Дитяча стоматологія Київ

Інформація, надана в статті, не може бути використана для постановки діагнозу, призначення лікування і не заміняє консультацію лікаря.

Дитяча стоматологія в Києві | Фото 1 - Клініка Лукашука

Ціни на послуги дитячої стоматології

Послуга Ціна
Пломбування склоіономерним цементом (1 рівень складності)

480 грн

Пломбування склоіономерним цементом (2 рівень складності)

690 грн

Пломбування композитом (1 рівень складності)

630 грн

Пломбування композитом (2 рівень складності)

650 грн

Пломбування композитом (3 рівень складності)

1155 грн

Герметизація фісур молочних зубів

420 грн

Герметизація фісур постійних зубів

580 грн

Інструментальна, медикаментозна обробка каналу

320 грн

Лікувальна паста

200 грн

Невідкладна допомога при пульпіті

210 грн

Пломбування кореневого каналу (1,2,3)

890 грн

Пломбування кореневого каналу (4,5)

1040 грн

Тимчасова пломба

70 грн

 

Не тільки дорослі страждають проблемами із зубами, але й діти. Батьки мають душевний спокій, коли зубки у їхнього малюка здорові. Тому добре було б мінімізувати проблеми зі зубами своїх дітей у майбутньому.

Фахівці нашої стоматології піклуються про дітей, лікуючи їх і проводячи профілактику. Для цього враховуються фізичні, психоемоційні та індивідуальні особливості малюка.

 

Чому потрібна дитяча стоматологія

Деяким батькам здається, що лікувати молочні зуби немає сенсу, адже вони будуть замінені постійними зубами. До того ж є переживання про те, що дитина емоційно травмується, якщо так рано відвідає дитячого стоматолога.

Насправді переживати не варто, адже дитяча стоматологія Лукашука на Теремках далеко не та, якими були раніше стоматології, років десять тому. Сучасні інструменти, послуги, досвідчені лікарі, передові методи лікування – ось, що ми можемо сказати про нашу клініку.

Дитяча стоматологія в Києві | Фото 2 - Клініка Лукашука

Тут лікують діток і проводять профілактичні заходи, що підтримують здоров'я зубів із самого народження й до формування постійного зубного ряду. Матеріали, використовувані в роботі, спочатку проходять відповідну директивам Європейського союзу сертифікацію.

Усі знають, що хорошим дитячим стоматологом є той, у кого пацієнти не хворіють, а, отже, найкраще лікуватися своєчасною профілактикою. І все починається з молочних зубів.

 

Чи варто лікувати молочні зуби дітям?

Варто пам'ятати, що проблеми з зубами в дітей не такі, як у дорослих. Це пояснюється тим, що організм ще росте. Це враховують у своїй роботі дитячі стоматологи в клініці Лукашука (Київ).

Дитячі лікарі знають, що лікувати молочні зуби – обов'язково. Це далеко не «тренувальні» зуби. Це фундамент для постійних зубів. Приміром, якщо вчасно не усунути карієс із молочних зубів, то постійні зубки будуть згодом вражені ним. Це показує, що дуже важлива своєчасна діагностика. Для цього відвідуйте лікаря раз на пів року, але не рідше.

Дитяча стоматологія в Києві | Фото 3 - Клініка Лукашука

 

Лікування в дитячій стоматології Лукашука

У дітей схожі захворювання зубів, що й у дорослих. Тому дитяча стоматологія Лукашука робить усе, щоби візит до лікаря в малюків не спричиняв негативних емоцій. У нашій стоматології піклуються про дітей і дбайливо ставляться до їхніх почуттів.

Дитячі стоматологи створюють у кабінеті особливу атмосферу, у якій дитині легше довіритися фахівцеві. Малоприємні процедури проходять максимально комфортно.

Досвідчені та відповідальні стоматологи люблять працювати з дітками. Тому вони можуть розташувати дитину до лікування, не зіпсувавшт їй настрій.

У самому кабінеті для лікування красиво й затишно. Тут є те, що порадує вашого малюка й допоможе відволіктися від переживань. Йому обов'язково сподобається перше знайомство зі стоматологами. Перед тим, як почати лікувати малюка, лікар усміхнеться йому, познайомиться й порозмовляє. Він зробить так, щоби юному пацієнту сподобалося лікуватися.

Ваші дітки будуть почувати себе безпечно в нашій стоматології. Завдяки цьому ми проводимо максимально інформативну діагностику. Є багато безболісних методик це зробити.

Дитяча стоматологія в Києві | Фото 4 - Клініка Лукашука

 

Поміж наших послуг дитячої стоматології:

Кабінети в стоматології Лукашука мають сучасну апаратуру. Використовуються пломбувальні матеріали, які адаптовані до дитячих зубів. У них міститься фтор, кальцій і фосфати. У зручному кріслі дитина зможе комфортно сісти й розслабитися.

Лікар і асистент працюють злагоджено, а тому все виконують якісно і швидко. У деяких випадках використовуються седативні препарати – ми знаємо, які саме підібрати для дитини.

 

Профілактика захворювань зубів у дітей

Коли ви прийдете на прийом до дитячого стоматолога, то він підкаже, що можна робити дитині вдома, щоби правильно доглядати за зубками. Це дасть змогу малюкові завжди мати красиву усмішку.

Водночас, важливо пам'ятати, що саме в дитинстві краще виховувати корисні звички. Уже з 2,5–3 років малюк може почати чистити зубки, тільки під наглядом дорослих. У зубній пасті не повинно бути фтору. Трохи пізніше дитина вже сама має доглядати за зубами.

Бережіть здоров'я зубів діток, адже ви його «особистий стоматолог». Але як допомогти дитині розвинути звичку чистити зуби? Її важливо переконати, що зі здоровою усмішкою вона буде виглядати дуже красиво. І навіть, якщо зубки не ідеальні, робіть компліменти малюку, адже це буде для нього мотивацією.

Дитяча стоматологія в Києві | Фото 5 - Клініка Лукашука

Виробляти в дитині механічну звичку щодня чистити зуби складно, але ви не програєте, якщо переконайте дитину в цьому. Робіть компліменти малюкові, навіть якщо усмішка далека від ідеалу. Це буде мотивувати дитину чистити зуби ще ретельніше.

Бажаємо сліпучої усмішки і вам, і вашим діткам!

 

Дитячі лікарі-стомтаологи:

Сподобалося у нас? - Поділися сторінкою з друзями!
19 голосів, оцінка: 4.4 з 5
×
Записатися на консультацію
Записатися на консультацію
Ваш телефон *