Імплантація зубів (Київ)

Інформація, надана в статті, не може бути використана для постановки діагнозу, призначення лікування і не заміняє консультацію лікаря.

Імлантація зубів в Клініці Лукашука

Ціни на Імплантацію зубів

Послуга Ціна
Консультація хірурга-стоматолога

від 249 грн

Установка імпланта (NeoBiotech)

7750 грн

Установка імпланта (Південна Корея) MegaGen

13200 грн

Установка імпланта (виробник Швейцарія) Straumann Roxolid, SLA, TiZr

18700 грн

Установка імпланта Straumann Roxolid SLAactive

20900 грн

Медичний сон (седація) 1 година

3700 грн/1час

Кісткова пластика за допомогою титанової сітки

6090 грн

Синус-ліфтинг (закритий)

5880 грн

Синус-ліфтинг (відкритий)

15750 грн

 

Імплантація зубів у стоматології – найправильніший спосіб заміщення будь-якої кількості втрачених зубів.

Якщо у Вас через будь-які причини (захворювання, травма тощо) відсутній один або цілий ряд зубів на верхній або нижній щелепі, імплантація – найкраще рішення для їх швидкого відновлення.

Імплантація зубів у нашій стоматології (м. Київ, Голосіївський район, Теремки, Лікоград) проводиться під особистим контролем Андрія Лукашука на всіх етапах операції, його висока кваліфікація й багаторічний досвід роботи дозволяють гарантувати більше 20 років справної служби кожного імпланта, встановленого у нас.

Ось фото деяких прикладів наших робіт з імплантації зубів:

Результат імплантації

Імплантація до-після | Фото 1

 

Імплантація до-після | Фото 2

 

Імплантати + керамічні реставрації

Більше прикладів наших робіт можете подивитися на сторінці Галерея робіт

Що стосується цін, якщо порівняти вартість наданих послуг із якістю, то у нас вони одні з найнижчих у Києві, тому що якість у нас на найвищому рівні. З повним прайсом можете ознайомитися на сторінці наших цін.

 

Що необхідно для проведення імплантації зубів

Строгих протипоказань або вікових обмежень до проведення імплантації немає, ускладнення після імплантації зубів – вкрай рідкісне явище, повне відторгнення трапляється у пацієнтів ще рідше.

Перед імплантацією рекомендується:

 • Здати розгорнутий аналіз крові, особливо на фактори згортання.
 • Пройти консультацію ЛОР-лікаря.
 • Пройти чищення зубних відкладень, зробити його можна також у нашій клініці.
 • Замінити всі старі коронки.
 • Вилікувати карієс.
 • При необхідності запломбувати зуби.

Перед прийняттям рішення і складанням плану імплантації ми проводимо рентгенівське дослідження й комп'ютерну томографію щелепи пацієнта. Оцінка щільності кісткової тканини дозволяє правильно провести всі етапи імплантації.

 

Етапи проведення імплантації зубів

Фото одноетапної імплантації зубов в стоматології Лукашука

У простих випадках імплантація відбувається в один етап – вже через місяць після встановлення штифта на нього одягається спеціальна коронка, відтінок якої лікар підбирає індивідуально, орієнтуючись на колір основних зубів пацієнта.

У деяких випадках імплантація відбувається складніше, наприклад, якщо рідний зуб був відсутній тривалий час. Рішення про спосіб заглиблення може змінитися навіть під час операції. 

Хірургічний етап встановлення штифта триває не більше 50 хвилин і проходить зазвичай під місцевим наркозом. Пацієнт залишається притомним, розуміє картину того, що відбувається, і може відчувати лише невеликий тиск від лікарських маніпуляцій.

Якщо планується імплантація великої кількості зубів або є особлива необхідність для застосування загального наркозу (наприклад, сильний страх пацієнта, психічні розлади або наявність протипоказань до місцевого знеболювання), імплантацію можна провести і за умови повної седації.

Повне загоєння із заглибленням зубного імпланта в кісткову тканину забирає від 2 місяців до пів року (на нижній щелепі цей процес відбувається набагато швидше). Після цього лікар встановлює спеціальний формувач ясен і специфічне кріплення – абатмент, на яке згодом буде встановлена постійна коронка.

Результат імплантації зубів в Клініці Лукашука

 

Після імплантації зубів

На час загоєння потрібно виключити з раціону занадто гарячу або холодну, а також тверду їжу. Бажано подрібнювати продукти перед їх вживанням. Спати краще на високій подушці.

Відразу після операції утримайтесь від поїздки додому, перші кілька годин краще залишатися під наглядом у клініці. Якщо операція пройшла успішно, ви зможете вийти на роботу вже наступного дня.

На деякий час відмовтеся від походу до сауни або басейну, від тривалих перельотів, солярію і значних фізичних навантажень. Слідкуйте за своїм самопочуттям і в разі виникнення гострого болю або підвищеної температури негайно зверніться до лікаря.

Після імплантації рекомендується полоскати ротову порожнину спеціальними антисептичними засобами, які вам призначить лікар.

Якщо у Вас мало часу і хочете скоріше вставити зуб, то рекомендуємо ознайомитися з послугою ➜ одномоментна імплантація зубів.

 

Чому не варто відкладати імплантацію зубів

Може здатися, що відсутність одного зуба не призведе до жодних змін у стані здоров'я, але насправді це тягне за собою цілий ряд проблем:

 • Змінюються риси обличчя. Більшість навіть не здогадується про те, що відсутність зубів призводить до того, що людина дорослішає буквально на очах: опускаються куточки рота, западають губи, а носогубні складки стають більш вираженими і помітними.
 • Психологічний дискомфорт. На скільки б людина не була впевнена в собі, усміхатися «беззубою» усмішкою некомфортно. Через це людина намагається приховувати усмішку, менше сміятися і часто уникає спілкування з новими людьми.
 • Порушення мови. Відсутність навіть одного переднього зуба може призвести до того, що у людини з'явиться дефект мовлення.
 • Викривлення зубного ряду. Уже давно відомо, що відсутній зуб ставить під удар сусідні та протипоставлені зуби. Нерідко вони починають розхитуватися і випадати. Також спостерігається й інша картина: зуби намагаються затулити зубний просвіт і починають сходитися, тим самим змінюючи весь зубний ряд. При цьому порушується не тільки геометрія усмішки, але і змінюється прикус.
 • Руйнування зубів. Після втрати зуба, зубний ряд зміщується, тим самим утворюючи щілини. Часто це не помітно, але в цих місцях накопичуються мікрочастинки їжі, через які розвивається карієс. Саме тому стоматологи рекомендують користуватися зубною ниткою.
 • Руйнування кістки і ясен. Якщо надовго відкладати імплантацію зубів, то незабаром кістка починає просідати, утворивши глибоку виїмку. Встановити імплант у таких умовах буде складніше, а в деяких випадках і зовсім неможливо.
 • Проблеми з травленням. Відсутність зуба також часто призводить до проблем зі шлунково-кишковим трактом. Навіть без одного зуба їжа не пережовується належним чином, а це призводить до додаткового навантаження на систему травлення. Нерідко пацієнти зізнаються, що часто відмовляються від твердих продуктів, які складно пережувати. Такими є фрукти, овочі, м'ясо, що відіграють важливу роль у повноцінній життєдіяльності організму.

Тому імплантацію зубів рекомендується проводити відразу після видалення зуба, щоб виключити ускладнення.

Дентальні імпланти + коронки з оксиду цирконію

 

Переваги імплантації зубів

Імплантація є найпопулярнішим способом для заміщення втраченого зуба з кількох  причин:

 • титановий стрижень, що імплантується в ясна, довговічний і безпечний. Якщо дотримуватись рекомендацій лікаря з догляду за ротовою порожниною, імплантат може прослужити 25 років;
 • доглядати за імплантами дуже просто. Досить регулярно відвідувати стоматолога для профілактичного огляду й дотримуватися щоденної гігієни порожнини рота;
 • імплантати комфортні та непомітні в зубному ряді. Також такі протези не травмують слизову оболонку рота;
 • кістка з імплантатом не руйнується, тим самим зберігаються сусідні зуби й запобігається зміщення зубного ряду.

Як уже говорилося вище, імплантація зубів практично немає протипоказань. Не виключається можливість встановлення імплантів зубів і людям з групи ризику, але тільки після проведення додаткових аналізів і досліджень.

Протезування при відсутності зубів

 

Коли можна проводити процедуру імплантації зубів

Як відомо, після втрати зуба кісткова тканина дуже швидко стоншується й атрофується через брак навантаження. Тому рекомендується планувати процедуру імплантації зуба не пізніше, ніж через 2-3 місяці після видалення зубів.

 

Різновиди імплантації зубів: особливості та відмінності

У сучасній стоматології розрізняють кілька видів імплантації зубів. Кожна окрема процедура має свої характеристики й особливості:

 • одноетапна імплантація – експрес-процедура, яка проводиться за одне відвідування стоматолога. Головною її відмінністю є особлива технологія проведення – імплант встановлюється через невеликий прокол у яснах, що практично повністю виключає кровоточивість. Для процедури використовують місцеву анестезію, а час проведення імплантації зуба не перевищує декількох годин;
 • двоетапна імплантація – використовується, якщо спостерігається недостатній обсяг кісткової тканини. У цьому випадку процес імплантації проводиться у кілька етапів. Вартість такої процедури вища, ніж одноетапної.

Спосіб імплантації зубів із двох перерахованих підбирається індивідуально для кожного пацієнта після проведення необхідних аналізів і досліджень.

Імпланти Straumann + керамічні реставрації

 

Алгоритм імплантації зубів

Як правило, імплантація зубів відповідає такому алгоритму:

 • Огляд у стоматолога-імплантолога для оцінювання стану зубів і ротової порожнини.
 • Проведення панорамного знімка.
 • КТ – зйомка верхньої і нижньої щелепи для оцінювання стану кістки для підбору зубного імплантату.
 • Початкова підготовка кісткового ложа для встановлення імплантатів.
 • Встановлення направляючого каналу з подальшим вкручуванням кореня імплантату, виготовленого з титану. Процедура проводиться під місцевою анестезією.
 • Приживлення кореня, яке зазвичай відбувається за 3-6 місяців. На цей період замість постійного імплантату встановлюється тимчасовий, який візуально не відрізняється від зубного ряду пацієнта.
 • Після того, як шви затягнулися й корінь прижився, пацієнту встановлюється абатмент – ланка, що служить для з'єднання імплантату, вживленого в ясна, і коронки зуба.
 • Знімаються зліпки зубів для виготовлення коронки.
 • Готова коронка встановлюється на абатмент. На цьому процес імплантації завершується.

Встановлення імпланту + керамічні реставрації

 

Догляд за зубами після імплантації

Після встановлення зубного імпланта лікар-куратор розробляє індивідуальний лист з режиму догляду за ротовою порожниною. Під час розробки враховується вік пацієнта, особливості організму, а також перебіг операційного й післяопераційного періодів.

Із загальних рекомендацій стоматологи рекомендують дотримуватися таких правил  з догляду за зубами після імплантації:

 • У 10-денний післяопераційний період рекомендується мінімізувати навантаження на місце, де проводилася імплантація зуба. Для цього краще утриматися від прийому твердої їжі. Також не рекомендується курити і приймати алкоголь у даний період. Крім цього чистку зубів пастою слід замінити на полоскання антисептичним засобом.
 • Перші кілька днів після імплантації зуба краще спати на високій подушці.
 • Щоби не спровокувати кровотечі в перші дні після імплантації зубів краще виключити з раціону гарячий чай і страви, замінивши їх на прохолодні напої та їжу.
 • Після імплантації зуба може спостерігатися невелика сухість у куточках рота. Щоби виключити появу тріщин, рекомендується зволожувати цю зону кремом.

Загалом подальший догляд за зубними імплантами мало відрізняється від звичних правил гігієни порожнини рота. Особливу увагу варто приділяти міжзубному простору, а також зоні біля ясен. Чистку зубів рекомендується проводити двічі на день, а полоскати рот варто після кожного прийому їжі.

Не варто нехтувати й періодичним відвідуванням стоматолога, який оцінить стан імплантатів і за необхідністю проведе корекцію. Наприклад, усуне зубні відкладення, відкоригує ясна, виключить наявність захворювань ротової порожнини, за необхідністю відкоригує харчування тощо.

Усі ці маніпуляції проходять досить швидко й безболісно. Але кожна процедура дуже важлива для правильного підбору імплантату і його розміру.

Ось ще одне фото нашої роботи з імплантації зубів:

Імплантація зубів Київ | Фото - Клініка Лукашука

 

Прийом їжі після імплантації зубів

Відразу після імплантації зубів варто утриматися від прийому їжі та напоїв протягом 2-х годин. Після цього можна вживати їжу кімнатної температури, виключаючи з раціону гострі та тверді продукти.

Серед загальних рекомендацій для післяопераційного періоду можна виділити:

 • Пережовувати їжу рекомендується на протилежній від швів стороні.
 • Перед їжею на шви, де встановлювалися імпланти, рекомендується наносити спеціальну пасту, яку пропише лікар. Одним із таких засобів є «Солкосерил»;
 • Після їжі слід робити ванночки для полоскання ротової порожнини. Використовують для цього, як правило, розчин антисептика, одним із таких є «Хлоргексидин»;
 • На період приживлення імплантатів слід виключити з раціону тверді продукти, так можна порушити положення встановленого в ясна протеза.
 • Їжу, що вимагає тривалого й інтенсивного пережовування, теж варто виключити, вона перевантажує не тільки щелепи, але і шлунково-кишковий тракт.

Ці прості правила допоможуть безболісно й без ускладнень пройти післяопераційний період імплантації зубів.

 

Як уникнути набряку після імплантації зубів

У результаті імплантації зубів може спостерігатися набряк в області проведення хірургічного втручання. Зберігатися набряк може до 3-х діб після імплантації зуба. Це абсолютно нормальна реакція організму, тому не варто переживати.

Щоб зменшити набряклість рекомендується застосовувати холод по 5-10 хвилин з невеликими перервами. Особливо дієвий цей метод протягом перших двох діб після імплантації зубів.

Для виключення ускладнень у післяопераційний період строго заборонені:

 • Фізичні навантаження.
 • Переохолодження.
 • Перегрів.

Якщо набряк не сходить більше 3-х діб після імплантації зуба, то варто звернутися до лікаря. Можливо потрібна корекція імпланта, щоб поєднати несумісні коронки й контур ясен.

 

Застосування антибіотиків до імплантації зубів і під час відновного періоду

Імплантація зубів – це досить проста процедура, але все ж в її основі лежить хірургічне втручання. У результаті операції з імплантації зуба травмується пародонт, через який може проникати інфекція в організм. Тому в післяопераційний період для запобігання розвитку ускладнень, можуть призначатися антибіотики. Це не тільки виключить розвиток інфекцій після імплантації зуба, але й прискорить процес загоєння. Антибіотики – це також один із ключових моментів в успішній імплантації зубів.

Прийом антибіотиків переслідує вирішення таких проблем:

 • Блокування розвитку запального процесу в місці хірургічного втручання;
 • Прискорення процесу приживлення імпланта зуба.

Для лікування призначаються препарати з пеніцилінового ряду. Такі антибіотики доступні за ціною, мають мінімальний ризик появи побічних ефектів і низьку токсичність.

Також в імплантації успішно застосовуються антибіотики цефалоспорини третього покоління. Такі препарати мають широкий спектр дії в боротьбі з бактеріями і шкідливими мікроорганізмами.

Але варто відзначити і те, що, якщо хірургічне втручання з імплантації зуба було незначним, антибіотикотерапія не призначається. Необхідність того чи іншого лікування визначає лікар-куратор. Будь-які медпрепарати призначаються індивідуально.

 

Відеовідгуки наших пацієнтів (повний список відео дивіться в розділі Відгуки):

 

Популярні міфи про імплантацію зубів

Дуже часто пацієнти відкладають візит до стоматолога через різні міфи про імплантацію зубів, які зустрічаються в інтернеті. Серед найбільш поширених:

 • Міф: Імплантація зубів «болюча процедура»

Нерідко можна почути інформацію про те, що імплантація зубів – це боляче. Так, дійсно років 10-15 тому ця процедура була малоприємною й досить болючою. Сучасна стоматологія та імплантація – це комплексна терапія з використанням інноваційних анестетиків і анальгетиків. Варто зазначити і те, що 95% пацієнтів не потребують додаткового знеболювання після завершення операції з імплантації зуба. Імплантат вставляють у кістку, в якій немає нервових закінчень, відповідно й болю немає. Легкий дискомфорт усе-таки може виникати в місцях накладення швів. Тому міф про хворобливість імплантації можна вважати розвінчаним.

 • Міф: Зубні імпланти «часто відторгаються»

Насправді відторгнення імпланта зуба практично виключено. Справа в тому, що виготовляють імплантати з титану, який є, як відомо, біоінертним матеріалом. З цієї причини людський організм ніяк не взаємодіє з цим металом. Винятком для цього міфу є алергія на титан. Але цей тип алергічної реакції зустрічається дуже рідко. Практика застосування зубних імплантів у стоматології налічує більше 50 років. Статистика підтверджує, що в 98% випадків процедура проходить успішно, а самі імпланти служать більше 25 років без зовнішніх змін.

 • Міф: Безліч «протипоказань»

Форуми рясніють повідомленнями про протипоказання до імплантації. Дійсно, процедура має обмеження, але більшість із них тимчасові. Наприклад, не рекомендується встановлення імплантів у період вагітності, краще запланувати процедуру після пологів. Також можуть бути обмеження для людей із порушенням гормонального фону, обміну речовин або вад серця. Але кожен випадок розглядається індивідуально і тільки після цього виноситься рішення із рекомендаціями щодо проведення імплантації зубів.

 • Міф: Зубні імпланти – «це дуже довго»

Так, дійсно період імплантації може розтягнутися на кілька місяців, але буває це вкрай рідко. Також варто відзначити і те, що існує експрес-імплантація, за якій протезування проводиться за один прийом. В іншому випадку імплантація зубів буде протікати кілька місяців. Саме це і лякає багатьох пацієнтів. Адже часто виникає думка про те, що в період приживлення імплантату доведеться ходити без зубів. Це найпоширеніший міф. На період приживлення імплантів пацієнту встановлюються тимчасові протези, виготовлені з пластмаси, візуально тимчасові зуби відмінно зливаються з «рідними» зубами й непомітні.

 • Міф: Літнім людям «протипоказані» імпланти зубів

Цікаво те, що саме в похилому віці люди найчастіше потребують імплантації. І вік для цієї процедури не є обмеженням. Більшою мірою важливий загальний стан організму: робота гормонального фону, обміну речовин, стан кісток і т. ін. Також у статистиці спостерігається позитивна тенденція з проведення імплантації людям похилого віку, яким часто навіть не потрібне додаткове лікування. Тому називати вік протипоказанням до імплантації – це міф.

 • Міф: Імпланти зубів «провокують захворювання»

Знову варто повторити, що імпланти зубів виготовлені з титану, який не взаємодіє з організмом людини, і відповідно бути причиною будь-якого захворювання не може. Але проблеми все ж можуть виникнути у випадку лікування некомпетентними лікарями, яких у нашій клініці немає. Про це свідчать численні позитивні відгуки наших пацієнтів про імплантацію зубів у нашій стоматологічній клініці в Києві на Теремках.

 • Міф: Дорожнеча процедури імплантації зуба

Частка правди в цьому міфі є. Імплантація – досить дорога процедура. Але, якщо врахувати всі можливі проблеми, до яких може призвести відсутність зуба, ціна цілком обґрунтована. Крім цього, термін служби імплантів не менше 25 років, водночас виріб не вимагає особливих зусиль з догляду.

Це далеко не всі міфи, з якими можна зіткнутися під час планування імплантації зубів, але більшість з них. Тому будь-яку сумнівну інформацію краще уточнити в лікаря, ніж відкладати процедуру імплантації зуба в довгий ящик.

Імплантацію зубів у клініці Лукашука проводять висококваліфіковані лікарі-стоматологи, ІМПЛАНТОЛОГИ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ з великим досвідом роботи і схвальними відгуками пацієнтів. Ми використовуємо тільки якісні, сертифіковані імпланти відомих світових виробників з гарантією від 2-х років до довічно!

 

Лікарі по імплантації зубів:

Сертифікати, досягнення:

Головний лікар Андрій Лукашук

Показання

 

- втрата одного зуба;

- відсутність жувальних зубів;

- повна адентія (відсутність всіх зубів);

- алергія на матеріали з яких виготовляються протези (акрилати - це основа знімного протеза).

Протипоказання

- психічні захворювання;

- захворювання, на які може негативно вплинути імплантація (наприклад трансплантація органів, ревматичні захворювання та ін.);

- повна адентія (відсутність всіх зубів);

- форми терапії, які можуть негативно вплинути на загоєння і збереження імпланта, а також на його ложе (наприклад, іммуноподавляющего кошти, протизсідні кошти, цитостатики).

 

 • Як довго приживаються імпланти зубів?

 • Що краще вибрати імплант або міст (коронку)?

 • Чи можна ставити імплант відразу після видалення зуба?

 • Чи можна виготовити коронку на зуб відразу після установки імпланта?

 • Як довго і чи боляче ставити імплант зуба?

 • Всі імпланти зубів приживаються?

 • Які імпланти зубів краще вибрати?

 • Яка коронка на імплант підходить краще?

 • Як довго служить імплант зуба?

Сподобалося у нас? - Поділися сторінкою з друзями!
24 голосів, оцінка: 4.4 з 5