Відбілювання зубів у Києві

Інформація, надана в статті, не може бути використана для постановки діагнозу, призначення лікування і не заміняє консультацію лікаря.

Відбілювання зубів в клініці Лукашука | Фото 1

Ціни на відбілювання зубів

Послуга Ціна
Індивідуальний стерильний набір

150 грн

Відбілювання офісне, 1 щелепа "Magic Smile" експрес

1900 грн

Відбілювання офісне, 1 щелепа "Magic Smile" експерт

2200 грн

"Перлинне відбілювання" 1 щелепа (ультразвук + Air Flow \ Magic Smile)

2950 грн

 

Про відбілювання зубів у стоматології Лукашука

На сьогодні наша стоматологія в Києві пропонує новітню американську систему «Magic smile». Гель на основі карбаміду не впливає на хімічну структуру зубів, а лише усуває їхню пігментацію, як наслідок, ми отримуємо природний красивий колір.

На відміну від застарілих технологій використання перекису водню, процедура відбілювання гелем не чинить руйнівної дії на емаль і абсолютно безпечна для зубів. Гель активується за допомогою світлодіодної лампи, яка випромінює холодне світло. Усього через півтори години ви можете стати володарем білосніжної усмішки, а ступінь відбілювання при цьому становить близько 6-12 тонів.

Відбілювання зубів в клініці Лукашука | Фото 2

 

Як правильно підготуватися до відбілювання зубів

Щоб після процедури ваші зуби якомога довше залишалися білосніжними, варто відповідально підготуватися до відбілювання. Вилікуйте карієс, видаліть твердий зубний наліт. Можливо, знадобиться процедура фторування, це значно зміцнить емаль.

Варто відзначити, що штучні матеріали не піддаються відбілюванню, тому колір пломби залишиться колишнім. Якщо ви планували протезування або заміну пломби, краще провести їх через кілька тижнів після відбілювання зубів.

 

Чи боляче відбілювати зуби?

Чутливість зубів у кожної людини індивідуальна. Під час відбілювання зубів під дією лампи гель нагрівається, пацієнт може зазнавати не зовсім приємних відчуттів або навіть простріли в зубах. У разі сильного дискомфорту процедуру зупиняють і обробляють емаль спеціальним складом для зниження чутливості.

 

Як впливає відбілювання зубів на чутливість

Під час відбілювання емаль зуба не псується і не сточується, однак, гель проникає через пори до дентину, в який виходять безліч його нервових закінчень.

Саме тому після процедури деякі пацієнти зазначають підвищену чутливість зубів, особливо щодо до кислої, дуже гарячої або занадто холодної їжі та напоїв. З віком кількість мікротріщин на зубах збільшується, а тому процедура може стати менш приємною.

Відбілювання зубів в клініці Лукашука | Фото 3

 

Як доглядати за зубами після відбілювання

Протягом 48 годин після відбілювання зубів рекомендується обмежитися від таких продуктів: кава, чай, червоне вино, кола, ягоди, різні соуси, буряк і морква. Краще назавжди відмовитися від куріння. Для гігієни порожнини рота використовуйте спеціальні пасти для чутливих зубів, які не містять абразивних компонентів у складі.

Крім того, після процедури відбілювання у стоматолога варто щодня дотримуватися таких правил:

  • уникати чищення зубів твердими щітками;
  • обполіскувати ротову порожнину засобами з мікроелементами, що зміцнюють зубну емаль;
  • акуратно видаляти залишки їжі між зубами зубною ниткою.

 

Чи довго тримається результат відбілювання зубів?

Чим темнішим був початковий відтінок зубів, тим стійкішим буде результат відбілювання. Для по-справжньому білосніжної голлівудської усмішки може знадобитися відразу кілька процедур. У деяких пацієнтів зуби взагалі не повертаються до колишнього відтінку, залишаючись білими на все життя. Регулярні гігієнічні чистки в кабінеті стоматолога максимально продовжать ефект відбілювання зубів і подарують вам красиву та здорову усмішку.

Відбілювання зубів в клініці Лукашука | Фото 4

 

Чи можна відбілити зуби вдома?

Існує безліч способів позбутися зубного нальоту в домашніх умовах, реклами різних гелів і смужок обіцяють білосніжну усмішку вже після першого застосування, а відбілюючі пасти просто на піку популярності. Однак, будь-яке відбілювання зубів поза стінами стоматології носить лише тимчасовий характер, а може й зовсім не дати ніяких результатів.

 

Лікарі з відбілювання зубів:

 

Відгуки наших пацієнтів:

Показання

- зміна кольору зубів;

- корекція кольору зубів перед встановленням керамічних реставрацій.

Протипоказання

- наявність пломб, великих реставрацій;

- наявність коронок, вінірів;

- підвищена чутливість.

  • Як довго триває ефект від відбілювання зубів?

Сподобалося у нас? - Поділися сторінкою з друзями!
30 голосів, оцінка: 4.1 з 5
×
Записатися на консультацію
Записатися на консультацію
Ваш телефон *