NeoBiotech імпланти

Інформація, надана в статті, не може бути використана для постановки діагнозу, призначення лікування і не заміняє консультацію лікаря.

NeoBiotech імпланти в Києві

Ціни на зубні імпланти NeoBitech

Послуга Ціна
Установка імпланта (NeoBiotech)

7750 грн

 

Імпланти застосовують у сучасній стоматології для протезування зубів. Імплантати являють собою конструкцію, яку вживляють у кісткову тканину, щоб замінити корінь втраченого зуба.

Добре себе зарекомендувала компанія NeoBiotech, яка займається виробництвом надійних систем дентальної імплантації з 2000 року. Їх використовують із метою відновлення втрачених зубів у знімному й незнімному протезуванні, проводячи одноетапну і двоетапну імплантацію.

 

Особливості імпланта NeoBiotech та його різновиди

В асортименті NeoBiotech представлені три типи імплантів: NeoBiotech IS, NeoBiotech IS II Active і NeoBiotech S-Mini, їхні відмінності полягають у призначенні, технології й методиці обробки поверхні. Для установки імплантів NeoBiotech є показання – втрата одного, декількох або всіх зубів.

 • NeoBiotech S-Mini – імплантати, які застосовують для установки у важкодоступних зонах, якщо процес буде складним. Вони діляться на цементовані, кулеподібні, застосовуються фіксації знімних протезів.
 • NeoBiotech IS – різновид імплантів, у яких струменева обробка із середньою інтенсивністю.
 • NeoBiotech IS II Active – піскоструминна обробка, травлення кислотою, покриття відмінно приживається. Завдяки спеціально розробленому кріпленню, ймовірність відторгнення матеріалу мінімальна.

Імпланти NeoBiotech мають особливу конструкцію, виготовлені з титану, завдяки цьому вони витримують високі навантаження, ними можна протезувати жувальні зуби. В імплантах висота шийки становить 0,5 мм, поверхня антибактеріальна, вкрита спеціальними мікропазами. Це запобігає потраплянню бактерій, відбувається щільне зчеплення зовнішньої частини і м'яких тканин – фіксація надійна, стабільна, великий термін служби, оскільки втрата кісткової тканини мінімальна.

У правильному виборі зубних імплантів у Києві допоможе фахівець, зважаючи на складність вашої ситуації й можливі способи її вирішення.

NeoBiotech імпланти | Фото 2

 

Процес установки імплантів NeoBiotech

1. Огляд ротової порожнини й консультація фахівця

Перед початком лікування лікар проводить огляд, збирає анамнез – медичний та стоматологічний, робить рентген, оглядає порожнину рота, досліджує щільність кістки. Отримані результати будуть враховані та застосовані під час підготовки схеми лікування, на їхній підставі можна оцінити, у якому стані порожнина рота.

2. Етап підготовки до установки

Проводять такі дослідження: пацієнт здає загальний аналіз крові, проходить комп'ютерну томографію щелепи. На підставі цих результатів розраховується товщина кістки, підбирається відповідний імплантат.

3. Хірургічний етап

Пацієнту вводять локальну анестезію, далі лікар робить надріз у десні, у кістковій тканині роблять отвір, куди встановлюють імплант NeoBiotech, і на його виступаючу частину надягають кришку, після цього десну зашивають. Надалі порожнина рота потребує спеціального догляду, щоб імплант прижився й не виникло ускладнень.

4. Встановлення формувача ясен

Зважаючи на те, де встановлювали імплантат, як швидко пройшов процес загоєння, через 3-6 місяців пацієнт відвідує клініку для встановлення формувача ясен.

5. Встановлення абатмента, зняття відбитків

Через 10-14 днів після того, як був встановлений формувач ясен, встановлюють абатмент. Це проміжний елемент, на який у подальшому буде встановлена коронка. Також роблять зліпки щелепи, за якими виготовляють коронку.

6. Ортопедія

Через 7-10 днів після того, як встановлено абатмент, проводять фінальну процедуру – встановлюють коронку або мостовидную конструкцію. Оскільки виготовлення відбувається індивідуально, імплант відмінно підходить і має вигляд, як рідний зуб.

NeoBiotech імпланти | Фото 3

 

Головні переваги імплантатів NeoBiotech

Компанія NeoBiotech виготовляє імпланти, які вирізняються такими перевагами порівняно з аналогами:

 • щільне прилягання імплантату NeoBiotech до кісткової тканини, завдяки чому її виснаження зведено до мінімуму;
 • імплант NeoBiotech оснащений спеціальною SLA-поверхнею, завдяки чому він швидко і якісно приживається;
 • гостра глибока різьба і трикутний профіль створюють стійкий вплив вертикальним навантаженням, завдяки цьому він стабільний, служить надійно й довго;
 • стійкий апекс сприяє тому, що досягається висока первинна стабілізація під час і одноетапної, і двохетапної стабілізації;
 • імпланти представлені широкою лінійкою розмірів, тому вдається впоратися з будь-якими патологіями пацієнтів, з різними індивідуальними показаннями.
 • процес встановлення імплантату NeoBiotech простий, для фіксації необхідно небагато часу;
 • можна застосовувати до всіх типів кісткових тканин;
 • застосовується для знімного й незнімного протезування, для миттєвої та двоетапної імплантації;
 • оптимальне поєднання показників “ціна-якість”.

NeoBiotech импланты | Фото 3

Якщо у вас немає одного або кількох зубів, варто негайно звернутися по консультацію до стоматолога. Якщо в зубному ряду немає хоч одного зуба, навантаження на сусідні зуби збільшується, що сприяє їхньому зміщенню, розхитуванню. Тому після виникнення проблеми відразу звертайтеся в стоматологію в Києві.

У стоматології Лукашука на Теремках вам проведуть консультацію, огляд ротової порожнини, розкажуть про всі методи і способи відновлення краси та здоров'я зубів. Імпланти компанії NeoBiotech – це надійна конструкція, відмінна якість і порівняно невисока вартість, завдяки чому вони стали такі популярні. У нашій клініці Лукашука працюють найкращі фахівці, професіонали своєї справи, які якісно проведуть усі процедури, аби досягти чудового результат.

 

Лікарі імплантологи:

Сподобалося у нас? - Поділися сторінкою з друзями!
23 голосів, оцінка: 4.3 з 5
×
Записатися на консультацію
Записатися на консультацію
Ваш телефон *