Видалення зубного нальоту і каменів

Інформація, надана в статті, не може бути використана для постановки діагнозу, призначення лікування і не заміняє консультацію лікаря.

Видалення зубного каменю і нальоту | Фото 1

Ціни на видалення зубного каменю і нальоту

Послуга Ціна
Консультація пародонтолога

від 249 грн

Індивідуальний стерильний набір

150 грн

Комплексна професійна гігієна порожнини рота (ультразувк + Air Flow \ маска від чутливості) I категорія 1 щелепа

800 грн

Комплексна професійна гігієна порожнини рота (ультразувк + Air Flow \ маска від чутливості) II категорія 1 щелепа

1030 грн

 

Жовтуватий наліт на емалі, як і зубний камінь, являють собою плівку з бактерій, залишків їжі та слизу. Такі відкладення не просто неестетичні, вони щодня завдають шкоди порожнині рота, провокуючи захворювання ротової порожнини.

Скупчення бактерій на зубах і яснах може бути викликано не тільки недостатнім доглядом за зубами, але й неправильно підібраними засобами гігієни, неправильним обміном речовин, прийманням антибіотиків і навіть недостатнім споживанням твердої їжі.

 

Чим небезпечний зубний наліт і камінь

Відкладення нальоту і каменю – головні причини підвищеної чутливості зубів і неприємного запаху з рота. Крім того, вони провокують руйнування емалі, викликають кровоточивість і запалення ясен, а також неестетичну пігментацію і рухливість зубів.

У запущених випадках може виникати відшарування десни від зуба, а накопичені в утвореній «кишеньці» бактерії запускають небезпечний процес гниття.

Чистка зубного нальоту і каменю в кабінеті стоматолога позбавляє бактерій у найбільш важкодоступних місцях, запобігаючи карієсу та іншим захворюванням порожнини рота. Процедура зняття зубних відкладень є обов'язковою умовою багатьох стоматологічних маніпуляцій, таких як встановлення пломб, брекетів, протезування або імплантація.

 

Як проводиться видалення зубного нальоту і каменів

Чистка зубного нальоту здійснюється спеціальним ультразвуковим приладом – скейлером, який дробить твердий камінь на дрібні частини і видаляє їх за допомогою струменя води.

Процедура повністю безболісна і може викликати лише незначний дискомфорт у пацієнтів з дуже чутливими зубами.

Видалення зубного каменю і нальоту | Фото 2

Другим етапом є піскоструминна обробка емалі, так званий «Air-Flow». Багато пацієнтів вважають Air-Flow відбілюванням, хоча це не так. Поверхня зуба обробляється під тиском розчином соди і води, таким чином висвітлюючи емаль на кілька тонів.

Піскоструминна обробка повертає зубам красивий білий колір і є відмінною профілактикою утворення нових зубних відкладень у майбутньому. Після завершення процедури чищення поверхня зубів вкривається спеціальним фторвмісним складом для кращого захисту емалі.

Щоб Ваші зуби якомога довше залишалися красивими і здоровими, стоматологи рекомендують здійснювати професійну чистку зубного нальоту і каменю не менше 1 разу на рік.

 

Лікар-пародонтолог:

Стоматологія Лукашука на Теремках

  • Чому йде неприємний запах з рота?

Сподобалося у нас? - Поділися сторінкою з друзями!
29 голосів, оцінка: 4.9 з 5
×
Записатися на консультацію
Записатися на консультацію
Ваш телефон *