Керамічні коронки

Інформація, надана в статті, не може бути використана для постановки діагнозу, призначення лікування і не заміняє консультацію лікаря.

Керамічні коронки

Ціни на керамічні коронки

Послуга Ціна
Консультація ортопеда

від 249 грн

Зняття відбитків А-силікон

475 грн

Зняття цифрового відбитка

580 грн

Керамічна реставрація E-max / ZnO2 СТАНДАРТ (5 років гарантії)

7200-8200 грн

Керамічна реставрація E-max ПРЕМІУМ (10 років гарантії)

10400 грн

Гарантія на керамічні коронки 1 рік

 

Кожен із нас мріє мати здорові зуби і красиву посмішку. Травми й різні стоматологічні захворювання можуть обернутися втратою одного або відразу декількох зубів.

Керамічні коронки – один із найкращих способів їхнього відновлення, особливо якщо пацієнт схильний до алергії на оксиди металів. Кераміка міцна, надійна, а головне, естетична. Коронки з неї практично неможливо відрізнити від справжніх зубів.

 

Показання для установки суцільнолитих коронок

Раніше вважалося, що кераміка ‒ дуже крихкий матеріал, і її застосовували тільки для протезування переднього зубного ряду для збереження краси посмішки. Після появи високоміцного діоксиду цирконію установка суцільнолитих коронок стала можлива й на жувальні зуби.

Показання до застосування керамічних коронок:

  • необхідність відновити один або кілька зубів;
  • неестетичність зубного ряду;
  • патології емалі або її пошкодження.

Технологія високоефективна як для сусідніх зубів, так і для зубів, що розташовані на певній відстані.

Перед установкою суцільнолитих коронок обов'язково проводиться лікування карієсу та інших стоматологічних захворювань. Процедура передбачає зняття приблизно 2 мм тканин зуба, іноді може знадобитися і його депульпація.

Керамічні коронки | Фото в клініці Лукашука

 

Переваги коронок із кераміки

Головною перевагою керамічної коронки є її непомітність для оточення. Колір і прозорість максимально відповідають рідним зубам, і, на відміну від металевих конструкцій, такі коронки не просвічуються з часом крізь ясна. Кераміка гіпоалергенна й не забарвлюється під впливом їжі або напоїв.

Протезування доступне за ціною й абсолютно безболісне. Процедура установки не травматична для десни й не викликає ускладнень. Пацієнти легко і швидко звикають до легких керамічних коронок, практично не відчуваючи їх. Після установки немає металевого присмаку в роті або надмірної чутливості до холодної й гарячої їжі, не змінюється смак улюблених страв.

Незважаючи на свою міцність, кераміка може піддаватися сколам. Відкривати новими зубами пляшки або розкушувати горіхи точно не варто. З дбайливим доглядом керамічні коронки справно прослужать Вам понад 10 років.

 

Лікарі ортопеди:

Стоматологія Лукашука на Теремках

Сподобалося у нас? - Поділися сторінкою з друзями!
20 голосів, оцінка: 4.2 з 5
×
Записатися на консультацію
Записатися на консультацію
Ваш телефон *