Лазерна імплантація зубів

Інформація, надана в статті, не може бути використана для постановки діагнозу, призначення лікування і не заміняє консультацію лікаря.

Лазерна імплантація зубів в Києві | Фото 1

Послуга Ціна
Консультація хірурга-стоматолога

від 249 грн

Установка імпланта (NeoBiotech)

7750 грн

Установка імпланта (Південна Корея) MegaGen

13200 грн

Установка імпланта (Південна Корея) Osstem преміум

12800 грн

Установка імпланта (виробник Швейцарія) Straumann Ti

17500 грн

Установка імпланта (виробник Швейцарія) Straumann Roxolid, SLA, TiZr

18700 грн

Установка імпланта Straumann Roxolid SLAactive

20900 грн

Медичний сон (седація) 1 година

3700 грн/1час

Кісткова пластика за допомогою титанової сітки

6090 грн

Кісткова пластика (1-2 зубів)

7350 грн

Синус-ліфтинг (закритий)

5880 грн

Синус-ліфтинг (відкритий)

15750 грн

Індивідуальний стерильний набір

160 грн

Комп'ютерна анестезія STA

400 грн

Виготовлення хірургічного шаблону до 3-х зубів

2625 грн

Видалення зуба

2000 грн

 

Лазерна імплантація – лікування без болю

На жаль, декому не уникнути втрати зубів через спадковість або інші несприятливі чинники. Але всі ми хочемо, щоб наша посмішка була красивою й повноцінною. Тому пропонуємо розглянути такий метод у медицині, як лазерна імплантація зубів. Цей метод має безліч переваг і відкриває нові можливості для імплантологів, якісно, а головне, швидко відновити пацієнту зуби.

 

Показання до лазерної імплантації

З-поміж ситуацій, коли потрібна імплантація, виділяють такі:

 • коли зуби повністю відсутні;
 • коли немає одного або кількох зубів;
 • коли неможливо повністю змикати зуби;
 • коли емаль має підвищену стертість;
 • коли зуб уже не може бути використаний у якості основи для коронки.

 

Особливості процедури

Під лазерною імплантацією розуміють розріз десни лазером. Далі імплантат поміщають на місце, де був втрачений зуб. М'які тканини, завдяки лазеру, можна розсікти швидко й без кровотечі.

Класична методика установки імплантів – це використання хірургічного скальпеля для операції. Недолік цього методу в тому, що потрібно використовувати спеціальні засоби або тампони, аби зупинити кровотечу. З лазерною імплантацією лікування відбувається безкровно.

Тепер докладніше про проведення процедури. За допомогою місцевих анестетиків стоматолог-хірург знеболює місце майбутньої установки імплантату. Потім лазером розсікають м'які тканини. Замість кореня зуба, який був втрачений, поміщають імплантат і зашивають десну.

М'які тканини не будуть деформуватися, адже стоматологи в Києві використовують тимчасовий протез і встановлюють його на титанову конструкцію. Уже відразу після лазерної імплантації зубів пацієнт не буде відчувати дискомфорт і зможе їсти.

Також лазерну імплантацію зубів можна проводити під седацією.

Якщо порівнювати інші методики для відновлення втрачених зубів із лазерною імплантацією, то можна зробити висновок, що в останньому випадку відсоток приживлюваності імплантів набагато вищий. Він становить 98%.

Лазерна імплантація зубів в Києві | Фото 2

 

Наскільки надійна операція?

Насправді лазерна імплантація зубів – це унікальна методика, адже вона надійна й ефективна. Під час лікування людина не відчуває болю або якого-небудь дискомфорту, адже застосовується місцева анестезія.

Особливості лазера в тому, що, розтинаючи м'які тканини, він ще і припікає судини, і зупиняє кровотечу. Це дає можливість проводити операцію стільки, скільки потрібно для досягнення бажаного ефекту.

Також безкровна методика передбачає відсутність гальванізації титанової конструкції, а отже ‒ і дискомфорту. До того ж уже наприкінці операції лазер сприяє відновленню м'яких тканин. Варто зазначити, що, порівняно з класичною процедурою, лазерна має у 2 рази менший відновлювальний період.

Лазерна імплантація зубів в Києві | Фото 3

 

Як зекономити на імплантації?

Звичайно, на відміну від класики, лазерна імплантація зубів коштує дорожче, дивіться ціни в стоматології Києва. Водночас є методи, що допомагають знизити ціну. Наприклад, можна використовувати імплантат менш відомого виробника. Якість і відсоток приживання таких виробів також високий, як і у відомих брендів.

У лазерній імплантації можна користуватися металокерамічними коронками. Вони коштують дешевше, ніж ті, що з оксиду цирконію. Але ось краса посмішки може бути втрачена. Для видимої ділянки зубів краще підібрати кераміку.

 

Переваги лазерної імплантації зубів у клініці Лукашука в Києві на Теремках

Спеціалісти нашої стоматології на Теремках проводять імплантацію зубів якісно й комфортно для пацієнта.

Серед переваг відвідування нашої «Клініки Лукашука» можна виділити такі:

 • Стерильність. Хірургічний інструмент не стикається з тканиною, на неї впливає тільки промінь лазера. Тому виключений момент (хоча він мінімальний), що м'які тканини можуть бути інфіковані.
 • Антибактеріальна властивість. Промені лазера відрізняються антибактеріальним ефектом. У місці імплантації вони вбивають всю шкідливу мікрофлору. У результаті, запальні процеси й ускладнення після операції мінімізуються.
 • Естетика. Якщо потрібно провести пластику десни перед тим, як встановити постійні коронки, то лазер здатний зменшити ділянку некрозу. До того ж він не дасть краям м'яких тканин зміститися.
 • Комфорт. Відновлювальний процес після процедури лазерної імплантації зубів більш швидкий і легкий,  порівняно з іншими методами. Спостерігається набагато менше побічних ефектів і ускладнень.
 • Економія часу. Установка імплантату  завдяки використанню лазера прискорюється. Порівняно з класичним методом, час скорочується до 40%.

Лазерна імплантація зубів в Києві | Фото 4

 

Протипоказання до імплантації

Небезпечно застосовувати лазерну імплантацію тим, хто:

 • хворіє на гострі інфекційні хвороби.
 • має злоякісну пухлину.
 • має психічне захворювання.
 • має хвороби крові й порушенння її згортання, оскільки імплант приживається не так добре через те, що десна спаюється.
 • хворіє на венеричні хвороби.
 • має серцеву й легеневу недостатність.

Не рекомендується проводити лазерну імплантацію під час вагітності, за наркотичної або алкогольної залежності і слабкого імунітету.

Тому, перед тим як будуть проводити лазерну імплантацію зубів, лікар обов'язково обговорить із пацієнтом низку питань. Постарайтеся заздалегідь проконсультуватися з ним.

Лазерний промінь є безпечним для людського організму – він не спричиняє прямого шкідливого впливу. Водночас прості правила безпеки ніхто не скасовував, а отже потрібно використовувати спеціальний захист. У цьому випадку – темні окуляри.

 

Що потрібно зробити перед лазерною імплантацією

Перед самою процедурою пацієнт проходить медичне обстеження, аби виключити можливі протипоказання і визначити, у якому стані перебуває кісткова тканина.

Зазвичай лікарі користуються панорамною томографією або рентгеном щелепи, якщо необхідно – кістковою пластикою (аби збільшити недостатній обсяг). Також буде потрібна повна санація зубів: потрібно вилікувати карієс, усунути запалення, вичистити зуби і видалити зубний камінь.

Можливо, здається, що це складна процедура, але насправді наші лікарі все роблять швидко й комфортно!

 

Лікарі імплантологи:

Сподобалося у нас? - Поділися сторінкою з друзями!
20 голосів, оцінка: 4.3 з 5
×
Записатися на консультацію
Записатися на консультацію
Ваш телефон *