Видалення зуба ультразвуком

Інформація, надана в статті, не може бути використана для постановки діагнозу, призначення лікування і не заміняє консультацію лікаря.

Видалення зуба ультразвуком | Фото 1

Ціни на видалення зуба ультразвуком

Послуга Ціна
Видалення зуба ультразвуком

3000 грн

 

Одним з останніх досягнень світової п'єзохірургіі (хірургія за допомогою ультразвуку) стала поява апарату Piezotome, який використовується для видалення зубів та інших стоматологічних операцій.

 

Як видаляють зуби ультразвуком?

Наявність в арсеналі клініки такого багатофункціонального пристрою як Piezotome II дає можливість проводити не тільки хіругічні маніпуляції по складній екстракції (видаленню) зубів, але і передімплантаційні процедури: остеомія, остеопластика, синус-ліфтинг.

Апарат Piezotome2 впливає на тверді тканини (кістка, зуб) ультразвуковими коливаннями, і тому не чинить травматичної дії на судини, нерви і м'які тканини, роблячи процедуру видалення зубів швидкою й безболісною.

 

П'єзохірургія та видалення зубів ультразвуком

Метод п'єзохірургіі дає можливість принципово новим способом (без традиційних щипців!) видаляти зуби, у тому числі видалення зуба мудрості ультразвуком Київ, а також широко застосовується під час видалення так званих «важких» коренів і різних кіст.

Видалення зуба ультразвуком | Фото 2

 

П'єзохірургія та імплантологія в Києві

Для постановки імпланта необхідна достатня товщина кістки. У разі, якщо ж стався спад кістки, необхідна попередня хірургічна підготовка – остеопластика у вигляді збору й пересадки кісткової тканини для збільшення обсягу в місці установки імплантату.

Традиційно під час таких операцій використовують бормашини, але використання нами п’єзохірургічного апарату дало можливість лікареві працювати навіть у важкодоступних місцях, що неможливо було б зробити за допомогою бору.

Крім цього, використання бормашини спричиняє опік кістки, запалення і, як наслідок, період загоєння та післяопераційного відновлення триває набагато довше. Крім того, п’єзотом, крім основної дії, забезпечує подачу фізіологічного розчину, що є добрим охолоджувальним засобом для кісткової тканини.

Апарат незамінний для видалення зубів, видалення зубів мудрості, остеопластики, а також під час виконання операції синус-ліфтингу (підняття дна гайморової пазухи), якщо для верхньощелепних імплантатів кісткової тканини недостатньо.

Доведено, що після застосування такого обладнання відновлення кісткових структур і їхнє загоєння відбувається приблизно втричі швидше, ніж після застосування звичайних методів.

 

Лікарі стоматологи-хірурги:

Стоматологія Лукашука на Теремках

Сподобалося у нас? - Поділися сторінкою з друзями!
21 голосів, оцінка: 4.8 з 5
×
Записатися на консультацію
Записатися на консультацію
Ваш телефон *