Відбілювання зубів Zoom

Інформація, надана в статті, не може бути використана для постановки діагнозу, призначення лікування і не заміняє консультацію лікаря.

 Відбілювання зубів ZOOM | Фото 1 - Клініка Лукашука

Білосніжні зуби і красива посмішка – це мрія багатьох людей, втілити в реальність її просто.

На сьогодні виділяють багато способів відбілювання зубів, звернемо увагу на один із них – систему ZOOM, вона має багато незаперечних переваг, і, найголовніше, вона безпечна.

 

Способи й методи відбілювання зубів

Стоматологічна галузь активно розвивається, впроваджуються нові ефективні технології. У сучасних клініках запропоновані унікальні способи відбілювання, знебарвлення зубів. Здійснивши діагностику, отримавши консультацію лікаря, вдасться підібрати ефективний і дієвий метод, що підходить конкретно Вашим зубам.

Відбілювання зубів ZOOM | Фото 2 - Клініка Лукашука

У стоматологіях відбілювання зубів буває таких різновидів: консервативне й реконструктивне. Реконструктивне відбілювання застосовують, коли колір дентину й емалі зуба не змінений, але в зубі є чорні каріозні плями, або зуб вкритий нальотом. Стоматолог проводить лікування (пломбування) карієсу, чистку від нальоту спеціальними пастами й щітками. Іноді (за великих каріозних процесів) потрібно перекрити передню поверхню зуба керамічним вініром. Завдяки звичайним стоматологічним процедурам зуби набувають гарного зовнішнього вигляду.

Консервативне відбілювання буває хімічним, ультразвуковим, лазерним – після проведення цієї процедури в професіоналів вдасться досягти відмінного результату, зуби можна освітлити на 10-12 тонів.

На сьогодні лазерне відбілювання зубів ZOOM – результативна та надійна відбілювальна система. Вона проводиться швидко, а результат – чудовий!

Відбілювання зубів ZOOM | Фото 3 - Клініка Лукашука

 

Показання та протипоказання до проведення процедури відбілювання зубів ZOOM

Колір емалі змінюється під впливом різних чинників, а саме – вік, вживання продуктів, які мають у своєму складі фарбувальні речовини, мова йде про чай, чорну каву, червоне вино, продукти з харчовими барвниками. Також на колір емалі негативно впливає куріння.

Спадковий чинник негативно позначається на кольорі емалі – переважає жовтий, сіруватий відтінок. Через інтоксикацію організму внаслідок отруєння важкими металами, індивідуальну реакцію організму на приймання деяких лікарських препаратів колір емалі також змінюється.

Незважаючи на те, що процедура лазерного відбілювання Зум безпечна, вона має і протипоказання до проведення, зокрема:

 • каріозні захворювання зубів, запалення ясен;
 • висока чутливість зубів;
 • протезування передніх зубів;
 • великі пломби в значній кількості;
 • вагітність, лактація;
 • онкологічні захворювання.

Відбілювання зубів ZOOM | Фото 4 - Клініка Лукашука

 

Що являє собою система відбілювання ZOOM

Відбілювання за системою зум – це хімічна реакція, яка відбувається під дією з'єднання спеціального гелю й лазерного випромінювання. До складу гелю входить перекис водню; коли на нього впливають ультрафіолетові промені, склад розпадається, виділяється кисень. Молекули кисню потрапляють у мікропростір емалі, відбувається хімічна реакція з елементами барвників, і пігментація витісняється. Тобто з зуба виводяться фарбувальні речовини, він стає первісного кольору.

Зверніть увагу, що емаль, тканини дентину не пошкоджуються після проведення процедури, ZOOM – це безпечне відбілювання зубів.

 

Процедура відбілювання зубів ZOOM

Перед процедурою відбілювання зубів холодним світлом спеціаліст оглядає ваші зуби, аби переконатися у відсутності протипоказань. Оглядають стан ясен, вони не мають бути запаленими, кровоточити. Коли стоматолог підтверджує, що зуби, ясна здорові, немає зубних відкладень, можна готуватися до проведення процедури.

Стандартна шкала VITA представляє 16 відтінків зубів. Перед початком процедури лікар порівнює колір емалі, погоджує з пацієнтом, якого результату можна досягти в конкретній ситуації.

Відбілювання зубів ZOOM | Фото 5 - Клініка Лукашука

 

Система ZOOM включає етапи відбілювання:

 • проводять професійну чистку, видаляючи м'який наліт і відкладення;
 • далі на ясна, губи надягають спеціальну гумову накладку для захисту слизових оболонок від впливу апарату. Ясна й губи також обробляють спеціальним захисним кремом, щоб захистити їх від впливу кислих реагентів гелю. На очі надягають окуляри;
 • на зуби наносять відбілювальний гель і встановлюють лампу на 15 хвилин;
 • через цей час залишки гелю видаляють, зуби просушують і наносять інший гель, до складу якого входить фосфат кальцію. Він сприяє зміцненню емалі, попередженню гіперчутливості.

Повноцінна процедура відбілювання зубів лампою ZOOM включає 4 сеанси тривалістю 15 хвилин, так вдасться досягти максимального результату. Періодичність проведення сеансів відбілювання ZOOM – тиждень. На кожному наступному сеансі стоматолог звертає увагу на те, який відтінок отримали, у якому стані емаль, це безпосередньо впливає на необхідність проведення наступного етапу відбілювання ZOOM і його тривалість.

Після кожної процедури пацієнту дають рекомендації щодо продуктів, напоїв, які не слід вживати впродовж тижня після процедури, щоб зберегти отриманий результат. Найчастіше мова йде про гарячі, холодні, кольорові, кислі й солодкі продукти.

 

Особливості процедури відбілювання зубів ZOOM

Серед особливостей проведення даної маніпуляції з відбілювання зубів можна виділити слідуючі моменти:

 • косметичне відбілювання зубів ZOOM – результат можна зберегти на період від року до декількох років, якщо дотримуватися всіх представлених рекомендацій, які стосуються профілактики, догляду за порожниною рота;
 • відбілювальний гель у своєму складі містить кальцій фосфат, який сприяє зміцненню зубної емалі, зуби стають міцніші;
 • через невисоку концентрацію відбілювальної речовини в складі гелю чутливі зуби добре переносять процедуру й піддаються процесу відбілювання;
 • проводячи відбілювання зубів ZOOM, вдається впоратися з проблемою, що виникла через вживання в їжу фарбувальних речовин, продуктів, а також із жовтизною зубів через вікові зміни організму;
 • пройшовши курс відбілювання ZOOM, можна змінити колір на 10-12 відтінків за шкалою VITA. Лікар-стоматолог визначає, який ступінь відбілювання підходить.

Відбілювання зубів ZOOM | Фото 6 - Клініка Лукашука

 

Переваги процедури відбілювання зубів ZOOM

Основна перевага системи відбілювання зубів ZOOM полягає в її високій ефективності – сукупно за годину часу ви отримаєте красиву й білосніжну посмішку. А якщо серйозно поставитися до всіх рекомендацій із догляду, ефект від процедури збережеться на кілька років.

Крім того, виділяють такі переваги:

 • комфортно, швидко і якісно вдається здійснити відбілювання зубів ZOOM, на вас чекає білосніжна посмішка;
 • відбілювання зубів без болю – ви не відчуєте навіть мінімального дискомфорту;
 • у складі гелю, який застосовують у системі відбілювання зубів ZOOM, відсутні кислоти, абразивні речовини, які негативно впливають на зубну емаль;
 • склад гелю для відбілювання зубів ZOOM також складається з компонентів, спрямованих на зміцнення емалі і зниження чутливості зубів;
 • відбілювання холодним світлом виключає навіть мінімальний перегрів зубів, пародонтальних тканин;
 • процедура нешкідлива для людини, її організму і здоров'я, це довели клінічні дослідження.

Вартість лазерного відбілювання зубів ZOOM висока, мабуть, це єдиний її недолік.

У нашій стоматології в Києві в Голосіївському районі можна здійснити лазерне відбілювання зубів, ціна наших послуг відповідає якості. Наш штат – це професіонали і фахівці своєї справи, які чудово виконують покладені на них обов'язки – відгуки про наших стоматологів відмінні.

Ми пропонуємо найкраще кабінетне відбілювання зубів ZOOM – у нас відмінне оснащення, ми використовуємо високоякісні матеріали й передові технології у своїй роботі. Отже, у нас безболісне відбілювання ZOOM і накращі результати нашої роботи. Запишіться на консультацію ‒ і отримаєте відповіді на всі питання, якщо Ви ще не зважилися випробувати цю процедуру.

 

Лікар-пародонтолог:

Головний лікар Андрій Лукашук

Сподобалося у нас? - Поділися сторінкою з друзями!
29 голосів, оцінка: 4.4 з 5
×
Записатися на консультацію
Записатися на консультацію
Ваш телефон *