Інформація, надана в статті, не може бути використана для постановки діагнозу, призначення лікування і не заміняє консультацію лікаря.

Технології

 

Новітній комп'ютерний томограф PaX-i3D від світового лідера у виробництві діагностичної апаратури – компанії Vatech. PaX-i3D є екологічно безпечним і відрізняється наднизьким променевим навантаженням без шкоди для якості зображення.

Комп'ютерна томографія – це тривимірне зображення різних анатомічних структур, є «золотим стандартом» діагностики в сучасній стоматології, обов'язковим під час постановки діагнозу і прийнятті єдино правильного рішення.

У стоматології серед показань до проведення комп'ютерної томографії можуть бути:

  • пошкодження або травми зубів;
  • відхилення в положенні та розвитку щелеп і зубів;
  • визначення прихованих каріозних порожнин;
  • планування різних щелепно-лицевих операцій;
  • імплантація зубів;
  • для здійснення контролю якості лікування.

 

Мікроскоп Seiler Evolution XR6

У даний час використання дентальних мікроскопів у стоматології значно полегшує стоматологам проведення різних маніпуляцій, що, безперечно, позначається на якості лікування. Використання ультрасучасного оптичного мікроскопа відкриває нові можливості в стоматології. А в складних випадках, як, наприклад, при повторному ендодонтичному лікуванні, коли є неякісно запломбовані канали, уламки старих інструментів або навіть перфорації, він стає просто незамінним. При цьому мікроскоп може стати останнім шансом для збереження зуба.

Завдяки використанню в нашій клініці дентального мікроскопа останнього покоління Seiler Evolution XR6, який дає 30-ти кратне збільшення, прекрасний огляд і яскраву освітленість робочої області, успіх ендодонтичного лікування досягає 95%.

Серед переваг застосування мікроскопів можна виділити:

  • краща візуалізація, завдяки спеціальному підсвічуванню і збільшенню;
  • при використанні дентального мікроскопа можна застосовувати різні техніки лікування;
  • більш ефективна і зручна робоча позиція (ергономічність) як для лікаря, так і для пацієнта;
  • можливість документування інформації, що допомагає краще зрозуміти діагноз і вибрати оптимальний метод лікування.

 

Комп'ютерна анестезія

Останнім часом комп'ютерна анестезія отримала досить широке поширення в сучасних клініках. Ця технологія дозволяє забезпечити дуже точний контроль над швидкістю подачі анестетика. Швидкість подачі розрахована таким чином, що больовий поріг пацієнта не перевищується, процедура проходить безболісно, не відбувається колатерального оніміння тканин.

Сама по собі ця методика незначно відрізняється від традиційної і проста в застосуванні. Завдяки цьому лікар позбавлений контролю за швидкістю подачі анестетика й тиску в м'яких тканинах. Замість нього цю функцію здійснює комп'ютер. Унаслідок цього процедура стала більш простою, точною і зручною у застосуванні.

 

П'єзотом (видалення зуба ультразвуком)

Поява апарату «Piezotome» стало одним із досягнень хірургії за допомогою застосування ультразвуку (п'єзохірургії). Даний апарат використовується як для видалення зубів, так і застосовується в інших операціях.

«Piezotome» за допомогою ультразвукових коливань впливає на зуб чи інші тверді тканини. Таким чином, у технології видалення зубів був здійснений істотний прорив – тепер не здійснюється негативних дій травматичного характеру на нерви, судини і м'які тканини. Унаслідок цього процедура видалення зубів стала безболісною, зручною і швидкою.

 

E&Q Plus для 3D обтурації кореневих каналів

Стоматологи провідних клінік широко застосовують дану технологію, оскільки вона має кілька переваг. Зокрема, нею поступово заміщається традиційне пломбування кореневих каналів.

Одна з передових компаній у виробництві стоматологічної продукції MetaBiomed (Південна Корея), розробила унікальний прилад E&Q Plus, який дозволяє здійснювати дуже точне тривимірне пломбування системи каналів зуба.

За допомогою даного приладу в кореневі канали вводиться розігріта гутаперча (спеціальна прокладка при пломбуванні зубних порожнин), яка дуже точно відтворює їхню форму, включаючи латеральні та додаткові канальці, які не ідентифікуються на рентгенівських знімках.

Такий підхід дозволяє зберегти зуб незалежно від початкової клінічної ситуації. Це стає можливим завдяки щільному запечатуванню каналів зуба й мінімізації наявності мікроорганізмів. 

 

Кавітрон CAVITRONSELECT SPS

Цей новий апарат, розроблений компанією «Дентсплай», призначений для видалення зубних відкладень. Кавітрон «CavitronSelect SPS» – нове слово в професійній гігієні порожнини рота. Він безпечний під час впливу на зуб і за рахунок еліпсоїдних коливань наконечника забезпечує високу ефективність при знятті зубних відкладень.

Завдяки системі «SustainedPerfomanceSystem» стоматологам немає необхідності докладати великих зусиль навіть при застарілих зубних відкладеннях. Сама процедура проходить безболісно, оскільки система сама контролює амплітуду коливань.

Конструкція робочої частини автомата виконана таким чином, що рідина може бути подана на самий кінчик інструменту. Завдяки цьому можливо якісно обробити важкодоступні підясневі ділянки, а магнітострикційна технологія дає можливість не проводити анестезію.

Застосування Кавітрону забезпечує професійну, безболісну й ефективну гігієну рота. Далеко не кожна клініка має в розпорядженні настільки сучасне обладнання. Важливим плюсом для наших клієнтів є те, що за вартістю ця послуга зрівняна зі стандартною ультразвуковою обробкою, хоча має кращі якісні характеристики.

 

Сподобалося у нас? - Поділися сторінкою з друзями!
27 голосів, оцінка: 4.3 з 5
×
Записатися на консультацію
Записатися на консультацію
Ваш телефон *