Вирівнювання зубів пластинками (прозорі капи)

Інформація, надана в статті, не може бути використана для постановки діагнозу, призначення лікування і не заміняє консультацію лікаря.

Зубні пластини

Ціни на зубні пластини для вирівнювання

Послуга Ціна
Вирівнювання зубів пластинами

від 3000 грн

 

Що раніше батьки звертають увагу на стан зубів дитини, то більшою є ймовірність виправити проблеми прикусу. Некрасиві зуби не сприяють впевненості й можуть стати причиною багатьох комплексів.

Пластинки для вирівнювання зубів – це спеціальні ортодонтичні конструкції, які використовуються для виправлення прикусу дитини в ранньому віці. Встановлювати такі системи можна, починаючи із 6 років, коли вже з'являються перші корінні зуби.

 

Показання до вирівнювання пластинками

Вирівнювання за допомогою пластин застосовують приблизно до 12-13 років, адже тільки в дитячому віці зуби податливі до механічного впливу. Підліткам і дорослим рекомендована вже установка брекетів.

Найчастіше пластинки виготовляють для корекції прикусу. Метод високоефективний, якщо в маленького пацієнта:

  • є зміщення одного зуба;
  • неправильно розташований ряд зубів;
  • завужене піднебіння, і потрібна його корекція;
  • проблеми з розвитком щелепної кістки;
  • уповільнений або занадто активний розвиток щелепи;
  • необхідна профілактика після носіння брекетів.

Протипоказаннями до процедури може стати карієс, хвороби дихальних шляхів, алергія на матеріали пластини, а також запущений пародонтит.

Пластинки на зубы | Выравнивание зубов пластинками, Фото 2 - Клиника Лукашука

 

Переваги пластин для вирівнювання

Вирівнювальні конструкції бувають знімні й незнімні. Пластинки знімного типу використовують не менше 2 років, вони прості в експлуатації й не спричиняють комплексів у дитини. Такі моделі допускається знімати під час вживання їжі або гігієнічних процедур, дитина може робити це самостійно.

Для корекції групи зубів або особливо складних випадків застосовують незнімні моделі. Дуга пропускається через спеціальні замки, стягуючи зуби під певним тиском.

Ціна вирівнювання за допомогою пластин невелика, вона у 2-3 рази нижча, ніж корекція брекетами. Знімні моделі коштують ще дешевше завдяки економії на замочку, і виготовляються вони набагато швидше.

Доглядати за пластинками зовсім не складно. Досить знімати їх перед кожним вживанням їжі й регулярно чистити зуби. Зберігають конструкцію в спеціальному контейнері, розміщуючи її на ніч у спеціальний дезінфікуючий розчин. Періодично доглядайте за скобами, щоб їх не заклинило.

Клініка Лукашука гарантує кожному своєму маленькому пацієнтові гарну посмішку.

 

Лікарі ортодонти:

Сподобалося у нас? - Поділися сторінкою з друзями!
22 голосів, оцінка: 4.9 з 5
×
Записатися на консультацію
Записатися на консультацію
Ваш телефон *