Якісні матеріали
Якісне обладнання
Гарантія успіху лікування
Завжди до ваших послуг
Послужливий персонал
Доброзичливі до дітей
Позитивні відгуки
ВІДЕО З ЛІКАРЯМИ НАШОЇ КЛІНІКИ
Інформація, надана в статті, не може бути використана для постановки діагнозу, призначення лікування і не заміняє консультацію лікаря.

Звертайтеся в стоматологію Лукашука в Києві на Теремках!

Клініка стоматології Андрія Лукашука відрізняється високою якістю послуг, що надаються, спрямованих на повне задоволення потреб кожного пацієнта.

Кваліфіковані лікарі-стоматологи


Вибираючи Клініку стоматології Лукашука, пацієнти гарантовано отримують рішення своїх проблем з повним супроводом до кінцевого результату. Сучасне суспільство приділяє досить багато уваги зовнішності людини. Посмішка також зайняла важливе місце в становленні особистості, її успіху та кар'єрного зростання.

Наші лікарі стоматології на Лікограді - це висококваліфіковані фахівці з великим досвідом роботи в даному напрямку медицини. У своїй роботі вони керуються результатами останніх досліджень і успішно впроваджують нові методи лікування. Головне завдання кожного фахівця нашої стоматології Голосіївського району надати кваліфіковану консультацію та провести якісне лікування пацієнтів. Крім цього, наші фахівці регулярно підвищують кваліфікацію на державних і міжнародних курсах, семінарах, симпозіумах тощо.

Сучасне стоматологічне обладнання


Розвиток науки не стоїть на місці. Щорічно стоматологічне обладнання вдосконалюється. Розробляються і тестуються нові прилади і матеріали, спрямовані на поліпшення обслуговування і лікування пацієнта, підвищення якості терапії і протезування зубів.

Наша стоматологія в Голосіїво на Вільямса йде в ногу з часом, застосовуючи у своїй практиці новітні технологічні розробки в сфері стоматології, які відповідають рівню розвитку стоматології в країнах Європи і США.

СТОМАТОЛОГІЯ ЛУКАШУКА В ЦИФРАХ
( 2021 )

Лікарів

15

Співробітників

31

Працюючих кабінетів

5

Лазерних відбілювань

1874

Керамічних вінірів

16846

Профчисток зубів

7892

Встановлених імплантів

8280

Прогресивні методи лікування

Так само, як і обладнання, удосконалюються або замінюються новими методи терапії і протезування зубів.

Наша стоматологія на Теремках може запропонувати вам весь спектр послуг, стоматологічних послуг, серед яких:
3D діагностика, імплантація, протезування, пломбування, вирівнювання, установка брекетів і вінірів, видалення, реставрація.

Всі перераховані методи лікування базуються на прогресивних способах комплексного лікування, при необхідності процедури проводяться із застосуванням високоякісних знеболюючих препаратів.

Сподобалося у нас? - Поділися сторінкою з друзями!
25 голосів, оцінка: 4.9 з 5
×
Записатися на консультацію
Записатися на консультацію
Ваш телефон *