Вініри

Інформація, надана в статті, не може бути використана для постановки діагнозу, призначення лікування і не заміняє консультацію лікаря.

Зубні вініри

Ціни на зубні вініри

Послуга Ціна
Вінір керамічний E-MAX

від 7200 грн

Вінір керамічний E-MAX / ZnO2 (високо естетичне індивідуальне виконання)

від 11000 грн

Люмінір

від 10400 грн

Індивідуальний стерильний набір

160 грн

Консультація стоматолога-ортопеда

від 249 грн

Оптрагейт

210 грн

 

Багато людей чули про технології вінірів у Києві, але навіть не уявляють усіх переваг цього способу. Якщо пацієнт страждає на таке захворювання як флюороз, має дефекти емалі або некрасиві щілини між зубами, вініри стануть найкращим способом відновлення естетики зуба.

За допомогою вінірів неможливо виправити прикус або серйозні щелепні порушення, однак можна легко і швидко приховати зовнішні недоліки зубів, наприклад, їхнє неправильне положення, тріщини, сколи або потемніння кольору.

 

Вініри: що вони собою являють

Вінірами називають спеціальні тонкі накладки на зуби, що виготовляються з полімерних матеріалів. Уперше такий спосіб відновлення посмішки почали застосовувати в 30-ті роки минулого століття в Голлівуді. Зірки того часу пишалися естетичними композитними пластинками і ввели моду на них у всьому світі, у тому числі і в м. Київ.

Сьогодні більш досконалими вважаються в Києві вініри з кераміки. Товщина таких накладок не перевищує 0,5 мм, водночас вони дуже міцні, не схильні до сколів або дефектів. Спеціальні тонкі пластинки з товщиною поверхні до 0,3 мм називають люмінірами. Такі накладки трохи дорожчі, зате забезпечують відмінний естетичний ефект.

Після обстеження лікар обов'язково порадить ту форму й модель вініра, яка ідеально підходить для клінічної картини пацієнта.

 

Вініри: як їх встановлюють у Києві

Щоб підготувати поверхню зуба для установки вініра, стоматолог знімає частину зубної емалі, «зачищаючи» в такий спосіб місце кріплення. Рідні зуби пацієнта можуть стати чутливими до холоду й тепла, але з часом це пройде. Установка люмінірів не вимагає зняття емалі, це робить технологію більш затребуваною в пацієнтів.

За допомогою спеціального складу робиться зліпок зубів. Результати передаються до професійної лабораторії, де вже виготовляється постійний вінір. Зазвичай ця процедура займає орієнтовно 2 тижні. На час очікування пацієнту встановлюють тимчасові накладки, які захистять емаль від зовнішніх подразників.

Готові вініри приклеюють спеціальним складом. Технологія доступна не тільки для власних зубів, але і для вже встановлених раніше коронок.

 

Вініри: їхні переваги

Керамічні вініри довговічні й не вимагають частої заміни, можна відреставрувати як один зуб, так і цілий ряд. Колір накладки підбирається індивідуально з урахуванням усіх побажань пацієнта. Можна зробити їх непомітними і близькими до відтінку рідних зубів або за допомогою унікальної технології отримати ідеально білосніжну посмішку.

Однією з переваг технології є той факт, що під час встановлення вінірів у Києві не страждає здоров'я сусідніх зубів пацієнта. Як буде виглядати ваша усмішка після реставрації, можна подивитися на спеціальній комп'ютерній моделі.

Вініри не забарвлюються від чаю, кави, сигарет або продуктів харчування. Досить регулярно чистити зуби і своєчасно відвідувати стоматолога, щоб нова посмішка якомога довше тішила око.

Відновлення естетики зубів за допомогою вінірів у Києві – порівняно недорога процедура, яку може дозволити собі кожен українець. Метод підходить навіть тим пацієнтам, яким інші способи недоступні за станом здоров'я.

Якщо ви втомилися соромитися кривизни й нездорового вигляду зубів, способи корекції не дають потрібного результату, спробуйте встановлення вінірів у Києві вже зараз! Накладки легко приховають навіть старі потемнілі пломби, надаючи вашій посмішці витонченого і сяючого вигляду. Ідеально рівні зуби й білосніжна посмішка підвищують самооцінку й додадуть впевненості в собі.

 

Лікарі стоматологи-протезисти:

Стоматологія Лукашука на Теремках

Показання

- стирання зубів;

- зміна кольору зубів після лікування каналів;

- зміна кольору після вживання медикантів або вроджена жовтизна зубів;

- кривизна зубів;

- наявність тріщин та сколів на зубах;

- значні щілини між зубами (діастема);

Протипоказання

- неправильний прикус;

- сильно зруйнована коронкова частина зуба;

- бруксизм (скрегіт вночі зубами);

- захворювання пародонту.

Сподобалося у нас? - Поділися сторінкою з друзями!
33 голосів, оцінка: 4.2 з 5
×
Записатися на консультацію
Записатися на консультацію
Ваш телефон *