Протезування на імплантатах

Інформація, надана в статті, не може бути використана для постановки діагнозу, призначення лікування і не заміняє консультацію лікаря.

Протезування зубів на імплантах | Фото 1

Ціни на протезування зубів

Послуга Ціна
Зняття цифрового відбитка

580 грн

Подвійний відбиток С-силіконом

370 грн

Оптрагейт

210 грн

Тимчасовий абатмент + індивідуальне формування ясен

3470 грн

Керамічна реставрація на основі діоксиду цирконію

від 6720-8900  грн

Гарантія на протезування на імплантах 1 рік

 

Відсутність одного або декількох зубів не тільки заважає повноцінно вживати їжу і відкрито посміхатися, але й може стати причиною виникнення серйозних стоматологічних захворювань.

Протезування на імплантах допоможе відновити єдиний втрачений зуб або цілий зубний ряд без зайвого травматизму й болю для пацієнта.

 

Переваги методу

Незважаючи на те, що ціна установки штифта трохи вища за інші методи протезування, коронки на імплантах мають низку незаперечних переваг:

 •  прекрасний естетичний ефект – вигляд коронки не відрізнити від рідних зубів;
 • процедура не травмує здорові зуби й не вимагає обточування;
 • імплант дає можливість рівномірно розподілити навантаження, знижуючи ризик атрофії щелепної кістки;
 • титанові штифти не викликають алергічних реакцій;
 • імпланти коронки мають тривалий термін служби й не викликають дискомфорту під час носіння.

Протезування зубів на імплантах | Фото 2

Ось ще одне фото з наших останніх робіт:

Протезування зубів на імплантах | Фото 3

Впровадження титанового штифта для подальшої установки коронки може проводитися тільки після ретельного обстеження здоров'я. Діабет, гепатит та інші хронічні захворювання можуть спровокувати ускладнення під час операції і викликати відторгнення імпланта.

 

Різновиди протезування на імплантатах

Процедура імплантації може проходити за один або два етапи і триває від 3-5 днів до декількох місяців. Рішення про терміни відновлення приймає лікар, ґрунтуючись на складності клінічної картини пацієнта.

Якщо потрібно відновити один зуб, краще підійде незнімне протезування зубів. Коронку не потрібно буде постійно знімати й одягати, потрібно лише регулярно проходити стоматологічні огляди для перевірки її функціональності.

Протезування зубів на імплантах | Фото 4

 

Керамічні коронки на імплантатах

За відсутності декількох зубів або всього зубного ряду рекомендовані знімні протези. У щелепи встановлюється декілька штифтів, на які за допомогою спеціальних замків кріпляться коронки.

Найбільш надійну фіксацію забезпечує кріплення балкового типу – такий протез не зрушиться навіть за активного пережовування твердої їжі. Протези з кулястими замками мають засувки, подібні до кнопок на одязі. У технології All-on-4, що застосовується тільки для протезування всієї щелепи, використовується 4 штифта, 2 з яких впроваджуються під кутом 45º.

Протезування зубів на імплантах | Фото 5

Доглядати за протезами на імплантатах досить просто. Регулярне чищення зубів і дбайливий догляд збереже їхню функціональність на довгі роки.

Рівень медицини безперервно зростає, сьогодні отримати ідеальну посмішку – не проблема. Найпоширеніший варіант – зробити протезування зубів на імплантатах. Якщо в зубному ряду відсутній один або кілька зубів, цю проблему потрібно негайно вирішувати. Якщо не вжити вчасно заходів, може викривлятися прикус, будуть виникати захворювання й патології щелепного суглоба. Імплантат попереджає розвиток небажаних наслідків, стає опорою для сусідніх зубів.

 

Протезування на імплантатах буває одноетапним і двоетапним

 • одноетапна процедура полягає в тому, що установка і стрижня, і коронки здійснюється в один день. Термін служби такого виробу – 20-25 років. Однак установка такого імпланта здійснюється тоді, коли його ставлять на місце видаленого зуба, в іншому випадку є ймовірність відторгнення матеріалу.
 • двоетапне протезування займає тривалий проміжок часу – до півроку. Спочатку в кістку вкручується імплантат, через 3-5 місяців встановлюється коронка.

 

Протезування зубів на імплантатах за технологією All-on-4

Ще недавно відновити колишній вигляд зубів можна було, лише встановлюючи знімні протези або дорогі імпланти. Перший метод вважається недорогим і незручним, а другий – практичним і дуже дорогим.

Технологія протезування зубів на імплантатах All-on-4 – це проміжний середній варіант зазначених вище методів. Розробки цієї технології зручні й недорогі, застосовують її, щоб відновити повний зубний ряд або коли зуби ефективніше видалити й поставити імплантати, ніж лікувати.

Головною особливістю цього методу є факт – весь імплант встановлюється за один день. Через кілька годин дозволено здійснювати навантаження на зуби.

Основні показання до протезування на імплантах All-on-4 – повністю відсутні зуби або вони перебувають в поганому стані, і їх потрібно видаляти.

Крім того, повинні бути дотримані такі умови:

 • потрібна кількість кісткової тканини;
 • вона легкого або середнього ступеня резорбції.

Якщо ці вимоги не дотримуються, встановлення імпланта цим методом не здійснюється.

 

Які переваги протезування на імплантах за технологією All-on-4

 • швидкий результат – упродовж одного дня вам будуть встановлені імпланти, така одномоментна імплантація – зручний і ефективний метод;
 • висока ефективність приживлюваності матеріалу – лише у поодиноких випадках імплант не приживається;
 • поліпшується стан здоров'я пацієнта – маючи хороші зуби, можна вживати в їжу різні продукти, ретельно пережовувати їх, що мінімізує ймовірні проблеми зі ШКТ;
 • природний вигляд зубів – протез якісно кріпиться до щелепи, немає відчуття стороннього тіла в роті, зручно розмовляти, посміхатися, їсти.

 

Технологія All-on-4 (незнімне протезування на 4-х імплантах)

Основний зміст цієї технології полягає в застосуванні чотирьох дентальних імплантів: два встановлюють вертикально на передній частині щелепи, а два – у бічному відділі.

All on 4

 

Імплант має таку конструкцію:

 • перший елемент імплантують у кістку;
 • другий елемент – це верхівка, його надягають на імплант.

Перед тим як приступити до імплантації, пацієнтові необхідно зробити комп'ютерну томографію щелепи. На підставі отриманих тривимірних знімків лікар робить висновки:

 • який стан кісткової тканини;
 • де розташовані корені зубів, які залишилися;
 • в якому стані тканини пародонту;
 • розташування нервових закінчень, носових пазух.

Те місце, куди безпосередньо будуть встановлені імпланти, підбирають комп'ютерною візуалізацією. Так вдається зрозуміти, яке їхнє розміщення оптимальне, зважаючи на розташування пазух і нервів.

Завдяки похилій установці штифтів імпланти фіксуються в щільних відділах щелепи, це гарантує надійне кріплення.

Перед проведенням процедури виготовляють тимчасовий імплант, який ставлять на строк до 6 місяців, поки конструкція приживеться. Після закінчення цього терміну його замінюють на постійний імплант.

Наша клініка в Києві займається протезуванням різних видів, пропонуючи знімні (знімний протез на імплантах) і незнімні імпланти (незнімні зубні протези на імплантатах, ціна актуальна), виготовляючи їх із найкращих матеріалів за передовими технологіями. Наші лікарі надають якісні послуги протезування зубів на імплантатах, щоб Ви отримали гарну посмішку й можливість жити повноцінним життям, без скутості й сорому. Отримавши в нас консультацію, Ви дістанете відповіді на всі питання, фахівці проведуть огляд порожнини рота, усі додаткові дослідження, щоб правильно підібрати метод протезування. Звернувшись до нас у стоматологію на Теремках, Ви досягнете відмінних результатів імплантації зубів у Києві за прийнятними цінами.

 

Лікарі ортопеди:

Головний лікар Андрій Лукашук

Сподобалося у нас? - Поділися сторінкою з друзями!
23 голосів, оцінка: 4.1 з 5
×
Записатися на консультацію
Записатися на консультацію
Ваш телефон *