Комп'ютерне моделювання посмішки

Інформація, надана в статті, не може бути використана для постановки діагнозу, призначення лікування і не заміняє консультацію лікаря.

Комп'ютерне моделювання посмішки

Ціни на комп'ютерне моделювання посмішки

Послуга Ціна
Моделювання зуба

420 грн

 

Красива посмішка – запорука гарного настрою і впевненості в собі. Відкрито усміхнені люди успішні в кар'єрі та особистому житті.

Різного роду стоматологічні проблеми, такі як сколи, тріщини, великі проміжки між зубами, наявність коронок або жовтий колір емалі спричиняють не найпозитивніші емоції в пацієнтів і можуть стати причиною різних комплексів.

Якщо Ви давно мрієте про красиві і здорові зуби, але ніяк не наважуєтеся на лікування або протезування, переживаючи за кінцевий результат, на допомогу прийде комп'ютерне моделювання посмішки.

 

Як відбувається моделювання посмішки

Перший етап – це створення цифрової фотографії особи пацієнта, на якій посмішка має бути максимально природною. Далі знімок завантажується на комп'ютер, де обробляється за допомогою спеціальної програми.

Комп'ютерне моделювання посмішки в клініці Лукашука

Технологія комп'ютерного моделювання враховує вік, стать, пропорції та форму обличчя, колір шкіри й навіть припухлість губ пацієнта. На обробку інформації знадобиться приблизно 10 хвилин. Готову модель лікар може відкоригувати вручну з урахуванням усіх побажань пацієнта.

 

Що отримує пацієнт

Комп'ютерна модель – це не вигадане зображення, а Ваш майбутній позитивний результат. Технологія дає можливість пацієнтові зрозуміти, як будуть виглядати його зуби після завершення всіх відновлювальних процедур, допомагає підібрати форму, розмір і оптимальний колір емалі.

Орієнтуючись на зауваження пацієнта, лікар запропонує кілька варіантів зміни посмішки – так з'являється можливість підібрати оптимальний за ціною і тривалістю спосіб лікування або протезування.

Тільки клініка, що поважає себе, така, як стоматологія Лукашука, гарантує 100% збіг комп'ютерної моделі з кінцевим результатом роботи. Приходьте й переконайтеся в цьому самі!

 

Лікарі-ортопеди:

Сподобалося у нас? - Поділися сторінкою з друзями!
31 голосів, оцінка: 4.8 з 5
×
Записатися на консультацію
Записатися на консультацію
Ваш телефон *