Вирівнювання зубів прозорими каппами (Інвізілайн) invisalign

Інформація, надана в статті, не може бути використана для постановки діагнозу, призначення лікування і не заміняє консультацію лікаря.

Выравнивание зубов капами (инвизилайн) Киев | Фото 1 - Клиника Лукашука

Ціни на вирівнювання зубів капами 

Послуга Ціна
Вирівнювання зубів системою Инвізілайн (Invisalign lite)

від 3600 грн

 

Донедавна головним інструментом виправлення прикусу та покращення посмішки були брекети.

Багато людей замислюються над необхідністю поліпшення і виправлення прикусу, але їх зупиняє необхідність використання брекетів, які не дуже зручні і псують зовнішній вигляд.

Але нещодавно з'явилася альтернатива – це система інвізілайн, створена, щоб виправляти прикус і покращувати посмішку без використання брекетів.

 

Що являє собою система інвізілайн?

Це капи, які одягаються на нижню і верхню щелепи, виготовлені з прозорого біополімеру. Кожна капа має індивідуальні розміри та характеристики, усе зроблено у такий спосіб, щоб надавати точковий тиск на кожен зуб і так виправляти прикус.

Головна перевага системи інвізілайн – це те, що вона абсолютно непомітна, на відміну від брекетів. Ця система не вимагає спеціальних замків і дуг, які так помітні всім навколишнім, крім того, завдяки іншій системі застосування система інвізілайн не вимагає постійного звернення до ортодонта, вам лише необхідно змінювати ваші капи раз на два-три тижні аж до досягнення бажаного результату. Виправлення прикусу Київ.

 

Технологія інвізілайн – виправлення прикусу капами, ціна в Києві. Система інвізілайн (Invisalign)

Капи виготовляються індивідуально, з використанням сучасного обладнання: комп'ютерної томографії, стереолітографії, тривимірного моделювання – усе разом, це дає можливість виправляти прикус максимально комфортним та зручним для вас способом.

Можна виділити основні переваги технології інвізілайн:

  • система інвізілайн практично непомітна, на відміну від брекетів;
  • капи інвізілайн просто знімаються, за необхідності власника;
  • швидке звикання до кап, зазвичай упродовж 2-х годин;
  • завдяки кращому тиску на всі зуби лікування часто відбувається швидше, ніж від використання брекетів.

Технологія інвізілайн – це новітня технологія, яка вже має своїх шанувальників у всьому світі. Це дороге індивідуальне лікування, яке максимально комфортно проходить для вас, не викликаючи зайвої уваги. Інвізілайн ціна залежить від кількості кап, які знадобляться впродовж усього лікування й кожного окремого випадку загалом.

Ми одні з перших, хто пропонує цю інноваційну технологію лікування прикусу в Україні, і Ви можете бути першим, хто скористається новим рівнем стоматології в нашій країні.

 

Лікарі ортодонти:

Сподобалося у нас? - Поділися сторінкою з друзями!
28 голосів, оцінка: 4.7 з 5
×
Записатися на консультацію
Записатися на консультацію
Ваш телефон *