Інформація, надана в статті, не може бути використана для постановки діагнозу, призначення лікування і не заміняє консультацію лікаря.

МИ ЗНОВУ ОГОЛОШУЄМО СТАРТ ПРОГРАМИ SCHOLARSHIP


Майже кожна людина була студентом, тому пам'ятає про всі приємні моменти цього періоду. Але також усі знають про складнощі, що виникали у цей час. Тому наша компанія вирішила взяти участь у соціальній програмі підтримки активних студентів Scholarship.

 

Суть проєкту


Не варто порівнювати цей соціальний проєкт з численними конкурсами талантів чи олімпіадами з певного предмета. Тут не просто розігрується головний приз, а надається суттєва фінансова підтримка переможцю. Сума головного призу переказується на рахунок ВНЗ на ім'я конкретного студента, як оплата за подальше навчання.

Конкурс передбачає виконання учасниками певного завдання на обрану тематику та передання роботи на розсуд об'єктивної комісії. Кожен учасник має можливість стати переможцем, тобто отримати такі привілеї:

     

  • Стати володарем суттєвої грошової винагороди.

 

  • Отримати шанс бути запрошеним на стажування у престижну компанію, а в майбутньому – стати її співробітником.

     

  • Виявити свої здібності, реалізувати ідеї та пропозиції.

 

Соціальна програма Scholarship – вдалий шанс для перспективних студентів (надалі провідних фахівців) заявити про свої виняткові здібності. Винагорода стане вкладом у Ваш особистий розвиток як майбутнього професіонала у певній галузі.

 

Для кого призначений проєкт


Соціальна програма підтримки талановитих та активних студентів може зацікавити кожного, хто зараз проходить навчання у вищих навчальних закладах України. Факультет, курс чи майбутня спеціальність - немає принципового значення. Головне – грамотно та максимально повно викласти свої думки щодо запропонованих нами тем:

  • Дентальна імплантація. Матеріали, компоненти та їх вплив на здоров'я людини.
  • Вплив патогенних мікроорганізмів у порожнині рота на фізичний та психологічний стан здоров'я.
  • Інноваційні матеріали, технології та методи роботи у стоматології.

Також студент може проходити як на денній, так і заочній формах навчання. Якщо ви відчуваєте свій потенціал і щиро зацікавлені в запропонованій тематиці, то варто ризикнути і взяти участь у цьому проєкті.

 

Інформація для учасників програми


Щоб взяти участь у соціальній програмі, необхідно написати унікальну роботу на одну із запропонованих тем. Подати заявку на участь в оголошеному конкурсі можна на офіційному сайті lukashuk.com.ua. Не забудьте надати особисті дані – ім'я, контакти, найменування та адресу навчального закладу. Після цього прикріпіть свою роботу до заявки або надайте нам посилання на офіційну сторінку, де викладено Вашу працю. Чекаємо на ваші листи на пошту lukashuk.dc@gmail.com

Все це потрібно зробити до 3 грудня 2022 року. Фінальні результати будуть оголошені 13 січня 2023 року. Якщо виникли запитання щодо участі або умов проведення цієї соціальної програми, звертайтесь за контактним номером, який вказано на сторінці.

Наважившись взяти участь у соціальній програмі підтримки студентів Scholarship, Ви можете стати власником суми у 15000 гривень, якщо посядете перше місце, 7000 гривень – за друге, 5000 гривень – за третє.

Нам залишається лише побажати Вам удачі та рішучості!

 

Результаты конкурса


18 березня 2021 року пройшло нагородження переможців соціального проекту Scholarship.

Хочемо зазначити, що заявок на участь було дуже багато. Роботи були різні, як списані, так і некоректно оформлені, але було багато робіт на високому рівні. Приємно бачити, що учасники сприйняли проєкт серйозно.

1 місце та премію в 15000 грн отримала Довгань Ганна, студентка медичного коледжу імені О.О. Богомольця

2 місце і премія в 7000 грн присуджується Семенець Вероніці, студентці Київського університету Бориса Грінченка. Робота Вероніки "Інноваційні матеріали, технології та методи роботи в стоматології" була виконана на високому рівні ​​та максимально розкрита.

3 місце та премію 5000 грн отримав Литовченко Віталій, студент Національного Київського університету імені О.О. Богомольця.

Сподобалося у нас? - Поділися сторінкою з друзями!
27 голосів, оцінка: 4.4 з 5
×
Записатися на консультацію
Записатися на консультацію
Ваш телефон *
×
Записатися на консультацію
Записатися на консультацію
Ваш телефон *