Імплантація всіх зубів за технологією All-on-4

Інформація, надана в статті, не може бути використана для постановки діагнозу, призначення лікування і не заміняє консультацію лікаря.

Імплантація всіх зубів за технологією All-on-4

Ціни на Імплантацію зубів за технологією ALL-ON-4

Послуга Ціна
Консультація хірурга-стоматолога

від 249 грн

Установка імпланта (Південна Корея) MegaGen

13200 грн

Установка імпланта (виробник Швейцарія) Straumann Ti

17500 грн

Установка імпланта (виробник Швейцарія) Straumann Roxolid, SLA, TiZr

18700 грн

Індивідуальний стерильний набір

160 грн

Комп'ютерна анестезія STA

400 грн

Тимчасовий абатмент + індивідуальне формування ясен

3470 грн

 

Що буде, якщо відсутні всі зуби?

Як бути, якщо зубів зовсім не залишилося чи сталося так, що всі зуби за показаннями потрібно видалити? Спробуємо розібратися.

Бувають ситуації, коли людина втрачає практично всі зуби: аварії, побутові травми, аутоімунні та онкологічні захворювання, проблеми функціонування гормональної системи, незбалансоване харчування, генетична схильність, зневажливе ставлення до гігієни зубів, не професійне стоматологічне лікування.

Люди схильні недооцінювати цю проблему, в той час, як відсутність зубів впливає не тільки на естетичне сприйняття людини і комфорт при спілкуванні, а й на якість життя та здоров'я загалом.

Рот без зубів

Перелік основних проблем при втраті зубів:

  • неможливість пережовувати їжу;
  • передчасна поява зморшок та носогубних складок;
  • провисання куточків рота вниз та западання губ;
  • порушення дикції;
  • зміна лінії щік та посмішки;
  • хронічні захворювання органів ШКТ.

 

Всі зуби за технологією All-on-4

Беззуба щелепа легко перетворюється на красиву, привабливу посмішку з допомогою імплантації і протезування за методикою All-on-4. Головним завданням постає вибір клініки з ультрасучасним обладнанням та лікарями, які мають великий досвід проведення подібних робіт.

Наша клініка стоматології Лукашука стане гарантією того, що термін служби імплантів вимірюватиметься десятиліттями при належному догляді, профілактиці та періодичному огляді лікаря стоматолога.

Отримати всі зуби в Клініці Лукашука

Цей протокол лікування не є новинкою на ринку стоматології. Імплантація "все на 4 імплантах" застосовується понад два десятки років. Але всі нововведення і прогресивні рішення враховані та застосовуються нашими досвідченими лікарями під час імплантації зубів.

 

Особливості і переваги методики All-on-4

Протезування при повній відсутності зубів з використанням даної техніки здійснюється методом встановлення 4 дентальних імплантів як опорних елементів для виготовлення незнімного протеза. Встановлення імплантів відбувається з використанням хірургічного шаблону, який дозволяє точно встановити імплант у правильну позицію.

Встановлення зубних імплантів

Процедура може бути проведена одномоментно з видаленням зубів, а також при беззубій щелепі. Пацієнт може отримати готову роботу або прямо в день операції, або протягом перших 5 днів залежно від клінічної ситуації.

Ціна не зубні імпланти варіюється від таких факторів, як виробник імпланта та необхідність додаткових маніпуляцій (кісткова пластика, синус-ліфтінг, ясенна пластика), а також від кількості зубів, що підлягають видаленню.

У пацієнта є можливість вибрати матеріал, з якого буде виготовлена ​​остаточна конструкція (безпосередньо зуби та ясна з відповідним кольором, якщо необхідно). Це може бути металопластмаса, металокераміка або цирконій, що впливатиме на вартість роботи.

Досвідчений професійний імплантолог визначить найбільш підходящий вам імплант з довічною гарантією!

Ще однією незаперечною перевагою технології є використання нових тимчасових мульти-юніт абатментів з новим способом фіксації на імплантаті. Таким чином, перебазування і зняття імплантанта зуба значно спрощується. Це дозволяє знизити ризик його пошкодження і збільшує термін експлуатації.

 

Мульти-юніт абатментиЯк відбувається процедура імплантації All-on-4?

Процедура складається з наступних етапів:

1.Знайомство з лікарем та консультація.

Лікар проводить діагностику та моделювання лікування. На початковому етапі слід визначити можливість застосування методики All-on-4. Спочатку проводиться 3D-діагностика (комп'ютерна томографія), яка дозволяє оцінити ситуацію та скласти оптимальний план лікування.

Залежно від даних лікар визначає і пропонує оптимальні варіанти лікування. У цей же візит можна зробити внутрішньоротове сканування за допомогою цифрового сканера, що в подальшому дає можливість змоделювати прототип хірургічного навігаційного шаблону. Це дозволяє встановлювати імпланти на точну позицію.

Дана процедура проводитися з використанням седації (медикаментозний сон), лікар розповість про всі переваги даної методики, а також надасть відповідний список аналізів, які необхідно здати заздалегідь. Після здачі аналізів з пацієнтом зв'яжеться лікар-анестезіолог і детально розповість про всі особливості цієї процедури, а також відповість на запитання.

2. Встановлення імплантатів.

Пацієнта зустрічає лікар анестезіолог і готує до седації. Тривалість процедури визначається складністю клінічної ситуації і може тривати від 2 до 6 годин. Лікар проводить усі необхідні маніпуляції і робить додаткові зліпки. Якщо клінічна ситуація дозволяє, пацієнту відразу фіксується тимчасовий протез, яким можна користуватися від 2 тижнів до 3 місяців.

Закінчивши маніпуляції, пацієнту вводяться знеболювальні та протинабрякові препарати, а також надається обов'язковий список рекомендацій.

3. Процес остеоінтеграції.

Навантаження на встановлені імпланти визначає прискорення регенерації тканин і сприяє їх приживленню. Пацієнт зобов'язується виконувати всі рекомендації, інакше зростає ризик неприживлення імпланту. В період від 3 до 6 місяців імпланти повністю інтегруються в кістку. Це дозволяє замінити тимчасову конструкцію на постійну.

4. Заміна тимчасового протезу на незмінний.

Пацієнт приходить на контрольний знімок КТ. Роблять зліпки або цифрове сканування. Лабораторія виготовляє постійну конструкцію. Здійснюється заміна протеза.

В результаті пацієнт отримує більш привабливу зовнішність і омолодження, гарну посмішку, не обмежує себе у виборі їжі, що свідчить про краще її засвоєння, позбавляється больових відчуттів при пережовуванні їжі, починає правильно і чітко вимовляти звуки.

Гарна посмішка за технологією All-on-4

Для отримання гарантії на виготовлену роботу пацієнт повинен приходити на плановий огляд двічі на рік до свого лікаря-імплантолога, а також до пародонтолога для підтримання гігієни нових зубів.

 

Показання і протипоказання

Показаннями для даної методики є беззуба щелепа або ситуація, при якій зуби, що залишилися, не дозволять ними користуватися в довгостроковій перспективі і кількості цих зубів недостатньо для виготовлення довговічної конструкції.

Протезування на імплантах при повній відсутності зубів за технологією All-On-4 підходить практично всім. Але кожна клінічна ситуація розглядається індивідуально і для кожного пацієнта формується індивідуальний підхід та ціна.

При складній атрофії кісткової тканини має сенс використовувати більше імплантів за методикою All-On-6 або навіть All-On-8, що може вплинути на кінцеву вартість.

Після прочитання даного матеріалу у Вас можуть виникнути питання, на які з задоволенням надасть відповіді наш лікар-імплантолог на консультації.

 

Лікарі по імплантації зубів:

Головний лікар Андрій Лукашук

Сподобалося у нас? - Поділися сторінкою з друзями!
28 голосів, оцінка: 4.6 з 5
×
Записатися на консультацію
Записатися на консультацію
Ваш телефон *