Що потрібно знати перед імплантацією

Інформація, надана в статті, не може бути використана для постановки діагнозу, призначення лікування і не заміняє консультацію лікаря.

Імплантація зубів в Клініці Лукашука

Ціни на імплантацію зубів в Клініці Лукашука

Послуга Ціна
Установка імпланта (NeoBiotech)

7750 грн

Установка імпланта (Південна Корея) MegaGen

13200 грн

Установка імпланта (виробник Швейцарія) Straumann Roxolid, SLA, TiZr

18700 грн

Установка імпланта Straumann Roxolid SLAactive

20900 грн

 

Імплантація є одним із найбільш перевірених і поширених способів поповнення зубів у сучасній стоматології. Але в багатьох пацієнтів словосполучення «зубний імплант» викликає страх і недовіру. Така ситуація зумовлена відсутністю достовірної інформації в цьому напрямку стоматології.

Важливо знати, що імплантація зубів – це хірургічна операція, тому до її проведення обов'язково потрібно пройти медичне обстеження. У сучасних стоматологіях, якою є наша клініка, пацієнт проходить комп'ютерну томографію, за результатами якої лікар підбирає найбільш оптимальний метод лікування й потрібний імплант.

Комп'ютерна томографія перед імплантацією | фото 1      Комп'ютерна томографія перед імплантацією | фото 2

Також проводиться загальна діагностика стану здоров'я, у результаті якої можуть бути використані додаткові методи обстеження.

 

Чи є можливість відторгнення імпланта?

Це питання ставить багато наших пацієнтів. Сучасні технології установки імпланта в сучасній клініці зводять ймовірність відторгнення до мінімуму, і вона становить не більше 3-4%. Варто зазначити, що часто відторгнення відбувається з вини самого пацієнта, через порушення режиму гігієни порожнини рота. Попереднє обстеження дає змогу повністю виключити індивідуальну непереносимість складників імпланта. За відсутності протипоказань і порушення гігієни, імплантація зубів практично завжди має успішний результат.

 

Що потрібно знати пацієнту безпосередньо перед імплантацією?

  • Імплантація зубів – це операція, але ризиків для життя вона не несе. Цей метод протезування давно зарекомендував себе як один із найбільш прогресивних і естетичних.
  • За дві години до проведення операції не рекомендується пити і їсти. Але не варто впадати в крайність і повністю відмовлятися від їжі (наприклад, легкий сніданок або полуденок).
  • У день імплантації категорично заборонено вживати алкоголь. Також приймання заспокійливих препаратів необхідно заздалегідь погодити з лікарем.
  • За 30 хвилин до проведення операції необхідно ретельно почистити зуби.

 

Наскільки болюча сама операція?

Лікар підбирає знеболювальні препарати за результатами обстеження індивідуально. Сучасна фармакологія зробила великий крок уперед за останні кілька років, тому правильно підібрана анестезія повністю виключає можливість дискомфорту або больових відчуттів.

 

Чи є протипоказання або обмеження за віком для імплантації?

Естетична стоматологія не має жорстких вікових меж. Імплантанти якісно приживаються навіть у людей віком понад 70 років. Також можлива імплантація і в підлітковому віці, але це залежить від розвитку кісткових тканин. Що стосується часових рамок, то в хлопців встановлення імплантатів можливе у віці 19 років, а в дівчат ‒ з 17-18.

Протипоказання до імплантації можна розділити на два різновиди: абсолютні й тимчасові.

До абсолютних протипоказань належать порушення згортання крові, СНІД, онкологічні захворювання.

Інші протипоказання – тимчасові. Після усунення чинників, що перешкоджають проведенню імплантації, можна знову звертатися до стоматолога.

 

Лікарі імплантологи:

Головний лікар Андрій Лукашук

Сподобалося у нас? - Поділися сторінкою з друзями!
29 голосів, оцінка: 4.8 з 5
×
Записатися на консультацію
Записатися на консультацію
Ваш телефон *