Як ставлять брекети

Інформація, надана в статті, не може бути використана для постановки діагнозу, призначення лікування і не заміняє консультацію лікаря.

Як встановлюють брекети

Ціни на брекет-системи на одну щелепу

Послуга Ціна
Брекет-система на одну щелепу Damon ormco 3 clear керамічна

27930 грн

Брекет-система на одну щелепу металева

10950 грн

Брекет-система на одну щелепу сапфірова

22680 грн

Брекет-система на одну щелепу керамічна

19950 грн

Брекет-система на одну щелепу Damon ormco Q металева

20580 грн

Брекет-система на одну щелепу самолігуюча керамічна

26460 грн

Брекет-система на одну щелепу самолігуюча металева

20580 грн

Брекет-система на одну щелепу металева часткова (до 8 брекетів)

6500 грн

 

Як встановлюють брекети

Перед тим як вибрати брекет-систему, ви обов'язково повинні дізнатися в нашого фахівця, наскільки складна ваша патологія зі зубами, скільки часу вам доведеться носити той або інший апарат, дізнатися про всі плюси й мінуси різних брекет-систем. Крім того, для вибору конструкції ви маєте враховувати свої фінансові можливості. Досвідчені лікарі-ортодонти стоматології Лукашука на Теремках мають добру репутацію, і ви сміливо можете приходити до них на консультацію щодо проблем із зубами.

Наші фахівці встановлюють різні типи брекетів у Києві. Сучасні розробки, високоякісні матеріали дають змогу нашим лікарям проводити корекцію неправильного прикусу різними способами.

На основі клінічної картини пацієнта лікар планує траєкторію руху кожного зуба. На кожен зуб приклеюється брекет, у якому є паз для дуги з пам'яттю форми. Після установки дуга прагне повернутися в первинний стан, під час цього тягне за собою зуби. У підсумку вони змінюють своє положення. У процесі лікування дуга замінюється на більш жорстку, щоб збільшити вплив на зуби. У результаті зубний ряд приймає потрібне положення.

Важливо, щоб тиск на зуби був правильним. Таке лікування займає багато часу, як мінімум рік. Тільки так можна досягти позитивного результату.

Як встановлюють брекети | Клініка Лукашука

Кожному пацієнту наші лікарі призначають різний час лікування. Тривалість носіння брекетів залежить від складності проблеми з прикусом, стану здоров'я зубів, ну і, звичайно, дуже важливим є вік пацієнта. У дітей тривалість носіння ортодонтичних систем становить менше року. І що старший пацієнт, то довшим буде лікування. За серйозних патологій тривалість лікування може досягати 2 років, а іноді, коли зуби сильно викривлені, брекети треба носити до 3 років.

Незалежно від виду брекетів, які ви обрали, дуже важливо знайти лікаря, який зможе з ними працювати. Кожна брекет-система має свої індивідуальні особливості установки. У нашій клініці працюють досвідчені лікарі-ортодонти. Професійні фахівці проведуть ефективне лікування за допомогою будь-якої брекет-системи, що використовується в нашій клініці.

 

Стоматологи-ортодонти по встановленні брекетів:

Головний лікар Андрій Лукашук

Сподобалося у нас? - Поділися сторінкою з друзями!
20 голосів, оцінка: 4.2 з 5
×
Записатися на консультацію
Записатися на консультацію
Ваш телефон *