Брекети Damon

Інформація, надана в статті, не може бути використана для постановки діагнозу, призначення лікування і не заміняє консультацію лікаря.

Брекети Damon

Ціни на брекети Damon

Послуга Ціна
Брекет-система на одну щелепу Damon ormco 3 clear керамічна

27930 грн

Брекет-система на одну щелепу Damon ormco Q металева

20580 грн

З появою безлігатурних брекетів Damon виправлення прикусу стало менш тривалим і більш комфортним. Це – самолігуючі брекети, які на перший погляд схожі на звичайні лігатурні апарати. Однак під час уважного розгляду ми бачимо, що розміри самолігуючих брекетів Damon набагато менші, вони не мають лігатур, а дуги закріплюються на зубах за допомогою спеціальних замків.

Брекети Damon (Даймон) | Фото 2

Дуга в системі кріпиться без блокування, переміщується вільно і м'яко, і до зубів застосовуються малі сили, фізіологічно сумісні з природним зміщенням зубів, водночас у роботу включаються м'язи обличчя, які оточують зубний ряд. Переміщення зубів у потрібне положення проходить швидко й безболісно, оскільки кровоносні судини й нервові закінчення майже не відчувають тиску. Тертя між брекетами й зубами дуже незначне, тому емаль зубів не страждає, а ротова порожнина не травмується.

Брекети Damon (Даймон) | Фото 3

Процес виправлення прикусу стає більш комфортним, оскільки ця система має невелику за розмірами й дуже зручну форму з гладкими, заокругленими контурами, а також зручні засувки. Це дає можливість полегшити догляд за зубами та ротовою порожниною, а в брекетах не накопичується зубний наліт і мікроорганізми. Як ми бачимо, переваг у цього методу лікування дуже багато, а недолік лише один – ціна на брекети Damon більш висока, порівняо з цінами на традиційні лігатурні брекети в Києві. Проте вони все частіше використовуються лікарями ортодонтами для виправлення прикусу.

 

Естетична система Damon Clear

Найбільш відомою моделлю є Damon Clear. Це найбільш естетична версія брекетів Damon. Вони абсолютно прозорі, водночас мають усі переваги технології самолігування. Комп'ютерна програма розраховує ідеальне розташування брекета, а також ідеальні параметри, що робить вплив на зуби оптимальним, а лікування ефективним.

Брекеты Damon (Даймон) | Фото 3

Крім того, брекети Damon Clear зроблені із сучасного міцного матеріалу, який не піддається дії різних натуральних барвників (кава, чай, вино тощо). З повним переліком послуг нашої стоматології на Теремках і їхньою вартістю ви можете ознайомитися на сторінці цін.

 

Стоматологи-ортодонти по встановленні брекетів:

Сподобалося у нас? - Поділися сторінкою з друзями!
28 голосів, оцінка: 4.3 з 5
×
Записатися на консультацію
Записатися на консультацію
Ваш телефон *