MegaGen імпланти

Інформація, надана в статті, не може бути використана для постановки діагнозу, призначення лікування і не заміняє консультацію лікаря.

Імпланти MegaGen | Фото 1

Ціни на зубні імпланти MegaGen

Послуга Ціна
Установка імпланта (Південна Корея) MegaGen

13200 грн

 

Сьогодні в Україні використовується велика кількість систем імплантації. Багато з них були випробувані лікарями нашої стоматологічної клініки Андрія Лукашука на різних етапах своєї кар'єри. Дослідним шляхом ми дійшли висновку, що одними з найкращих систем для імплантації зубів у Києві на сьогодні є імплантати корейських виробників MegaGen і Osstem.

Завдяки зусиллям практикуючих хірургів-стоматологів, кваліфікованих інженерів, які працюють у цих компаніях, світова стоматологія отримала новітні інноваційні імплантати, результат передових біотехнологічних розробок. Ці системи імплантації використовують у своїй роботі багато лікарів у всіх країнах світу, вони не поступаються за якістю елітним маркам імплантатів, але за ціною більш привабливі.

У нашій клініці Андрія Лукашука також використовуються імплантати лінійки MegaGen (МегаДжен, Мегаген), що мають міжнародні сертифікати якості. Адже фахівці обирають найкращі й надійні імплантати на ринку стоматології України.

Імпланти MegaGen | Фото 2

 

MegaGen

Імпланти цієї лінійки мають оптимальне співвідношення функціональності, естетики і якості. Вони відмінно проявляють себе у випадку недостатнього об'єму кісткової тканини, і навіть у дуже складних клінічних ситуаціях. Завдяки особливостям конструкції цих систем, дуже часто в нашій практиці відпадає необхідність кісткової пластики. Як наслідок, вартість процедури імплантації зменшується, а саме протезування проходить швидко й безболісно. Імплантати корейської компанії MegaGen – це унікальні системи, у виробництві яких використовуються передові інженерні досягнення у сфері нанотехнологій, а також Xpeed і KnifeThread.

 

Покриття Xpeed

Що це за покриття, і які його особливості? Розглянемо. У процесі імплантації на місце відсутнього зуба встановлюється штифт, який виконаний зі спеціального сплаву титану. Цей метал часто використовується у виробництві внутрішньокісткових імплантатів. Основними перевагами титану є біосумісність і біоінертність, що стало можливим завдяки методу обробки поверхні Xpeed.

Імпланти MegaGen | Фото 3

Заготовка імпланта піддається складній високотемпературній обробці в розчині гідроксиду натрію та оксиду кальцію, у результаті на поверхні отримується кальцієвий шар, властивості якого дають змогу створити потрібний мікрорельєф. Ця технологія обробки виробу дає можливість домогтися високого показника приживлення імпланта з кісткою, відмінної здатності біосумісності, і головне, можливості протезування відразу після імплантації.

 

Різьба KnifeThread

У результаті довгих дослідних робіт і ретельно проведених випробувань інженерами в компанії MegaGen був отриманий продукт з унікальною запатентованою різьбою KnifeThread. Особливість такої різьби полягає в круглому профілі й завуженій формі. Унікальна форма витків різьби KnifeThread дає можливість знизити й рівномірно розподілити тиск на кісткову тканину, водночас рівень ремоделювання масиву значно зменшується.

Використання імплантатів із таким різновидом різьби робить процес розщеплення кісткового гребеня більш щадним (навіть якщо кістка має губчастий тип), і дає змогу домогтися надійного й герметичного з'єднання. Ми отримуємо чудовий результат для відновлення зубного ряду.

 

Різновиди імплантатів MegaGen

Сьогодні найбільшу популярність серед імплантів виробника MegaGen (МегаДжен, Мегаген) здобули моделі лінійки AnyOne і AnyRidge. У кожної з цих моделей є свої переваги й показання до використання.

Розглянемо докладніше опис кожної моделі.

 

AnyOne

Модель AnyOne є гідним конкурентом більш дорогих відомих імплантатів. Системи цієї лінійки імплантів MegaGen надають змогу досягти високих естетичних і функціональних результатів у сучасному стоматологічному лікуванні, забезпечуючи відмінну якість імплантованих зубів.

Корейські імпланти megagen anyone

Імплантат AnyOne вирішує стоматологічні проблеми різного рівня складності, показуючи водночас стабільні результати процесу імплантації в різних клінічних ситуаціях. Системи мають конусне з'єднання з вузькою частиною і спеціальну різьбу KnifeThread. Завдяки цим технологіям встановлювати ці імплантати можна навіть у не дуже великий отвір, знижуючи навантаження на кістковий масив.

Імплантати AnyOne мають великий вибір розмірної сітки – завдовжки від 7 мм до 15 мм, діаметром від 3.5 мм до 7 мм, підвищуючи тим самим можливості імплантації для різних клінічних ситуацій. Завдяки цьому лікар може запропонувати вам оптимальний план лікування.

А головним плюсом системи, з огляду на всі її переваги, є ціна. Порівняно з цінами на імплантати інших відомих фірм, ціна AnyOne невисока і прийнятна для багатьох пацієнтів.

Спеціальна різьба імплантів AnyOne

 

AnyRidge

Іншою популярною моделлю лінійки імплантів MegaGen є AnyRidge, імплантат преміум класу. Цей імплант має високий рівень естетичних характеристик. Імплантати можна встановлювати в кістку різного ступеня щільності, як у середню, так і в м'яку, водночас виключається необхідність проведення додаткових маніпуляцій. Якщо у вас тонкий кістковий гребінь, недостатній обсяг кісткової тканини, то імплантат AnyRidge – це оптимальний вибір для вас.

Завдяки невеликому розміру, ця система допоможе виправити вам навіть найскладнішу стоматологічну проблему в імплантації, й обійтися без додаткового оперативного втручання в зоні гайморових пазух. Багато лікарів вибирають цю модель через простоту установки. Переваг у запропонованої лінійки дуже багато, але є один мінус – ціна.

Порівняно з цінами інших виробників імплантатів, вона досить висока через складний процес виробництва. З огляду на те, що ця система дає можливість виключити дорогі методи лікування, для багатьох пацієнтів це буде важливим чинником у виборі найкращого імпланта.

Імпланти MegaGen | AnyRidge

Загалом усі моделі лінійки MegaGen дістали високу оцінку як лікарів, так і їхніх пацієнтів у всьому світі. На сьогодні вони є дуже затребуваними на ринку систем імплантації. І наша Клініка Андрія Лукашука не виняток. Фахівці нашої клініки обирають найкращі за якістю і прийнятні за ціною імплантати. До ваших послуг широка лінійка систем імплантації та різні методи встановлення. Ми допоможемо вам зробити правильний вибір і відновити гарну посмішку.

 

Лікарі імплантологи:

Головний лікар Андрій Лукашук

Сподобалося у нас? - Поділися сторінкою з друзями!
33 голосів, оцінка: 4.76 з 5
×
Записатися на консультацію
Записатися на консультацію
Ваш телефон *