Панорамний знімок зубів

Інформація, надана в статті, не може бути використана для постановки діагнозу, призначення лікування і не заміняє консультацію лікаря.

Панорамный снимок зубов (ортопантомограмма) в стоматологии в Киеве | Клиника Лукашука

Ціна на панорамний знімок зубів

Послуга Ціна
Панорамний знімок (ортопантомографія)

450 грн

 

Деякі стоматологічні процедури не можливі без попереднього панорамного знімка зубів, який можна отримати за допомогою комп'ютерного ортопантомографа.

Такий знімок дозволяє повноцінно оцінити стан зубів та їх зачатки, дослідити кореневі канали, а також отримати інформацію про скронево-щелепні суглоби та гайморові пазухи.

 

Коли потрібен панорамний знімок

Для простого лікування одного зуба досить традиційного рентгена. Якщо ж йдеться про хронічні захворювання ротової порожнини, імплантацію, складне протезування або хірургічне втручання, без ортопантомограми не обійтися.

ортопантомограмма киев

Панорамний знімок зубів необхідний при будь-якому виді ортодонтичного лікування, наприклад, при виправленні прикусу. Дослідження також дозволяє виявити запалення у гайморових пазухах та кісткових тканинах.

Важливу роль грає цей вид діагностики і в дитячої стоматології. За допомогою панорамного знімка можна оцінити зростання та розвиток не тільки молочних, а й зачатків постійних зубів.

 

Коли необхідна ортопантомограма

Пантомограф використовує мінімальний рівень випромінювання, тому процедура зйомки повністю безпечна для здоров'я. Необхідно зняти всі металеві предмети та одягнути свинцевий фартух для додаткового захисту.

Фіксатор щелепи апарату зручно регулюється по висоті, не потрібно нахилятися нікуди. Руками можна триматись за поручень. Передніми зубами пацієнт кусає спеціальну пластикову пластину та пантомограф починає процес зйомки.

Вже через 3-5 хвилин Ви отримаєте готовий знімок на будь-який цифровий носій, його можна буде роздрукувати або надіслати як вкладення електронною поштою.

Панорамний знімок допоможе вчасно діагностувати стоматологічну проблему на її етапі.

 

Досвідчені лікарі нашої клініки складуть точну картину Вашої клінічної ситуації за цифровими знімками:

Стоматологія Лукашука на Теремках

Сподобалося у нас? - Поділися сторінкою з друзями!
26 голосів, оцінка: 4.2 з 5
×
Записатися на консультацію
Записатися на консультацію
Ваш телефон *