Лікування пародонтиту

Інформація, надана в статті, не може бути використана для постановки діагнозу, призначення лікування і не заміняє консультацію лікаря.

Лечение пародонтита в Клинике Лукашука

Ціни на лікування ясен

Послуга Ціна
Консультація пародонтолога

від 249 грн

Індивідуальний стерильний набір

160 грн

Визначення гігієнічного індексу і заповнення пародонтальной карти

580 грн

Полірування зубів + глибоке фторування

980 грн

Медикаментозна обробка зубо-ясенних кишень

520 грн

Медикаментозна обробка слизової при гінгівіті

230 грн

Відкритий кюретаж в області одного зуба

925 грн

Розтин пародонтального абсцесу

405 грн

Шинування зубів (1 зуб)

925 грн

 

Неодноразово помічали сліди крові на зубній щітці під час чищення зубів? Відкушувати яблука та жувати тверду їжу дедалі стає все складніше і болісно?

Помічаєте, що шийки зубів оголилися, зуби стали рухливими, з'явилися щілини між зубами? Все це сигнал до того, що вам потрібно відвідати лікаря-пародонтолога.

 

Лікування ясен

Часто хвороби ясен мають сезонні прояви, найчастіше навесні чи восени. Незважаючи на це, запалення, поганий запах з рота, кровоточивість ясен, оголення шийок зубів можуть виникнути незалежно від пори року, і ці проблеми вимагають негайного вирішення.

У стоматологічній клініці доктора Лукашука лікування ясен починається з ретельної діагностики: ортопантомограми, збору анамнезу, заповнення пародонтологічної карти, за необхідності КТ-диагностики та аналізів крові. Тільки після ретельного обстеження лікар може поставити остаточний діагноз та провести лікування.

Пародонтологічна карта до:

Пародонтологическая карта до лечения


Пародонтологічна карта після:

Пародонтологическая карта после лечения

 

Лікування гінгівіту

Гінгівіт – це запалення ясен, при якому немає ураження кістки навколо зуба. Він проявляється припухлістю ясен, запаленням, почервонінням ясен, болем та кровоточивістю при чищенні зубів. Частою причиною появи гінгівіту може бути несвоєчасне зняття зубного каміння, неякісне та нерегулярне чищення зубів, неправильний прикус. Також причиною може бути наявність супутніх захворювань організму.

Під час лікування гінгівіту завжди потрібно спочатку зняти зубний камінь, відполірувати зуби (якщо цього не зробити на шорсткій поверхні зуба утворюється новий наліт дуже швидко), а потім приступити до протизапальної терапії.

 

Лікування пародонтиту

Якщо гінівіт це запалення ясен, то при пародонтиті запалення з ясен переходить на кістку. Якщо цей процес не зупинити, кістка поступово розсмоктується і зуб може випасти. Тому при перших проявах гінгівіту необхідно обов'язково звернутися до лікаря-пародонтолога. При пародонтиті на фоні симптомів гінгівіту виникає не дуже приємний запах з рота, біль під час їжі, рухливість зубів, оголення шийок зубів, а також можливі гнійні виділення з ясен.

Лікування пародонтиту включає гігієнічну професійну чистку і під’ясневий скейлінг пародонтальних кишень. Цей етап проводиться протягом кількох годин, під час яких за допомогою спеціальних гачків-кюреток відбувається ретельне очищення вмісту пародонтальних кишень, після чого пародонтолог полірує поверхню кореня, завдяки чому ясна краще прилягають до поверхні кореня, що веде до одужання.

У нашій Клініці доктора Лукашука використовується консервативний метод лікування як основний і як підготовчий етап перед подальшим хірургічним лікуванням.

Основною причиною захворювання ясен є недостатня гігієна порожнини рота. При нерегулярній професійній гігієні ротової порожнини у стоматолога (рідше ніж раз в півроку), м'який наліт на зубах поступово перетворюється на твердий, формуючи те, що називається "зубний камінь", який у свою чергу, викликає запалення ясен, кровоточивість і може привести до серйозних захворювань тканин ясен. Тому кровоточивість ясен потребує негайного лікування.

 

Лікар пародонтолог:

 

Показання

- кровоточивість ясна;

- неприємний запах із рота;

- рухливість зубів;

- оголення шийок зубів.

Протипоказання

- онкологічне захворювання;

- повна відсутність кістки навколо зуба.

Сподобалося у нас? - Поділися сторінкою з друзями!
24 голосів, оцінка: 4.1 з 5
×
Записатися на консультацію
Записатися на консультацію
Ваш телефон *