Контроль стерильності

Інформація, надана в статті, не може бути використана для постановки діагнозу, призначення лікування і не заміняє консультацію лікаря.

Контроль стерильності в клініці Лукашука

Практично кожна людина чула страхітливі історії про те, як його знайомі або родичі в стоматології заразилися невиліковними хворобами. У клініку звертаються люди з різним здоров'ям, для когось і невеликої кількості клітин вірусів або бактерій буде достатньо для страшного діагнозу.

Чому пацієнти нашої клініки можуть бути повністю впевнені у своїй безпеці, чим ми відрізняємося від більшості стандартних стоматологій? Ми піклуємося про наших клієнтів і гарантуємо високу якість і 100%-ву стерильність усіх проведених у нас маніпуляцій.

При проведенні операції все стерильно в клініці Лукашука

Уже з перших хвилин візиту в клініку Вас вразить абсолютна чистота і свіжість повітря у всіх приміщеннях, ми стежимо й за охайним зовнішнім виглядом нашого персоналу.

Ви зможете зручно зняти верхній одяг в адміністратора. Усіх наших клієнтів ми забезпечуємо захисними бахілами на взуття, не даючи змоги вуличному бруду проникати в кабінет стоматолога.

Суворе дотримання стерильності – основа роботи кожного лікаря, що поважає себе. Досвідчений персонал клініки стоматології А. Лукашука має найвищу кваліфікацію й ретельно дотримується вимог особистої гігієни й санітарії робочого місця. Усі лікарі та асистенти працюють тільки в спеціальному одязі, стерильних одноразових рукавичках і регулярно змінюють маски.

Стерильне обладнання в клініці Лукашука

У нашій стоматологічній клініці дотримуються міжнародних стандартів чистоти обладнання та знезараження інструментів, усі кабінети обладнані спеціальними бактерицидними лампами. Більшість сучасних інструментів для роботи є одноразовими, після використання вони утилізуються, тому повторне застосування неможливе. Багаторазові робочі поверхні проходять 3 етапи очищення: дезінфекцію, передстерилізаційну очистку і стерилізацію.

Обладання для стерилізаціїОбладнання для стерилізації в клініці Лукашука

В арсеналі нашої клініки є найбільш сучасний і технологічний автоклав Vacuklav 43B+ від німецької фірми MELAG, який дає змогу якісно проводити всі етапи очищення, гарантуючи 100%-ву стерильність. Попередній фракціонований вакуум забезпечує повну дезінфекцію, а глибокий вакуум за допомогою потужного електричного насоса завершує процес стерилізації. Залишковий вакуум гарантує повну й рівномірну сушку, даючи можливість обробляти інструменти з різних матеріалів, навіть із гуми і тканини.

Автоклав Vacuklav 43B+

У клініці Лукашука Ви можете сміливо лікувати зуби без ризику для здоров'я! Ми гарантуємо високу якість робіт та доступні ціни.

Сподобалося у нас? - Поділися сторінкою з друзями!
30 голосів, оцінка: 4.6 з 5
×
Записатися на консультацію
Записатися на консультацію
Ваш телефон *